Wyczuwam epicką zbroję...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Tacy to pożyją
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2021, 14:21
Boosto Gift!
Odpisz
4 maja 2016, 19:28
Boosto !!!!!
Kto zna ?
Odpisz
4 maja 2016, 19:40
@Angel_Kubixarius: EXPLOSION !!!
znajo ;D
Odpisz
11 maja 2016, 16:18
@Angel_Kubixarius: Dress Break !
Odpisz
11 maja 2016, 21:49
@Angel_Kubixarius: też mi się od razu skojażtło z hs dxd
Odpisz
11 maja 2016, 21:50
@Angel_Kubixarius: ludzie, zakładamy pbf'a hs dxd ?
Odpisz
13 maja 2016, 23:33
@Angel_Kubixarius: trochę nas mało
Odpisz
6 grudnia 2018, 13:32
@seba263: ja oglądałem
Odpisz
4 maja 2016, 21:42
panie wiesz jak musiałem ćwiczyć kowalsto by to zrobić
Odpisz
26 maja 2016, 22:23
@siemak: a wystarczyło zostać obdażonym tym przez Boga a potem zostać zabitym i stać się demonem :v
Odpisz
30 września 2017, 21:09
@seba263: a teraz ja sie pochwale awatarem xD buchou!
Odpisz
10 maja 2016, 09:36
Ten pancerz sprawi, że jego dziewictwo pozostanie niezagrożone :v
Odpisz
26 maja 2016, 22:21
@brainiac: albo będzie miał harem :v
Odpisz
11 maja 2016, 19:20
+9999999999999999999999 do obrony
Odpisz
26 maja 2016, 22:20
do ataku
Odpisz
24 maja 2016, 07:09
a i tak jedynym skilem będzie splesh
Odpisz
26 maja 2016, 22:19
@PapaSteryd: oj nie tylko po oglądaj dxd a zobaczysz jakiego to ma skila
Odpisz
13 maja 2016, 17:16
wyobrazilem sobie teraz gyaradosa w zbroi w tego kolesia nwm jak wy :)
Odpisz
11 maja 2016, 15:48
kiedy ta aplikacja wyjdzie, co musisz łapać pokemony w zależnie od tego, gdzie się znajdujesz?
Odpisz
11 maja 2016, 15:52
@ALKATRAZ: pokemon go to się nazywa ale pewnie w Polsce nie pogramy :/
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2016, 20:05
@heraklio2: łaj nintendo?!
ŁAJ?! ;-;
Odpisz
11 maja 2016, 20:40
@heraklio2: dlaczeo dostaje minusy :-:
Odpisz
12 maja 2016, 00:01
@ALKATRAZ: Były plotki że ma wyjść w maju.
Odpisz
11 maja 2016, 21:52
Są wersje z innymi pokami?
Odpisz
11 maja 2016, 15:53
Magikarpiowa była by lepsza
Odpisz
4 maja 2016, 17:17
Fajna obudowa na fona.
Odpisz
4 maja 2016, 18:04
@CEzikMaj: chciałbym taką .
Odpisz
4 maja 2016, 18:29
@legend77: Jaki masz telefon?
Odpisz
4 maja 2016, 19:18
@legend77: Bo ShieldTail i Thule robi takie.
Odpisz
4 maja 2016, 19:56
@CEzikMaj: medion p4502
Odpisz
5 maja 2016, 09:04
@legend77: To powodzenia. Nawet nie wiedziałem, że istnieje taka marka.
Odpisz
5 maja 2016, 10:20
@CEzikMaj: to jest podmarka lenovo.
Odpisz
4 maja 2016, 21:23
ooo galaxy s5
Odpisz
4 maja 2016, 20:17
To mega gayardos ?
Odpisz
4 maja 2016, 20:22
@ZielonekPlay: połącz na dolne komentarze to zobaczysz co to jest :D
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 17:17
Oddał swoją rękę niebieskiemu smokowi i połączył ją z pokeballem
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 17:53
wiesz że ten "niebieski smok" to pokemon?
Odpisz
4 maja 2016, 18:37
@RussiaBall: nie wiesz o co mu chodzi
Odpisz
4 maja 2016, 18:39
@RussiaBall: widziałeś/łaś kiedyś dxd? bo jak nie to nie wiesz z czego ta rękawica
Odpisz
4 maja 2016, 19:17
@RussiaBall: No tak,ale ten Pokemon jest smokiem.I jest niebieski.
Odpisz
4 maja 2016, 19:28
@seba263: hs:dxd rządzi
Odpisz
4 maja 2016, 19:38
to gyardos albo po hiszpańsku ,,leviatar''
Odpisz
4 maja 2016, 19:42
@SebastieX: to połączenie hs:dxd i pokemonów więc to też... Tiamat
Odpisz
4 maja 2016, 19:43
@seba263: what?????
Odpisz
4 maja 2016, 19:46
@SebastieX: ehhhh
Odpisz
11 maja 2016, 15:16
@seba263: kroniki niepokonanego bahamuta
Odpisz
11 maja 2016, 15:48
@misterbzyku: Służę rodowi Gremory
Odpisz
4 maja 2016, 18:27
I pomyśleć, że to wynik ewolucji magikarpa :P
Odpisz