Gdy grasz najlepiej w całym lobby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Dwa oblicza
Angielskie śmieszki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Co to takiego?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2017, 19:31
Kiedy masz największe k/d na serwerze, ale wynosi 1.
Odpisz
24 stycznia 2017, 23:11
Kiedyś mój kolega tak dobrze grał że uznali go za hackera i zbanowali (CS : GO)
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2016, 20:30
Ten moment w Team Fortress 2, gdy punkty w twojej drużynie to średnio 81, a we wrogiej 27 ;_;
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:38
Szczerze? Najbardziej nie lubię jak przeciwna drużyna to nooby. Wiadomo, gra łatwiejsza, wygrana bez problemu... sami się pozabijają. No ale nie w tym rzecz, żeby cośtam wygrać tylko jeszcze mieć z tego trochę satysfakcji :I
Odpisz
1 czerwca 2016, 19:30
@Krzyniu: Ja wolę łatwo wygrywać bo wtedy czuję większą satysfakcję upokarzając przeciwników.
Odpisz
1 czerwca 2016, 17:06
mi koledzy mowia ze cheatuje w csie (naprawde tak sadza)
Odpisz
1 czerwca 2016, 16:36
prędzej to się zdarza że właśnie ja (ty) lamisz :( (choć nie zawsze)
Odpisz
1 czerwca 2016, 15:23
Ten moment kiedy grasz jak Gold a masz Brąz wiecznie przez idiotów w drużynie ;_;
Odpisz
1 czerwca 2016, 15:02
mam tak ciągle w leauge of legends
Odpisz
1 czerwca 2016, 15:01
Zbyt dobrze znam to uczucie....zbyt dobrze.....
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:38
I wbij tu range...
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:21
ten moment kiedy jesteś najlepszy w lobby i wszyscy uważają że cheatujesz ( nie wiem jak się to pisze.
Odpisz
1 czerwca 2016, 14:38
@alicjaaf: Napisałaś dobrze.
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:48
znam to 😡
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:38
Ja nieważne w jaką grę zagram moja drużyna nigdy nie wygra......
Odpisz
1 czerwca 2016, 12:57
Znam to uczucie :I dzisiaj na W-F tak samo miałam ciamajdy jedne.
Odpisz
1 czerwca 2016, 12:45
5 bo zwierzogród
Odpisz