Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mante

21 maja 2016, 07:46

Dałem czwóreczkę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar mante

7 marca 2019, 15:24

@Big_Chungus: chuy go wie
Pojechała gdzieś

Avatar Big_Chungus

7 marca 2019, 17:41

@mante: Aj karamba

Avatar Big_Chungus

6 marca 2019, 17:22

O nie
Nie ma gwiazdek
Chyba jeden z popularniejszych memów (ponad 840 strzałek)

Avatar memy_super

25 sierpnia 2018, 23:47

5? XD

Avatar CreepPepNinja

13 maja 2018, 15:09

Zamiast "ultrarzadki" przeczytałem "ultraradziecki"... tf mózgu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 lutego 2018, 08:29

Kto ma dość memów z pepe?
Ja kto jeszcze?

Avatar Artur123456

17 sierpnia 2017, 21:30

to groźba karalna!!

Avatar Najlepszy_Diler

2 sierpnia 2017, 23:55

Za późno!😁😁😁😁😂😂😂😂😫😫😫😫😫😭😭😭😭😭😭😭

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2017, 09:22

o nie
dałem 4

Avatar ZSRRBall

22 listopada 2016, 15:16

Uff dałem 5

Avatar StrusPedziwiatr

4 sierpnia 2016, 19:28

5 dana :)

Avatar Eren_Jaeger

7 czerwca 2016, 13:30

Moi rodzice nie żyją.

Avatar Jeraszko

25 czerwca 2016, 10:45

@Eren_Jaeger: Przykro mi :,(
Postawmy znicz [*] :,(

Avatar rogaliq

16 czerwca 2016, 17:12

HUTSZ!
~izakTV

Avatar MissNightmare

1 czerwca 2016, 12:32

mój ojciec umarł na raka. I co teraz zrobisz co?

Avatar ProPuMaX

1 czerwca 2016, 23:33

@MissNightmare: To pewnie przez to ze 21. Lipca 2008 Roku o 13:53 nie wyslales tego SMSa do 10 twoich znajomych

Avatar MissNightmare

Edytowano - 2 czerwca 2016, 08:35

@ProPuMaX: ale co miałam zrobić? ja nie mam i nie miałam tylu znajomych :( a i jestem dziewczyną

Avatar ProPuMaX

7 czerwca 2016, 17:23

@MissNightmare: To wszystko ma sens, przeciez mowilem ze nie wyslalas* tego esa do 10 Znajomych... To znaczy ze twoj Ojciec zmarl bo mialas za malo znajomych.
Q*wa co ja pie**ole xd

Avatar baarts

11 czerwca 2016, 00:09

@ProPuMaX: Nie śmiej się z biedniejszych od siebie.

Avatar BanalKanal

3 czerwca 2016, 20:53

Dankman

Avatar czar1234

2 czerwca 2016, 19:56

Co?! *szybko daje piąteczke* Uhh...Rodzice zawdzięczają mi życie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Przyszłość jest piękna

Ładne rzeczy

Damy radę

Azjatycki mistrz

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka