Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2016, 09:47
Zootopia tak wysoko XD
Odpisz
11 czerwca 2016, 10:43
@KamilKacper: jaka szkoda
Odpisz
12 czerwca 2016, 21:52
@kasjan132pl: o tym h*ju
Odpisz
11 czerwca 2016, 07:25
Tylko mi nie mówcie że to ta sama księga dżungli na której byliśmy w kinie. Tamta była koszmarna, ani trochę nie trzymała się fabuły, zwierzęta miały nienaturalne rozmiary ( pantera długa na trzy metry, 4 metrowy niedźwiedź, słoń na którego trzeba by było wsiadać dźwigiem, małpa wielkości King Konga (której tam w ogóle nie powinno być)) a w dodatku jeszcze śpiewali.
Odpisz
11 czerwca 2016, 07:45
@ghostarcher: wtf
Odpisz
11 czerwca 2016, 09:28
@ghostarcher: Witamy w świecie Disneya.
Odpisz
11 czerwca 2016, 10:28
@ghostarcher: co ku*wa ?
Odpisz
11 czerwca 2016, 13:55
@ghostarcher: Nie oglądałem ale stwierdzam po komentarzu iż film jest słaby
Odpisz
11 czerwca 2016, 14:01
@Windows_10: Masz rację,
CO KU*WA?
Odpisz
12 czerwca 2016, 01:06
@ghostarcher: Jeszcze ten powtarzający się dubbing. Nawet mieli ten sam ton głosu
Odpisz
11 czerwca 2016, 19:49
Deadpool tak nisko ... przeklęte ograniczenia wiekowe ...
Odpisz
21 maja 2016, 22:15
Deadpool tak nisko?! :/
Odpisz
22 maja 2016, 07:39
@mooped: trochę dziwi że przegrał z DC
Odpisz
22 maja 2016, 08:19
@mooped: To chyba kwartalne...
Odpisz
6 czerwca 2016, 10:29
@mooped: Weź pod uwagę kilkukrotnie mniejszy budżet Deadpoola. Box office tego filmu to gigantyczny sukces, złoty interes, który zostawia blockbustery DC i Disney Marvela daleko w tyle.
Odpisz
11 czerwca 2016, 15:52
@mooped: Jak tobie film się podobał nie znaczy że musi zarabiać tak dużo...
Odpisz
11 czerwca 2016, 12:29
Deadpool kosztował 58mln, a zwierzogród 18mln
Deadpool zarobił 704mln$
Zwierzogród zarobił 951mln$
I gdzie jest twój Bóg teraz?
Odpisz
11 czerwca 2016, 13:42
@MiarkowyBanan: To przez ograniczenie wiekowe. Deadpool zarobił mniej, bo mniej osób mogło wejść na film (tylko dorośli). Gdyby PulaŚmierci nie miała ograniczenia +18, zarobiłaby więcej.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2016, 13:44
@sylwon1234: nie był od 18, przynajmniej ja mając 15 wszedłem i nie sprawdzali legitymacji/dowodu + to samo się tyczy zwierzogrodu, myślisz że dorośli ludzie szli na ten film? napewno nie
Odpisz
11 czerwca 2016, 14:02
@MiarkowyBanan: Racja, w Olsztynie wpuszczają nawet poniżej 5- roku życia (byle z rodzicem).
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2016, 14:04
@MiarkowyBanan: Dorośli zwykle chodzą na takie filmy z dziećmi.
Do tego więcej dorosłych woli pójść z dzieckiem na przyjazną Zootopię niż na wulgarnego, brutalnego Deadpoola.
Odpisz
11 czerwca 2016, 12:45
Tylko, że deadpool nie jest dla dzieci :v
Odpisz
11 czerwca 2016, 12:41
Gdybym ja tyle zarabiał, to może w końcu kupiłbym se dobrego kompa :v i 3ds oczywiście
Odpisz
11 czerwca 2016, 08:32
Deadpool powinien zająć 5 pierwszych miejsc
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2016, 10:40
ale ma wysokie ograniczenie wiekowe. Ja pozwoliłbym swojemu 10 letniemu dziecku (gdybym je miał) iść do kina na wszystkie z powyższych filmów oprócz deadpoola
Odpisz
11 czerwca 2016, 08:56
ooo
69
patrz ty sie
jednak chca yiffy
Odpisz
11 czerwca 2016, 08:35
To teraz odlicz budżet filmu od zarobku i deadpool będzie 1.
Odpisz
11 czerwca 2016, 08:12
Zwieszogrodkeł na 1 miejscu, furfagi się czieszo.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2016, 21:16
Jest jakaś nowa księga dżungli?
Odpisz
21 maja 2016, 21:19
@Krzyniu: Moja siostra na tym była.
Zasnęła.
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2016, 07:27
To było koszmarne. (Patrz: mój komentarz niżej). To był pierwszy film który mi się nie podobał. A mi się wszystko podoba!
Odpisz
21 maja 2016, 23:28
Przynajmniej lepiej niż DC :v
Odpisz
21 maja 2016, 21:29
Hehehehehe... honk HONK honk HONK honk
:o)
Odpisz
21 maja 2016, 21:33
@lorax12: Przestań
Odpisz
21 maja 2016, 21:35
Ups... jestem trzeźwy... poczekaj *zjada dziwny szlam*
JuŻ lEpIeJ :o)
Odpisz
21 maja 2016, 22:27
@lorax12: Wcale nie.
Co ty w ogóle zjadłeś?
Odpisz
22 maja 2016, 13:38
@jarek200211: SaM nIe WiEm
Odpisz
11 czerwca 2016, 10:14
@lorax12: Ktoś widział mój koniak?
Odpisz
11 czerwca 2016, 12:19
@lorax12: stwierdzam dzifne pizmo bo zjadueś pokemona xd
Odpisz
11 czerwca 2016, 15:20
@xxxPaterrix03xxx: Ja... chyba
Odpisz
11 czerwca 2016, 15:21
@Hiopekwhatfu: Jakiego?
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:03
@lorax12: Zwrotów nie przyjmujemy...
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:09
@xxxPaterrix03xxx: ok
Odpisz
21 maja 2016, 22:18
Deadpool tak słabo?
Odpisz