Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macioslaw_

9 marca 2019, 15:22

Czyżby pierwszy obrazek bez znaku wodnego jeja?

Avatar Drag_on

13 sierpnia 2020, 00:36

@Macioslaw_: jest w tle

Avatar ColaSoda123

7 marca 2018, 22:06

przecież nie było komputerów w takim roku :P,ale co mi tam 100/100

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2016, 17:13

Koffing.

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2016, 00:49

Chyba raczej Fenster. Produkcja: Meincrosoft.

Avatar dominxd01

4 czerwca 2016, 19:10

i tak lepszy niż 10

Avatar Anonimowa666

11 maja 2016, 12:08

Ostatnio korzystałam, lepsze od Windowsa

Avatar aczan

10 maja 2016, 20:40

Czekałem na Windows nein, a tu po ósemce wyszedł Windows 10 ( ͡° ʖ̯ ͡° )

Avatar CukiereczeQ

11 maja 2016, 10:03

@aczan: Microsoft nie umie liczyć. ;-;

Avatar dopefish

1 maja 2016, 21:36

z tego co wiem, nie wolno używać symboli nazistowskich w celach nie edukacyjnych.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

10 maja 2016, 22:13

@dopefish: Jest bardzo edukacyjny - pokazuje datę II WŚ

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 08:29

@Krzyniu: nie musi.

Avatar PidronPL

11 maja 2016, 07:48

Tylko ja chwilę czekałem aż zacznie się ładować?

Avatar Polska_z4smazka

10 maja 2016, 22:56

Jeszcze rok temu nie zgodziłbym się z tym "Final Solution".

Avatar creeperoskar

11 maja 2016, 07:03

@Polska_z4smazka: a teraz? :0

Avatar Stevenunivers

10 maja 2016, 23:06

Hitler will rise

Avatar Kideu

10 maja 2016, 20:03

Sabaton - Final Solution

Avatar kenio60

10 maja 2016, 21:15

@Kideu: co to ma wspólbego z sabatonem?

Avatar Kideu

10 maja 2016, 21:30

@kenio60: jeden ich utwór nazywa się "Final Solution"

Avatar kenio60

10 maja 2016, 22:42

@Kideu: Aha. Dzięki, tego nie znałem.

Avatar ozi12

1 maja 2016, 16:24

jak spróbujesz na nim odpalić wiedźmina 3 to ci dom zaczadzi

Avatar Mycha2001

1 maja 2016, 16:25

@ozi12: Dobrze że nie spali.

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 16:26

@Mycha2001: No ale zagazowany dom to też nie jest zbyt dobra alternatywa.

Avatar dandanek05

10 maja 2016, 22:14

W każdej chwili może je*nąć

Avatar MasterlukasxD

10 maja 2016, 21:42

NaziPhone

Avatar Jeraszko

10 maja 2016, 21:23

Nazisoft Corporation...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Przypałowo

Fajnie że odpowiedzieli

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka