Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2021, 22:12
Jedno i drugie ok, ale cod taki jakiś mi bliższy...
Odpisz
27 maja 2016, 10:31
Bardzo lubie grać w battlefieelda, czasami pykne w Coda, chodz w ostatnich 2 latach słyszałem o nich wiele złego, ostatnio oglądałem trailer COD BO III, troche mnie ździwiły te "leserowe piździadełka" bo nie tak zapamiętałem Coda, wczotaj sie przełamałem i za reszte oszczędności nabyłem BO III, zobaczymy czy to fala hejtu czy faktycznie gra nieudana, jednak nigdy nie zapomne COD 2 <3 to było coś.
Odpisz
27 maja 2016, 10:41
@Krepelgiusz: Jeżeli kolega gra na PC to mogę pomóc oswoić się z grą c:
Odpisz
27 maja 2016, 11:09
@Krepelgiusz: cod 4 jest najlepszy z MW
Odpisz
27 maja 2016, 16:50
@Bastil123: gram na pc, jest nawet ok, jestem przy tym jak sie ze spiączki budze.
Odpisz
10 marca 2017, 19:52
@Krepelgiusz: masz rację JAK KUR*A IM NOWE CODY NIE PASUJĄ TO NIKT IM NIE BRONI ŻEBY POGRAĆ SOBIE W STARĄ DOBRĄ DWÓJKĘ ALBO W ZAJE**ISTEGO MODER WARFARE
Odpisz
12 marca 2017, 00:34
@Predator_PL: no
Odpisz
12 marca 2017, 11:09
@Krepelgiusz: już kurde kody dawno od realizmu odeszły TO SĄ JUŻ WOJNY W KOSMOSIE WIĘC O REALIZMIE NIE MA MOWY niech oni się lepiej zastanowią JAK TO JEST MOŻLIWE ŻE W 1WŚ ŻOŁNIERZE JAK POJE**NI LATALI PO POLACH BITEW ZAMIAST WALCZYĆ W OKOPACH
Odpisz
12 marca 2017, 16:49
@Predator_PL: człowieku jestes jakis poje*any to tylko gra
Odpisz
10 marca 2017, 19:57
Kurde ludzie chyba nie wiedzą że jeśli chodzi o sprzedaż to BF dawno przegrał XDDD
a tak w ogóle to najlepszy cod to cod MW a najlepszy multi to i COD MW 2 i cod MW 3 dla mnie w tych dwóch multi jest najlepsze #TEAMCALLOFDUTYMODERNWARFARETRILOGY
Odpisz
10 marca 2017, 19:51
ojoj jaka szkoda CoD i tak się lepiej sprzedawał ojoj XDD
Odpisz
4 lutego 2017, 20:21
Ale Call Of Duty i tak wygrywa bitwę o suby XDDDDDDD
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:41
zgaduję że to jakiś debilny hejter który nie lubi coda zrobił pincet kont XDD i dawał łapki w dół
Odpisz
3 lipca 2016, 22:06
a twórca obrazka woli battlefielda ;)
Odpisz
3 sierpnia 2016, 16:08
Właściwie to wolę CoD ale drugowojenne.
Odpisz
9 maja 2016, 23:03
Proste - ludzie nie myślą i nie dają łapek w dół, dlatego, że im się film nie podoba, tylko dlatego że "Tyle dislajków to też dam jednego".
Standardowo, przygłupi jejowicze dadzą mi czerwone bo CoD to syf i wgl.
Odpisz
9 maja 2016, 23:55
@Bastil123: Coś nie pykło.
Odpisz
10 maja 2016, 00:04
Wyżej wymienieni pewnie sądzą, że to nie o nich i dają mi w górę. Meh.
Odpisz
27 maja 2016, 10:52
@Bastil123:
Odpisz
27 maja 2016, 11:08
@DasHesh:
Odpisz
27 maja 2016, 11:09
@Bastil123:
Odpisz
27 maja 2016, 11:12
@DasHesh:
Odpisz
27 maja 2016, 11:13
@Bastil123:
Odpisz
27 maja 2016, 11:15
@DasHesh:
Odpisz
27 maja 2016, 11:21
@Bastil123:
Odpisz
28 maja 2016, 11:00
@DasHesh:
Odpisz
28 maja 2016, 11:54
@Bastil123:
Odpisz
27 maja 2016, 12:55
złoty internet Explorer za najnowsze odkrycia w dziedzinie gier
Odpisz
27 maja 2016, 12:52
Zaczeło! Ja tam już widze kto wygrał :P
Odpisz
27 maja 2016, 12:46
Gdy hacker Bonzo dorwie się do filmu... cała Ziemia hejtuje CoD'a
Odpisz
27 maja 2016, 12:17
A ja siedzę i czekam na Half Lifa 3
Czuje się ostatnim z rodu czekaczy
Ale Duke Nukema się doczekałem to tego też się doczekam
Odpisz
27 maja 2016, 11:47
Jestem poza wojną CODów i BFów.
Czekam na Rising Storm 2 ^^
Odpisz
27 maja 2016, 11:38
w sumie niech cod niech nie wraca do 2 wojny światowej. kto wie czy jedną z misji nie będzie zniszczenie całego batalionu rakietowych tygrysów przy pomocy działka plazmowego
Odpisz
27 maja 2016, 11:08
Ludzie oczywiście muszą iść za tłumem. Założę się, że jeśli bf z jakiegoś powodu bd chooyowy a cod bardzo dobry to i tak hejt pójdzie na coda.
Odpisz