Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xd_ailatan

20 maja 2016, 09:39

Ja handluję słodyczami :') Mój wujek przysyła mi z zagranicy tego dużo i on kupuje to hurtowo (jakieś całe kartony batoników starczących żeby wyżywić całą Afrykę) więc ja to sprzedaje a zarobiony hajs wydaję na hobby.

Avatar erykhim44

20 maja 2016, 17:40

@xd_ailatan: Gdzie mogę cię spotkać bo lubię czarny rynek.

Avatar xd_ailatan

20 maja 2016, 20:29

@erykhim44: Głogów kochany :3

Avatar Anonimowa666

20 maja 2016, 12:29

To nie ja wybrałam życie gangstera.
To życie gangstera wybrało mnie.

Avatar shizofrenik

20 maja 2016, 07:00

We've been spending most of our lifes living in the gangsters paradise

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2016, 06:43

Ja stym nie miałem nic wspólnego, nic a nic!

Avatar grigori25

9 maja 2016, 23:18

Rosja i wszystko jasne

Avatar heraklio2

9 maja 2016, 16:32

A ja na serio handluje. Biorę 2,50 od chałki z masłem a za te najlepsze nawet 5zł. Prawie uzbierałem na talefon xD

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2016, 16:36

@heraklio2: Bagiety jadom.

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2016, 16:41

@heraklio2: A doliczyłeś koszty za kupno tych towarów, czy obliczyleś tylko zyski ze sprzedaży?

Avatar bylejakbylegdzie

9 maja 2016, 17:28

@heraklio2: co tak tanio? ok. 50 gr zysku od sprzedaży

Avatar heraklio2

9 maja 2016, 18:53

@bylejakbylegdzie: Panowie 2,50 to za chałkę z masłem (najlepsze jedzenie pod słońcem) cała chałka kosztuje około 2 złote a starczy na kilka kanapek. Mam też ''luksusowe'' drożdzówki zależy co kto zamówi ale zysk przynajmniej 2 zł muszę mieć.

Avatar heraklio2

9 maja 2016, 18:53

Doliczyłem :p

Avatar Ilovefutbol

9 maja 2016, 20:15

@heraklio2: gdzie chodzisz do szkoły ?

Avatar heraklio2

9 maja 2016, 20:18

@Ilovefutbol: Ostatnie miesiące zarabiania na gimbusach :<

Avatar Jasnowidz

9 maja 2016, 16:50

Przyznaje się!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zdeklasowani znowu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka