Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Brazilball_

1 lipca 2017, 02:57

@Konto usunięte: Broń nie była użyta nielegalnie więc te kilka miesięcy w więzieniu coś robi.

Avatar
German_Shepherd

17 maja 2016, 15:19

Jeżeli masz Norweskie obywatelstwo i jesteś mocno poje**ny to możesz sobie zapewnić luksus na wiele sposobów.

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2016, 13:47

Syria - wersja grupowa

Avatar Wiciu_Wiktorio

17 maja 2016, 12:51

Dobrze XD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 maja 2016, 17:52

W Grenlandii jest ciekawsze więzienie. Dla nieznających angielskiego:

Więźniowie w stolicy Grenlandii, Nuuk niezależnie od wyroku po kilku miesiącach zamknięcia dostają klucze od swoich cel i mogą w każdej chwili wyjść ze swojej celi i zająć się swoimi sprawami. Niektórzy idą do pracy lub do szkół, a jakby tego mało mogą pozwolić o broń palną na polowania. Najczęściej dostają i co ciekawe nie było przypadku użycia tej broni w sposób zabroniony tylko wykorzystywana ona była do polowań na ptaki i foki tak jak w zamierzeniu. Wszystko tam polega na zaufaniu.

Avatar BudowniczyMakaronu

11 maja 2016, 16:43

gdzie jest PS na pierwszym zdjęciu? hańba wam komunistyczni zwyrodnialcy!

Avatar Bujaczek

11 maja 2016, 15:48

Czego wy chcecie od Norwegii? Przecież w Polsce tez maja za dobrze.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 14:09

W Norwegii się nie da żyć w takich warunkach!

Avatar Monster_

11 maja 2016, 15:46

Czego?

Avatar TypowyPolak

11 maja 2016, 14:40

Jade do Norwegi, zrobię masakrę i do końca życia będę żył na poziomie :^) #lifehack

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 maja 2016, 15:10

@TypowyPolak: Ale chyba odeślą cię do Polski. No chyba że wcześniej zrobisz sobie obywatelstwo.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 14:04

I tam powinni schować tego zwyrodnialca Breivika. Jak sardynkę.

Avatar RussiaBall

11 maja 2016, 14:14

w Norwegii?

Avatar RussiaBall

11 maja 2016, 14:04

cele więzienne w Norwegii są bogatsze niż typowy dom w Polsce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Cel namierzony

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka