Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 października 2016, 19:51

Noot on foka, Noooooooooooooooooooooot!!

Avatar Solgaleo

22 maja 2016, 12:23

Noot Noot

Avatar ePiotrek2003

21 maja 2016, 17:48

czy tylko ja jak oglądałem ten odcinek z tą foką (pilnowałem młodszego brata) to myślałem że oglądam jakąś creepepaste

Avatar snajpercat

14 maja 2016, 19:30

noot noonoo nootnoot!!! pipipipipippipipipipingu!

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

13 maja 2016, 23:43

Nienawidzę pingu, wku*wia mnie w teamfightach

Avatar pan_totodile

2 maja 2016, 22:52

Jesteśmy łowcami a oni zwierzyną...

Avatar MrCienki

13 maja 2016, 22:31

@pan_totodile: They are the NOOT and we are the hunters.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2016, 17:03

NOOT NOOT

Avatar bartusielek

13 maja 2016, 17:33

NOOOOOOOOT NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2016, 20:40

@bartusielek: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT

Avatar Czyzyk5

13 maja 2016, 18:50

Attack on weeboos .

Avatar kubczakof

13 maja 2016, 17:38

Piosenka z openingu w twojej głowie za 3, 2 ...

Fumareta hana no namae mo shirazu ni
Chi ni ochita tori wa kaze o machiwabiru
Inotta tokoro de nani mo kawaranai
Ima o kaeru no wa tatakau kakugo da

Shikabane fumikoete
Susumu ishi o warau buta yo
Kachiku no annei kyogi no hanei
Shiseru garou no jiyuu o!

Torawareta kutsujoku wa hangeki no koushi da
Jouheki no sono kanata emono o hofuru Jäger
Hotobashiru shoudou ni sono mi o yakinagara
Tasogare ni hi o ugatsugóręn no yumiya

Avatar
musztardan

13 maja 2016, 18:27

@kubczakof: Ja zawsze to mam w glowie, wersje z drugiego sezonu tez.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2016, 18:47

@kubczakof: Yay! Niemiecko-japońskie wycie które kocham!

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 22:54

Jak byłam mniejsza oglądałam Pingu nałogowo ;-;

Avatar
musztardan

13 maja 2016, 18:29

Nut nut, nu nu nut nut

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 3 maja 2016, 07:31

To ja to tu zostawię...

Avatar FreezyPop

3 maja 2016, 09:43

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ona dostała taki okres w nocy że cały pokój został zalany i przez to jej chłopaki makijaż się zmył.

Jedyne co mogę zinterpretować z tego obrazka.

Avatar CrazyMe

3 maja 2016, 11:08

@FreezyPop: a ona zaczęła jeść ziemniaki :v

Avatar FreezyPop

3 maja 2016, 11:09

@CrazyMe: Bo nie miała czekolady, i powoli tak się denerwowała że zabiła by swojego chłopaka.

Po prostu spójrz na te twarz mordercy.

Avatar
musztardan

13 maja 2016, 18:28

Avatar Menek

2 maja 2016, 22:57

Koszmar dzieciństwa ;_;

Avatar Slenderowiec2012

3 maja 2016, 12:00

Avatar
musztardan

13 maja 2016, 18:27

@Slenderowiec2012: Umieram.

Avatar mati300

2 maja 2016, 23:02

I nagle w głowie leci mi czołówka z tego ;-;

Avatar CrazyMe

2 maja 2016, 23:16

@mati300: pierwszy czy drugi opening? według mnie lepszy jest pierwszy :v

Avatar mati300

Edytowano - 3 maja 2016, 10:46

@CrazyMe: Kurcze, kojarze tylko jeden opening :p

Avatar OMGZosiaIdzie

3 maja 2016, 08:33

A nie przypadkiem Attack of pingu?

Avatar GetRekt_MLG

13 maja 2016, 20:31

@OMGZosiaIdzie: Oryginał to "Attack on Titan".

Avatar kamykPL

2 maja 2016, 23:12

NOOT NOOT MOTHERFUCKER
NOOOT NOOOOT!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jeszcze jak

Były nóżki, nie ma nóżek

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka