Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2016, 11:25
ŁEEEE!!! Czemu ja nie mam nikogo?....A ,,no tak ,wyglądam jak noc :-:
Odpisz
20 maja 2016, 14:29
@Wenglan: Jesteś murzynem? :v
Odpisz
20 maja 2016, 16:05
@Wenglan: Też nie mam nikogo... może zostanę p3dauem?
Odpisz
20 maja 2016, 16:29
@kubczakof: A skąd gwarancja,że nawet nim będąc ktoś Cię zachce? :v
Odpisz
20 maja 2016, 17:12
@Kenossa: pedauy są łatwiejsi ;v
Odpisz
20 maja 2016, 16:06
Hello darkness my old Fruiend...
Darkness: Nawet cię nie znam, odwal się o demnie ty zboczuchu >:(
Ja: ;-;
Odpisz
20 maja 2016, 11:47
W prawdziwym życiu powinien powiedzieć, że nie może zapauzowx
Odpisz
20 maja 2016, 13:20
@Loriess: I don't know you but my Cuddle gauge is low... so if you want we could...
Odpisz
20 maja 2016, 12:45
Prawie się porzygałem od tej słodyczy
Odpisz