Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hardkor968

Edytowano - 11 czerwca 2021, 01:08

Zakładam sie o nic że nikt nie odpowie na ten komentarz. Zakład trwa do 31.08.2021.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2021, 08:03

@hardkor968: Przeliczyłeś się

Avatar hardkor968

8 sierpnia 2021, 22:46

O matko i córko

Avatar Darqqa

5 stycznia 2011, 17:02

jaki rasizm
ten kto to dodal powinien sie wstydzic
polacy na wyspach sa wobec obcokrajowcow bardziej tolerancyjni niz ci w swoim kraju

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2012, 19:51

@Darqqa: prawda. ja mieszkam w angli i ja mam takiego super kolege muzyna. nie chlopaka ale jest fajnym kolesiem

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 7 lutego 2021, 20:21

fajnie

Avatar mate202

15 maja 2019, 21:05

Znajdź murzyna

Avatar
kroganin

28 czerwca 2017, 22:46

Każdy boi się obok niego usiąść, taki gangsta.

Avatar Karol0896

13 sierpnia 2011, 19:53

jaki luzik :D

Avatar wertyn

11 sierpnia 2009, 19:13

zgadziam się z edd12345 1/5

Avatar MajorThomas

11 sierpnia 2009, 14:31

Jaki spokojny, też chce sie przejechać tom kolejkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar edd12345

10 sierpnia 2009, 22:03

DYSKRYMINACJA 1/5

Avatar ada_151

10 sierpnia 2009, 18:10

Denne. 1/5

Avatar hubertos97

9 sierpnia 2009, 20:44

Nie wiem dlaczego każde słowo kolejka czytam jako okejka. Chyba przedawkowałem JoeMonster :)

Avatar mati90

9 sierpnia 2009, 15:23

nie dodaje 1

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2009, 11:22

Nie wiem co w tym smiesznego... Jestem bialy ;] i lubie zapierdalać kolejkami ;))) ale siedze... tak jak on (jakby znudzony)

Avatar Niobe

9 sierpnia 2009, 10:46

idiotyczne i rasistowskie. -5/5

Avatar Luxez

8 sierpnia 2009, 19:21

Luuuuuuuuz ;) 5/5

Avatar Strygan

8 sierpnia 2009, 19:04

bo to facet :) 3/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Totalnie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka