Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

11 maja 2016, 20:11

SPORE [*]

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar PP_Bizon_Meister

21 czerwca 2016, 20:51

@Sebzer: Ziomek ja ci gwarantuje że działają bo całą sytacje śledziłem na forum ... to była taka duża konserwacja serwerów czy cuś i tak od listopada działają

Avatar Tomasz95

17 sierpnia 2016, 18:49

@PP_Bizon_Meister: Wciąż działają? Jak ostatnio w tym roku sprawdzałem to przez parę godzin szukałem sposobu żeby się zarejestrować. Nie znalazłem. Wszystko nie działało.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2016, 21:09

Spore [*]
Infiniminer [*]
gothic multiplayer [*]
Wolfenstein [*]
STALKER [*]

Avatar PP_Bizon_Meister

21 czerwca 2016, 20:53

SPORE protestuje eutanazji ty ćwoku >:(
serwery z kreacjami działają od listopada 2015

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 21:22

@PP_Bizon_Meister: z tego, co pamiętam to w lutym były jakieś problemy, a później nie wchodziłem -,-

Avatar Choi_Seunghyun

30 lipca 2016, 23:18

Spore działa, a nawet jest teoria, że zrobią Dwójkę lub jakiś duży dodatek

Avatar Capslog

22 czerwca 2016, 08:45

A tam z tyłu to co?

Avatar
RhobarIII

21 czerwca 2016, 17:02

Niedawno zainstalowałem sobie znowu Rag Doll Kung Fu. Już się cieszyłem na mulitplayer pamiętając jaka to była fajna gra... No i ciul.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 14:35

Ten komiks obrazuje to doskonale

Avatar Rander

21 czerwca 2016, 12:48

Warcraft 3 ledwo dyszy :/

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 12:48

Ciekawe. W C&C3 TW (2007) i KW (2008) wciąż łatwo jest znaleźć grę, pomimo faktu, że minęło już 8 lat od premiery, a oficjalne serwery GameSpy pozamykali i teraz gra chodzi na stworzonych przez społeczność graczy :)

Avatar kacper5656

21 czerwca 2016, 11:39

chyba nikt nie grał w quaka . Inną drogą znam ten ból :P

Avatar Blachu

21 czerwca 2016, 11:55

@kacper5656: Przeczytałem "nikt nie grał w kłaka"

Avatar
German_Shepherd

21 czerwca 2016, 11:24

W Cs 1.6 jest więcej pełnych lobby niż w niektórych nowszych grach

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2016, 11:04

[*] Super MNC

Avatar Mycha2001

21 czerwca 2016, 10:10

Iron Storm [*]

Avatar FeldmarschallvonBock

21 czerwca 2016, 10:05

Wbrew pozorom w grach typu CoD 1, UO, CoD 2 można pograć dzisiaj bez problemu na multiplayer

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2016, 19:04

Sanic ball [*]

Avatar TrevorMan

11 maja 2016, 23:25

Cultures 2 i 4 [*]

Avatar Niszczyiel

11 maja 2016, 22:27

Scrapland R.I.P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Hobby dla faceta

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka