memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 października 2012, 19:57
Wyglada jak 2D...Fani Gorillaz wiedzą o co chodzi :3
Odpisz
23 maja 2013, 13:16
@Wilczyca112: Nie przyszlo mi to do glowy zanim zobaczylam twoj komentarz ale cos w tym jest o.O
13 października 2012, 10:24
smiesne bo prawdziwe
13 października 2012, 10:31
@mtsmts: o co kaman?
13 października 2012, 12:10
@darcus: że dla niego ten obrazek jest śmieszny bo prawdziwy (chyba)
13 października 2012, 15:33
@mtsmts: smiesne? zajrzyj w słownik ortograficzny -,-
13 października 2012, 17:25
@johnyxd212: Ja tu nie widzę błędu ortograficznego... To jest tylko mały błąd pisowni, może pisał szybko i nie dał już tego "sz" tylko s A co do "S"miesne, no może nie ma Polskich znaków ;p
14 października 2012, 11:24
@paintowy_master: pytałem o co chodzi w obrazku?
26 października 2012, 21:00
hmm moze i masz racje
27 października 2012, 10:35
@johnyxd212: Trzeba być tolerancyjnym :)
27 października 2012, 22:08
racja! :D
13 października 2012, 15:55
AJdiota? lol
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 października 2012, 19:57
Wyglada jak 2D...Fani Gorillaz wiedzą o co chodzi :3
Odpisz
23 maja 2013, 13:16
@Wilczyca112: Nie przyszlo mi to do glowy zanim zobaczylam twoj komentarz ale cos w tym jest o.O
Odpisz
13 października 2012, 10:24
smiesne bo prawdziwe
Odpisz
13 października 2012, 10:31
@mtsmts: o co kaman?
Odpisz
13 października 2012, 12:10
@darcus: że dla niego ten obrazek jest śmieszny bo prawdziwy (chyba)
Odpisz
13 października 2012, 15:33
@mtsmts: smiesne? zajrzyj w słownik ortograficzny -,-
Odpisz
13 października 2012, 17:25
@johnyxd212: Ja tu nie widzę błędu ortograficznego... To jest tylko mały błąd pisowni, może pisał szybko i nie dał już tego "sz" tylko s
A co do "S"miesne, no może nie ma Polskich znaków ;p
Odpisz
14 października 2012, 11:24
@paintowy_master: pytałem o co chodzi w obrazku?
Odpisz
26 października 2012, 21:00
hmm moze i masz racje
Odpisz
27 października 2012, 10:35
@johnyxd212: Trzeba być tolerancyjnym :)
Odpisz
27 października 2012, 22:08
racja! :D
Odpisz
13 października 2012, 15:55
AJdiota? lol
Odpisz