Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2025, 20:58
- chcesz na święta Lumię
- ten telefon?
- ...
Odpisz
23 grudnia 2020, 20:35
Tak, to duży mózg czas
Odpisz
10 lipca 2019, 13:30
Ja pie**ole
Odpisz
26 maja 2016, 12:05
Lumie kiedyś były fajne(kolorowe obudowy itd) teraz najnowsze są tylko czarnobiałe. Sam mam Lumie 535 i raczej następny telefon to napewno android.
Odpisz
26 maja 2016, 20:11
@Blachu: Witaj w klubie (pisze z Lumii 535)
Odpisz
26 maja 2016, 20:46
@KalkoPl: ja też chce do klubuuuuuu też mam lumie 535 (i to nie prawda że są tylko czarne i białem mój kolega ma zieloną a poza tym są case'y
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 22:38
@CoolSceleton95: Widziales najnowsze Lumie? Jak nie to (za przeproszeniem) zamknij mordę. Czytaj uważniej.
Odpisz
27 maja 2016, 10:08
@Blachu: to było do mnie
Odpisz
27 maja 2016, 12:25
@CoolSceleton95: Co było do ciebie?
Odpisz
27 maja 2016, 17:42
@Blachu: to co się zaczyna widziałeś najnowsze lumie
Odpisz
27 maja 2016, 22:53
@CoolSceleton95: No sory, ale nie rozumiem co mi chcesz przekazać
Odpisz
28 maja 2016, 09:34
@Blachu: a dobra nieważne
Odpisz
26 maja 2016, 22:36
mnie nawet na to nie stać
Odpisz
26 maja 2016, 17:14
geniusz
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 13:46
Są jeszcze wkłady do zniczy "Lumia" ;_;
Odpisz
11 maja 2016, 00:07
I tak lepsza ta Lumia za 10 groszy od telefonu Lumia.
Odpisz
26 maja 2016, 13:02
Popieram
Odpisz
26 maja 2016, 12:03
-Chciałbyś pod choinkę lumie?
-WinPhone jest beznadziejny wolałbym androida.
Odpisz
11 maja 2016, 08:34
Kto by Ku*wa chciał lumie?
Odpisz
26 maja 2016, 10:04
@aczan: Ja mam lumię. Najgorszy telefon jaki może być.
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 11:13
@aczan: Ja, tak bardzo chciałem lumie, że kupiłem l930 za 1800 zł i jestem bardzo zadowolony :)
Odpisz
26 maja 2016, 11:51
@aczan: Ja mam i jestem zadowolony.Jedynie sklep jest mało rozwinięty ale pod względem technicznym wypada lepiej od telefonów z androidem.
Odpisz
26 maja 2016, 12:01
@aczan: Miałam, dokładnie model 520. Po dwóch tygodniach zadowolony kupujący z Allegro dostał Lumię.
#TeamHuawei
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 10:31
"Lumia! Moje ulubione zapałki!"
myśli: ku*wa co to jest?
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2016, 20:09
U mnie nie ma prezentów na święta.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2016, 20:33
@Myszkapl: jak wiem to myszy nie obchodzą świąt
Odpisz
10 maja 2016, 20:45
@RussiaBall: Moi rodzice są ludźmi. I wszyscy święta obchodzimy.
Odpisz
10 maja 2016, 20:54
@Myszkapl: czyżby twój tata zdradzal z myszą ;-;
Odpisz
10 maja 2016, 20:56
@RussiaBall: Ogarnij się.
Odpisz
10 maja 2016, 21:36
@Myszkapl: nie
Odpisz
26 maja 2016, 10:13
@RussiaBall: Szach mat myszka.
Odpisz
26 maja 2016, 10:13
lepiej kupić bo drewno drożeje
Odpisz
10 maja 2016, 20:09
7*10=50
za**bista matematyka
Odpisz
11 maja 2016, 00:07
@bylejakbylegdzie: Trollscience
Odpisz
10 maja 2016, 20:42
"wybrzudzać"
Odpisz