Gdy jakiś lamus doniósł, że handlujesz drożdżówkami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2016, 09:39
Ja handluję słodyczami :') Mój wujek przysyła mi z zagranicy tego dużo i on kupuje to hurtowo (jakieś całe kartony batoników starczących żeby wyżywić całą Afrykę) więc ja to sprzedaje a zarobiony hajs wydaję na hobby.
Odpisz
20 maja 2016, 17:40
@xd_ailatan: Gdzie mogę cię spotkać bo lubię czarny rynek.
Odpisz
20 maja 2016, 20:29
@erykhim44: Głogów kochany :3
Odpisz
20 maja 2016, 12:29
To nie ja wybrałam życie gangstera.
To życie gangstera wybrało mnie.
Odpisz
20 maja 2016, 07:00
We've been spending most of our lifes living in the gangsters paradise
Odpisz
20 maja 2016, 06:43
Ja stym nie miałem nic wspólnego, nic a nic!
Odpisz
9 maja 2016, 23:18
Rosja i wszystko jasne
Odpisz
9 maja 2016, 16:32
A ja na serio handluje. Biorę 2,50 od chałki z masłem a za te najlepsze nawet 5zł. Prawie uzbierałem na talefon xD
Odpisz
9 maja 2016, 16:36
@heraklio2: Bagiety jadom.
Odpisz
9 maja 2016, 16:41
@heraklio2: A doliczyłeś koszty za kupno tych towarów, czy obliczyleś tylko zyski ze sprzedaży?
Odpisz
9 maja 2016, 17:28
@heraklio2: co tak tanio? ok. 50 gr zysku od sprzedaży
Odpisz
9 maja 2016, 18:53
@bylejakbylegdzie: Panowie 2,50 to za chałkę z masłem (najlepsze jedzenie pod słońcem) cała chałka kosztuje około 2 złote a starczy na kilka kanapek. Mam też ''luksusowe'' drożdzówki zależy co kto zamówi ale zysk przynajmniej 2 zł muszę mieć.
Odpisz
9 maja 2016, 18:53
Doliczyłem :p
Odpisz
9 maja 2016, 20:15
@heraklio2: gdzie chodzisz do szkoły ?
Odpisz
9 maja 2016, 20:18
@Ilovefutbol: Ostatnie miesiące zarabiania na gimbusach :<
Odpisz
9 maja 2016, 16:50
Przyznaje się!
Odpisz