Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jeszcze jak
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2018, 17:31
ropuchę*
Odpisz
11 maja 2016, 15:51
oto jest spółka zoo durdensznyyyca, zawsze chciałem to napisać
Odpisz
11 maja 2016, 15:59
@ALKATRAZ: zawsze zastanawiało mnie czy tam jest z.o. o. czy zło
Odpisz
11 maja 2016, 17:15
@Miguelp: Zło. :P
Odpisz
11 maja 2016, 17:47
@ALKATRAZ: A ja zawsze chciałem żebyś mi odpisał
Odpisz
21 lipca 2017, 23:49
@shizofrenik: teraz już odpisuje
Odpisz
8 lipca 2016, 16:43
Neville i Ferb-Misja Harry Potter XD
Odpisz
13 maja 2016, 23:00
Voldek fajną se fotkę cyknął.
Odpisz
11 maja 2016, 21:55
czo?
Odpisz
11 maja 2016, 19:39
A jakby Parszywka przez przypadek zrekrutowało O.B.F.S.?
Odpisz
11 maja 2016, 15:15
było
Odpisz
11 maja 2016, 15:03
agencie T? chyba raczej ż.
Odpisz
11 maja 2016, 15:05
@Papyrusek: Po angielsku to chyba Toad czy jakoś podobnie.
Odpisz
11 maja 2016, 15:12
@Papyrusek: Tu chyba chodzi o to że żaba Nevilla nazywała się Teodora.
Odpisz
11 maja 2016, 17:50
@kenio60: I w sumie była ropuchą, a nie żabą, ale już nie czepiajmy się takich szczegółów, obrazek niezły.
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2016, 18:20
@Mijak: A ropucha to nie jest gatunek żaby?
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2016, 18:21
@kenio60: ...
...
...
...
Nie jest.
Ropuchowate i żabowate to dwie osobne rodziny w rzędzie płazów bezogonowych. Nie każdy płaz bezogonowy jest żabą, choć zazwyczaj wygląda bardzo podobnie.
Odpisz
11 maja 2016, 19:10
@Mijak: dzięki. zapamiętam
Odpisz
11 maja 2016, 23:27
@kenio60: Wybacz ten nadmiar kropek. Zawsze uważałem to za coś oczywistego... Odkąd sprawdzając to nie dowiedziałem się, że także rzekotki nie zaliczają się do żab.
Odpisz
12 maja 2016, 11:40
@kenio60: W tej bajce imiona zwierząt zaczynały sie na tą samą literę co nazwa zwierzęcia.
Odpisz
12 maja 2016, 13:12
@miki864: Od kiedy dziobak zaczyna się na P?
Odpisz
12 maja 2016, 13:16
@kenio60: Po angielsku dziobak to platypus, a w angielskiej wersji Pepe to Perry.
Odpisz
12 maja 2016, 13:17
@miki864: Faktycznie. Nie wziąłem pod uwagę angielskiej wersji.
Odpisz