Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2016, 10:12
u mnie cały czas świeci słońce i jest ciepło a na plażach pełno ludzi
Odpisz
26 maja 2016, 08:34
Very tru ;-;
Odpisz
25 maja 2016, 23:01
jezu jak dziś w chorzowie batorym lało i grad padał
Odpisz
25 maja 2016, 22:47
no tak
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2016, 22:41
Nie wiem jak tam u autora z pogodą, ale u mnie (płn. Wielkopolska) padało tylko 2 razy w ciągu maja i to całkiem mało. A tak to prawie cały czas słońce świeci i już większość w krótkich spodenkach chodzi
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 13:07
@TheGardenPL: U mnie tak jest na północy łódzkiego ._.
Znaczy pada w mieście powiatowym, pada na północy, zachodzie i wschodzie... ale u mnie nie ;-;
Wczoraj po raz pierwszy chyba od 2 lat naprawdę padało. Bo przedtem to mżawki tylko były.
Odpisz
25 maja 2016, 21:23
@TheGardenPL: a u mnie w Rzeszowie przedwczoraj i wczoraj piękna pogoda, a dziś burza i deszcze :v
Odpisz
25 maja 2016, 20:29
No sh*t Sherlock!
Odpisz
25 maja 2016, 20:07
Dziś grałem na fakultetach gdy padał grad
Odpisz
15 maja 2016, 01:16
je*ie po oczach
Odpisz