Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2017, 22:36
Ku*wow już niedługo zastąpi ku*wa
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:37
teraz polandball + co ja pacze
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:42
@snajpercat: tada!
Odpisz
25 sierpnia 2016, 00:00
@snajpercat:
Odpisz
25 sierpnia 2016, 11:40
@DragonJuzik125: ni co
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:45
@snajpercat: Piesły łączmy sie
Odpisz
29 sierpnia 2016, 16:04
idź mi stąd raku !
Odpisz
22 sierpnia 2016, 11:18
Ło marko święta! Jedynka.
Odpisz
7 lipca 2016, 22:45
Brzmi jak ruski profesor.
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:05
sorka zmienił by ten komentarz ale nie da się
Odpisz
12 czerwca 2016, 23:34
"Ku*wow"
Odpisz
12 czerwca 2016, 20:00
wow
Odpisz
12 czerwca 2016, 16:28
Takie piękne
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:59
Polski Pieseł...Bohater jakiego potrzebujemy
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:50
Żenada. Przypominam ,że na ten portal wchodzą młodsi od nas. Pamiętam ten portal z przed 8-9 lat . Była tutaj masa humoru który nie był przeplatany bluzgami. Albo poziom spada , albo administracja jest po prostu leniwa.
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:22
@konan1997: Nie pie**ol, że ten portal był kiedyś przyjazny dzieciom. Pamiętam czasy, kiedy co drugi obrazek był na temat seksu i był wulgarniejszy niż dzisiejsze materiały.
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:42
Ku*wa, to ma sens.
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2016, 12:30
It's k**wa beautiful.
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:30
śmieszne co nie ?
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:47
@angan: tak śmieszne jak ty
Odpisz
13 czerwca 2016, 14:27
@KrolZiemniokow: dlaczego polskę nazwali ku*wą
Odpisz
13 czerwca 2016, 14:31
@KrolZiemniokow: nie znasz mnie
Odpisz
13 czerwca 2016, 15:27
@angan: twój komentarz mnie śmieszy
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:06
@KrolZiemniokow: ,,KrolZiemniakow" sierio tylko na taką nazwę cie stać
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2016, 18:09
@KrolZiemniokow: I muszisz innych czepiać , panie czepialski
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:15
@angan: ja twojej nazwy tez mogę się czepiać "angan" tylko na to cie stać ? ja się nie czepiam jak coś to robisz to ty
Odpisz
14 czerwca 2016, 18:16
@angan: z resztą z takim rakiem jak ty juz nie dyskutuje
Odpisz
15 czerwca 2016, 15:33
@KrolZiemniokow: no chociaż lepsza niż twoja nazwa
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:28
O jezu
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2016, 12:27
i got splend a idea!
Odpisz