Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2016, 22:18
Tak naprawde szabla sie zniszczyla lecz gosviu zrobil ciecie i wziął druga
Odpisz
2 czerwca 2016, 19:39
@panlogin: szabla?
Odpisz
2 czerwca 2016, 21:57
@panlogin: JAK ŚMIESZ NAZYWAĆ KATANĘ SZABLĄ. IŚĆ PRECZ ISTOTO NIECZYSTA !
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:42
@Shadow_blade: nie rozróżniam szabli od katany sory
Odpisz
4 czerwca 2016, 10:36
@panlogin: Szable wyróżniają się jednosieczną, wygiętą głowiną, a katana jest prosta, jak na gifie.No i szabla ma inną rączkę.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:59
@panlogin: Jak ja zauważyłem to na gifie broń poniosła szkody w postaci stępienia/wygięcia co można zaważyć na slow motion - gościu nie uderzał bronią aż tak mocno
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2016, 19:03
to je amelinium 3000 nezniszczalna wersja amelinium do której nie trzeba farby ameliniowej
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:20
@kacper5656: ona była z plastiku. swoją drogą wcale nie była taka wytrzymała. panele pękały
Odpisz
2 czerwca 2016, 19:56
Nie, no nie przesadzajcie. Fake, jakby je**ąć solidnie ostrą kataną, to by na pewno to rozcięło, może całkowicie by nie przecięło, ale rozcięło na pewno.
Odpisz
2 czerwca 2016, 22:38
@TheHunterMikiPL: widziałeś markę tego telefonu?
Odpisz
2 czerwca 2016, 22:45
@PanSowa12: Tak.
Odpisz
2 czerwca 2016, 22:51
@TheHunterMikiPL: w takim razie daj mi numer do twojego dilera
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:19
@TheHunterMikiPL: to BYŁ porządny miecz, rozcinał ipady itd, na nokii się wyszczerbił.
Odpisz
3 czerwca 2016, 15:05
@ctgs113: Ch*ja, fake.
Odpisz
5 czerwca 2016, 17:50
@TheHunterMikiPL: ...
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2016, 06:56
nokia 3310 twardsza od żelków z biedronki
Odpisz
2 czerwca 2016, 23:24
Jeżeli się przypatrzeć widać że nokia po zbliżeniu inaczej odskakuje
Odpisz
2 czerwca 2016, 19:36
Aż mi się przypomniało....
Odpisz
2 czerwca 2016, 19:17
Polecam poszukać filmu gdzie facet prasą hydrauliczną miażdży Nokię 3310 ;)
Odpisz
2 czerwca 2016, 20:02
to była podróba XD
Odpisz
2 czerwca 2016, 22:45
Prasę też robiła Nokia.
Odpisz