Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2021, 19:00
Pracowałbym
Odpisz
15 maja 2016, 00:03
Spoko praca dla perfekcjonisty
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2016, 13:52
A potem jakiś chuligan z sprejem i maluje napisz typu HWDP, JP lub coś w tym stylu
PS: Wiem że te zdjęcie nie jest z polski
Odpisz
14 maja 2016, 14:39
@volf360: PS2: przepraszam za to "i" i "z" w "napis", dopiero teraz zauważyłem te błędy a już nie mogę edytować
Odpisz
6 maja 2016, 22:38
jedno pytanie: Po co ?
Odpisz
7 maja 2016, 11:29
@DDGKeu: Trump chciał
Odpisz
14 maja 2016, 12:08
@DDGKeu: Bo ładnie wygląda
Odpisz
14 maja 2016, 12:46
@DDGKeu: Taka moda ~
Odpisz
14 maja 2016, 13:56
@DDGKeu: Bo według niektórych ściana z kreskami wygląda lepiej niż sama ściana.
Odpisz
6 maja 2016, 15:24
Kiedy szef płaci ci za godzinę
Odpisz