Jakbym gdzieś to już widział...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2016, 14:51
Najładniejsza bajka wdg mnie
Odpisz
13 maja 2016, 17:24
@matiExtreme: wg*
Odpisz
13 maja 2016, 18:10
@Edward713: Ja piszę wdg.
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:27
@matiExtreme: też :')
Odpisz
13 maja 2016, 21:10
to bajka up
Odpisz
13 maja 2016, 14:51
tez masz alzheimera?
Odpisz
13 maja 2016, 13:40
Właśnie oglądałam to w szkole...
Przypadek?
Odpisz
13 maja 2016, 13:42
@Quakah: tak sądzę
Odpisz
13 maja 2016, 13:25
Lećmy odkryć Amerykę! Kto leci ze mną?
Odpisz
13 maja 2016, 15:47
nie.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2016, 13:14
Odlot, oglądałem :) Mam też gre na xboxa :)
Odpisz
13 maja 2016, 14:30
@mateczek123: Przynudzasz.
Odpisz