Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przypałowo
Fajnie że odpowiedzieli
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2019, 15:22
Czyżby pierwszy obrazek bez znaku wodnego jeja?
Odpisz
13 sierpnia 2020, 00:36
@Macioslaw_: jest w tle
Odpisz
7 marca 2018, 22:06
przecież nie było komputerów w takim roku :P,ale co mi tam 100/100
Odpisz
2 sierpnia 2016, 17:13
Koffing.
Odpisz
8 lipca 2016, 00:49
Chyba raczej Fenster. Produkcja: Meincrosoft.
Odpisz
4 czerwca 2016, 19:10
i tak lepszy niż 10
Odpisz
11 maja 2016, 12:08
Ostatnio korzystałam, lepsze od Windowsa
Odpisz
10 maja 2016, 20:40
Czekałem na Windows nein, a tu po ósemce wyszedł Windows 10 ( ͡° ʖ̯ ͡° )
Odpisz
11 maja 2016, 10:03
@aczan: Microsoft nie umie liczyć. ;-;
Odpisz
1 maja 2016, 21:36
z tego co wiem, nie wolno używać symboli nazistowskich w celach nie edukacyjnych.
Odpisz
2 maja 2016, 14:17
@dopefish: bagiety jusz jadom
Odpisz
10 maja 2016, 20:03
Łiju łiju łiju łiju!
Odpisz
10 maja 2016, 20:04
@dopefish: Łełołełołeło
Odpisz
10 maja 2016, 20:04
@dopefish: to nie jest symbol nazistowski. To symbol słońca i szczęścia.
Odpisz
10 maja 2016, 20:07
musiałby mieć zakręcone końcówki i kropki... Ale tak, masz rację.
Odpisz
10 maja 2016, 20:32
niby tak, takie było pierwotne znaczenie, ale w Polsce kojarzy się z pewnym Panem z wąsem.
Odpisz
10 maja 2016, 20:49
@dopefish: Pan z wąsem? Salvador Dali?
Odpisz
10 maja 2016, 21:02
@Zygarde:
Odpisz
10 maja 2016, 22:13
@dopefish: Jest bardzo edukacyjny - pokazuje datę II WŚ
Odpisz
11 maja 2016, 08:29
@Krzyniu: nie musi.
Odpisz
11 maja 2016, 07:48
Tylko ja chwilę czekałem aż zacznie się ładować?
Odpisz
10 maja 2016, 22:56
Jeszcze rok temu nie zgodziłbym się z tym "Final Solution".
Odpisz
11 maja 2016, 07:03
@Polska_z4smazka: a teraz? :0
Odpisz
10 maja 2016, 23:06
Hitler will rise
Odpisz
10 maja 2016, 20:03
Sabaton - Final Solution
Odpisz
10 maja 2016, 21:15
@Kideu: co to ma wspólbego z sabatonem?
Odpisz
10 maja 2016, 21:30
@kenio60: jeden ich utwór nazywa się "Final Solution"
Odpisz
10 maja 2016, 22:42
@Kideu: Aha. Dzięki, tego nie znałem.
Odpisz
1 maja 2016, 16:24
jak spróbujesz na nim odpalić wiedźmina 3 to ci dom zaczadzi
Odpisz
1 maja 2016, 16:25
@ozi12: Dobrze że nie spali.
Odpisz
1 maja 2016, 16:26
@Mycha2001: No ale zagazowany dom to też nie jest zbyt dobra alternatywa.
Odpisz
10 maja 2016, 22:14
W każdej chwili może je*nąć
Odpisz
10 maja 2016, 21:42
NaziPhone
Odpisz
10 maja 2016, 21:23
Nazisoft Corporation...
Odpisz