Aaaaaa... Co tu się odje*ało?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2018, 13:00
góra bo pokemony
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:19
ja miałem tak z ditto
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:19
@Onix_Wodny: schowanym w pidgeyu
Odpisz
22 czerwca 2016, 15:35
Articuno mi się udał.
Odpisz
15 października 2016, 07:22
@trojan2001: Ja od 2 godzin napi**dalam ultraballami i nic.
Odpisz
5 czerwca 2016, 13:50
puke-monr
Odpisz
3 czerwca 2016, 15:35
Pogenom-Worl
Odpisz
3 czerwca 2016, 00:48
A potem ci smutno bo ten ball jest za brzydki dla legendy :v
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2016, 23:14
Raz, jeszcze na Game Boy'u złapałam legendarnego poka z full hp zwykłym pokeballem XD
Odpisz
2 czerwca 2016, 21:36
"All planned"
Odpisz
2 czerwca 2016, 18:01
Taka słaba grafika była w IV generacji
Odpisz
2 czerwca 2016, 18:33
@Seth_Mint: Nawet z taką grafiką, V generacje w anime biła na głowę, (każda seria biła pokemon BW) W grach 5 gena był bardzo fajna dużo lepsza od pierwszej, a w anime tak ją zje**li.
Odpisz