Kiedy ludzie z twojego miasta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Z klasą się trzeba urodzić
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2016, 16:23
Hitler, go home, you are drunk.
Odpisz
3 czerwca 2016, 10:03
możliwe, że hitler nadal żyje, gdyż nie potwierdzili jego śmierci
Odpisz
3 czerwca 2016, 13:17
@ALKATRAZ: Pomyśl ile by teraz miał lat
Odpisz
3 czerwca 2016, 14:07
@MistrzJedi: Ehkem, Walt Disney.
Odpisz
4 czerwca 2016, 00:41
@ALKATRAZ: A państwo Hitlera znajduje się na księżycu i walczą z Koreą Północną, a wy się zastanawiacie czemu w Korei bieda.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:06
@erykhim44: Podobno mają kolonizować słońce.
Odpisz
23 marca 2019, 21:29
@Archeologwinternetach: Ale w nocy, żeby ich nie spaliło /odkop
Odpisz
3 czerwca 2016, 13:40
Lublin? Mieszkam tam i to jest poje**ne miasto. ;-;
Odpisz
3 czerwca 2016, 13:33
Meanwhile in Sosnowiec...
Odpisz
3 czerwca 2016, 13:16
może jacyś upośledzeni neonaziści
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:54
to jest symbol szczęścia czy jak to tam było swastyka jeżeli się nie mylę byla obrocona o 45 stopni
Odpisz
3 czerwca 2016, 06:44
Życie nazisty takie ciężkie.
Odpisz
3 czerwca 2016, 06:35
Ja umiem wyrazić swastykę w jednym słowie a mianowicie: gówno.
Odpisz
3 czerwca 2016, 06:14
Na pierwszy rzut oka myślałem, że to tańczące sylwetki z Sherlocka.
Odpisz
21 maja 2016, 16:40
Ty pewnie tego nie widzisz ale to jest tańczący ludzik dostępny dla ludzi z dużą wyobraźnią!
Odpisz
21 maja 2016, 17:25
@SecretGirlx3: a ten po lewej nawet podskoczył!
Odpisz
21 maja 2016, 15:53
podje**ne z uczucio.
Odpisz
21 maja 2016, 15:34
Plz ;-;
Oto Hitler w moim wykonaniu:
Odpisz
21 maja 2016, 15:29
Toż to symbol szczęścia
Odpisz
21 maja 2016, 15:15
figaro co ty masz jakąś obsesję na punkcie Hitlera i nazistów czy co?!
Odpisz
21 maja 2016, 15:16
@przemo192: Grammar nazi.
Odpisz
21 maja 2016, 15:16
@przemo192: Dwa obrazki ze swastykami, a Ty już sądzisz, że mam obsesję?
A tak serio, to akurat się złożyły dwa takie obok siebie.
Odpisz
21 maja 2016, 15:17
@przemo192: Gazownicy...
Odpisz
21 maja 2016, 15:17
@polandball1: ano tak no ale żeby aż taką obsesję na tym punkcie mieć?! Zaraz to nie będzie grammar nazi tylko nazi nazi
Odpisz
21 maja 2016, 15:17
@lorax12: Których założycielem byłem ja...
Odpisz
21 maja 2016, 15:18
@figaro19: 2 obrazki+ avatar+napis na avatarze
Odpisz
21 maja 2016, 15:19
@polandball1: Oh ironio matko spoko kolesi...
Odpisz
21 maja 2016, 15:19
@lorax12: Założyłem ją dla śmieszku
Odpisz
21 maja 2016, 15:22
@polandball1: Wiem
Odpisz
21 maja 2016, 15:26
@figaro19: złożyły się akurat obok siebie? raczej bym powiedział że je tak dodałeś ale ok, i jeszcze jedno od jakiegoś czasu trochę mi odbija więc wybacz to że jestem niedorobiony
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:14
@przemo192: Nie,to naprawdę jest symbol szczęścia,i płodności,sił witalnych,i nie pamiętam nawet co dalej.
Odpisz
21 maja 2016, 15:16
To je pająk KRZYŻak
*bada bum tss*
Odpisz
3 czerwca 2016, 07:17
@lorax12: Pajong toż to.
Odpisz