Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2023, 17:29
Hahhah
Odpisz
28 maja 2016, 15:35
( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧ ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧
Odpisz
28 maja 2016, 10:08
( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
28 maja 2016, 00:34
jest jak z GTA
Odpisz
27 maja 2016, 22:11
mind=blown
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 21:28
Kto powiedział że to kieszenie? (lenny)
Odpisz
27 maja 2016, 20:38
Jest jeszcze takie forum Reksia. Chętnych zapraszam, są tam fajni ludzie :)
Odpisz
27 maja 2016, 16:34
pewnie trzyma w swojej torbie
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 16:06
"simsy"
Odpisz
27 maja 2016, 14:40
Chyba nadal mam tę grę... Ale komputer za nowy i się nie włączy :/
Odpisz
27 maja 2016, 15:33
@PhoneGirl: A ja mam całą serię :D
Odpisz
27 maja 2016, 15:00
ma mosznę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 maja 2016, 22:43
Jak ktoś grał w crash bandicot warped to tam wyrzutnie chował do kieszeni
Odpisz
27 maja 2016, 14:30
@smerfik14: Podbnie jak w gta sa :P
Odpisz
27 maja 2016, 14:43
@miki864: podobnie jak w każdym GTA...
Odpisz
14 maja 2016, 13:53
Różowa Pantera też nie miała ubrań...
Najlepsze jak Reksio chował chomika :P
Odpisz
14 maja 2016, 14:22
@Angela336: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 maja 2016, 14:14
@Angela336: Gryzu Gryzu ciach ciach
Odpisz
27 maja 2016, 13:51
Większość gier właśnie tak wygląda, masz trylion przedmiotów, które trzymasz w kieszeni.
Odpisz
27 maja 2016, 13:37
TA GRA BYŁA ZA**BISTA!
Odpisz