Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jeszcze jak
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2016, 19:51
Noot on foka, Noooooooooooooooooooooot!!
Odpisz
22 maja 2016, 12:23
Noot Noot
Odpisz
21 maja 2016, 17:48
czy tylko ja jak oglądałem ten odcinek z tą foką (pilnowałem młodszego brata) to myślałem że oglądam jakąś creepepaste
Odpisz
14 maja 2016, 19:30
noot noonoo nootnoot!!! pipipipipippipipipipingu!
Odpisz
13 maja 2016, 23:43
Nienawidzę pingu, wku*wia mnie w teamfightach
Odpisz
2 maja 2016, 22:52
Jesteśmy łowcami a oni zwierzyną...
Odpisz
13 maja 2016, 22:31
@pan_totodile: They are the NOOT and we are the hunters.
Odpisz
13 maja 2016, 17:03
NOOT NOOT
Odpisz
13 maja 2016, 17:33
NOOOOOOOOT NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT
Odpisz
13 maja 2016, 20:40
@bartusielek: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT
Odpisz
13 maja 2016, 18:50
Attack on weeboos .
Odpisz
13 maja 2016, 17:38
Piosenka z openingu w twojej głowie za 3, 2 ...
Fumareta hana no namae mo shirazu ni
Chi ni ochita tori wa kaze o machiwabiru
Inotta tokoro de nani mo kawaranai
Ima o kaeru no wa tatakau kakugo da
Shikabane fumikoete
Susumu ishi o warau buta yo
Kachiku no annei kyogi no hanei
Shiseru garou no jiyuu o!
Torawareta kutsujoku wa hangeki no koushi da
Jouheki no sono kanata emono o hofuru Jäger
Hotobashiru shoudou ni sono mi o yakinagara
Tasogare ni hi o ugatsugóręn no yumiya
Odpisz
13 maja 2016, 18:27
@kubczakof: Ja zawsze to mam w glowie, wersje z drugiego sezonu tez.
Odpisz
13 maja 2016, 18:47
@kubczakof: Yay! Niemiecko-japońskie wycie które kocham!
Odpisz
2 maja 2016, 22:54
Jak byłam mniejsza oglądałam Pingu nałogowo ;-;
Odpisz
13 maja 2016, 18:29
Nut nut, nu nu nut nut
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2016, 07:31
To ja to tu zostawię...
Odpisz
3 maja 2016, 09:43
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ona dostała taki okres w nocy że cały pokój został zalany i przez to jej chłopaki makijaż się zmył.
Jedyne co mogę zinterpretować z tego obrazka.
Odpisz
3 maja 2016, 11:08
@FreezyPop: a ona zaczęła jeść ziemniaki :v
Odpisz
3 maja 2016, 11:09
@CrazyMe: Bo nie miała czekolady, i powoli tak się denerwowała że zabiła by swojego chłopaka.
Po prostu spójrz na te twarz mordercy.
Odpisz
13 maja 2016, 18:28
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Eren plz.
Odpisz
2 maja 2016, 22:57
Koszmar dzieciństwa ;_;
Odpisz
3 maja 2016, 12:00
@Menek:
Odpisz
13 maja 2016, 18:27
@Slenderowiec2012: Umieram.
Odpisz
2 maja 2016, 23:02
I nagle w głowie leci mi czołówka z tego ;-;
Odpisz
2 maja 2016, 23:16
@mati300: pierwszy czy drugi opening? według mnie lepszy jest pierwszy :v
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2016, 10:46
@CrazyMe: Kurcze, kojarze tylko jeden opening :p
Odpisz
3 maja 2016, 08:33
A nie przypadkiem Attack of pingu?
Odpisz
13 maja 2016, 20:31
@OMGZosiaIdzie: Oryginał to "Attack on Titan".
Odpisz
2 maja 2016, 23:12
NOOT NOOT MOTHERFUCKER
NOOOT NOOOOT!
Odpisz