Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co to takiego?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Deal życia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2016, 18:41
Mi w kieszeni się pomieści telefon i chusteczki.
Odpisz
23 czerwca 2016, 07:18
Im więcej widzę takich porównań, tym bardziej zaczynam sądzić, że jestem chłopakiem...
Odpisz
5 czerwca 2016, 22:41
Ja tam mogę w kieszeni zmieścić telefon, portfel, okulary, klucze od domu, gumki do włosów, paragony, chusteczki, potem mogę z tym wszystkim przebiec się komfortowo brzegiem morza. A potem zawrócić i powyciągać swoje rzeczy z wody. (Ps. Ta sytuacja jest autentyczna)
Odpisz
4 czerwca 2016, 07:27
mi się zmieścił słownik Angielsko polski
Odpisz
3 czerwca 2016, 19:51
ja w kieszeni też pomieszczę wszystko :)
Odpisz
3 czerwca 2016, 17:33
Moja może zmieścić całą naszą galaktykę
Odpisz
3 czerwca 2016, 16:14
a w moich mogę mieścić złożony flet i go nie widać xD (kieszeń nie jest dziurawa)
Odpisz
3 czerwca 2016, 06:49
telefon, powerbank, 10 kilometrów kabli, pieniądze, klucze z bryloczkiem, gumy do żucia czasem okulary przeciwsłoneczne i pad od Xboxa360. a mam jeszcze 3 inne kiesznie w spodniach i 3 w kurtce.
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:25
@BudowniczyMakaronu: Po co ci pad od xboxa?
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:46
Żeby móc zagrać na gównie w każdym miejscu i czasie
Odpisz
3 czerwca 2016, 13:32
jak idę grać do kolegi t biorę swojego pada, bo "przynosi mi szczęście"
Odpisz
3 czerwca 2016, 13:34
są gusta i guściki. dla mnie Xbox360 jest lepszy od PS3, WiiU, i innych mniej popularnych konsol.
Odpisz
3 czerwca 2016, 15:17
@BudowniczyMakaronu: *xboxowa pjona*
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:18
Ale my mamy torebki. Szach - mat.
Odpisz
3 czerwca 2016, 10:51
@Weasley: A my plecaki
Shazh-nad! :v
Odpisz
3 czerwca 2016, 11:20
@lorax12: Może i macie plecaki ale kto zawsze narzeka na to jak ma coś znaleźć w torebce kobiety bo podobno są bez końca?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 czerwca 2016, 19:33
@Rina14: A kto narzeka na okres? :v
K.O.
Odpisz
4 czerwca 2016, 08:07
@lorax12: Jeżeli idziesz tym tą ścieżką to śmiem stwierdzić, że wy narzekacie na erekcje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Odpisz
4 czerwca 2016, 11:19
@Rina14: Nie sądzę :v
Przynajmniej ja nie...
Odpisz
5 czerwca 2016, 00:22
@lorax12: Ale np. W takich miejscach jak szkoła to chyba nie jest to przyjemne xd
Odpisz
5 czerwca 2016, 08:18
@Rina14: Ja tam się nie skarżę...
:v
Odpisz
3 czerwca 2016, 10:00
w kieszeni można schować też dumę
Odpisz
3 czerwca 2016, 09:17
Dwie 1,5 litrowe butelki wody, telefon, nóż/scyzoryk (nie pamiętam), pełno papierków, książka :v
Odpisz
3 czerwca 2016, 09:03
Ja zazwyczaj nie noszę rzeczy w kieszeniach spodni. Wolę bluzy. Mój rekord to portfel, telefon, słuchawki, książka i klucze. W jednej kieszeni. W drugiej była moja ręka ;-;
Odpisz
3 czerwca 2016, 08:27
Całe Pomorze??? Czyli jest tak gorąco, bo jestem w kieszeni jakiegoś typa???
Odpisz
3 czerwca 2016, 08:48
@CalkiemNiePodejrzanyNick: Tak.
Odpisz
3 czerwca 2016, 08:42
telefon, klucze, hajs, dlugopis,sluchawki i bilet
Odpisz
3 czerwca 2016, 08:20
Milion drobnych,pendrive,klucze,2 pary słuchawek,kostka do gitary,guma do żucia,bilet :'D
Odpisz
3 czerwca 2016, 08:20
@Kenossa: +Telefon.
Odpisz