Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2016, 18:41

Mi w kieszeni się pomieści telefon i chusteczki.

Avatar albatrosia

23 czerwca 2016, 07:18

Im więcej widzę takich porównań, tym bardziej zaczynam sądzić, że jestem chłopakiem...

Avatar Airot

5 czerwca 2016, 22:41

Ja tam mogę w kieszeni zmieścić telefon, portfel, okulary, klucze od domu, gumki do włosów, paragony, chusteczki, potem mogę z tym wszystkim przebiec się komfortowo brzegiem morza. A potem zawrócić i powyciągać swoje rzeczy z wody. (Ps. Ta sytuacja jest autentyczna)

Avatar matiux

4 czerwca 2016, 07:27

mi się zmieścił słownik Angielsko polski

Avatar zuzakina

3 czerwca 2016, 19:51

ja w kieszeni też pomieszczę wszystko :)

Avatar ja_i_moje_osobowosci

3 czerwca 2016, 17:33

Moja może zmieścić całą naszą galaktykę

Avatar megadeth116

3 czerwca 2016, 16:14

a w moich mogę mieścić złożony flet i go nie widać xD (kieszeń nie jest dziurawa)

Avatar BudowniczyMakaronu

3 czerwca 2016, 06:49

telefon, powerbank, 10 kilometrów kabli, pieniądze, klucze z bryloczkiem, gumy do żucia czasem okulary przeciwsłoneczne i pad od Xboxa360. a mam jeszcze 3 inne kiesznie w spodniach i 3 w kurtce.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BudowniczyMakaronu

3 czerwca 2016, 13:34

są gusta i guściki. dla mnie Xbox360 jest lepszy od PS3, WiiU, i innych mniej popularnych konsol.

Avatar miki322

3 czerwca 2016, 15:17

@BudowniczyMakaronu: *xboxowa pjona*

Avatar Weasley

3 czerwca 2016, 07:18

Ale my mamy torebki. Szach - mat.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Rina14

5 czerwca 2016, 00:22

@lorax12: Ale np. W takich miejscach jak szkoła to chyba nie jest to przyjemne xd

Avatar lorax12

5 czerwca 2016, 08:18

@Rina14: Ja tam się nie skarżę...

:v

Avatar ALKATRAZ

3 czerwca 2016, 10:00

w kieszeni można schować też dumę

Avatar Komandor_Brytania

3 czerwca 2016, 09:17

Dwie 1,5 litrowe butelki wody, telefon, nóż/scyzoryk (nie pamiętam), pełno papierków, książka :v

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2016, 09:03

Ja zazwyczaj nie noszę rzeczy w kieszeniach spodni. Wolę bluzy. Mój rekord to portfel, telefon, słuchawki, książka i klucze. W jednej kieszeni. W drugiej była moja ręka ;-;

Avatar CalkiemNiePodejrzanyNick

3 czerwca 2016, 08:27

Całe Pomorze??? Czyli jest tak gorąco, bo jestem w kieszeni jakiegoś typa???

Avatar FreezyPop

3 czerwca 2016, 08:48

Avatar dosieniek123

3 czerwca 2016, 08:42

telefon, klucze, hajs, dlugopis,sluchawki i bilet

Avatar Kenossa

3 czerwca 2016, 08:20

Milion drobnych,pendrive,klucze,2 pary słuchawek,kostka do gitary,guma do żucia,bilet :'D

Avatar Kenossa

3 czerwca 2016, 08:20

@Kenossa: +Telefon.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Co to takiego?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Deal życia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka