Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KamilKacper

22 maja 2016, 09:47

Zootopia tak wysoko XD

Avatar kasjan132pl

11 czerwca 2016, 10:43

@KamilKacper: jaka szkoda

Avatar KamilKacper

12 czerwca 2016, 21:52

@kasjan132pl: o tym h*ju

Avatar ghostarcher

11 czerwca 2016, 07:25

Tylko mi nie mówcie że to ta sama księga dżungli na której byliśmy w kinie. Tamta była koszmarna, ani trochę nie trzymała się fabuły, zwierzęta miały nienaturalne rozmiary ( pantera długa na trzy metry, 4 metrowy niedźwiedź, słoń na którego trzeba by było wsiadać dźwigiem, małpa wielkości King Konga (której tam w ogóle nie powinno być)) a w dodatku jeszcze śpiewali.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar TUPAQ

11 czerwca 2016, 14:01

@Windows_10: Masz rację,
CO KU*WA?

Avatar Lola_Bunny

12 czerwca 2016, 01:06

@ghostarcher: Jeszcze ten powtarzający się dubbing. Nawet mieli ten sam ton głosu

Avatar Krychomir

11 czerwca 2016, 19:49

Deadpool tak nisko ... przeklęte ograniczenia wiekowe ...

Avatar mooped

21 maja 2016, 22:15

Deadpool tak nisko?! :/

Avatar Brind

22 maja 2016, 07:39

@mooped: trochę dziwi że przegrał z DC

Avatar the_endrju

22 maja 2016, 08:19

@mooped: To chyba kwartalne...

Avatar brainiac

6 czerwca 2016, 10:29

@mooped: Weź pod uwagę kilkukrotnie mniejszy budżet Deadpoola. Box office tego filmu to gigantyczny sukces, złoty interes, który zostawia blockbustery DC i Disney Marvela daleko w tyle.

Avatar CichociemnyJ

11 czerwca 2016, 15:52

@mooped: Jak tobie film się podobał nie znaczy że musi zarabiać tak dużo...

Avatar MiarkowyBanan

11 czerwca 2016, 12:29

Deadpool kosztował 58mln, a zwierzogród 18mln
Deadpool zarobił 704mln$
Zwierzogród zarobił 951mln$
I gdzie jest twój Bóg teraz?

Avatar sylwon1234

11 czerwca 2016, 13:42

@MiarkowyBanan: To przez ograniczenie wiekowe. Deadpool zarobił mniej, bo mniej osób mogło wejść na film (tylko dorośli). Gdyby PulaŚmierci nie miała ograniczenia +18, zarobiłaby więcej.

Avatar MiarkowyBanan

Edytowano - 11 czerwca 2016, 13:44

@sylwon1234: nie był od 18, przynajmniej ja mając 15 wszedłem i nie sprawdzali legitymacji/dowodu + to samo się tyczy zwierzogrodu, myślisz że dorośli ludzie szli na ten film? napewno nie

Avatar sylwon1234

11 czerwca 2016, 14:02

@MiarkowyBanan: Racja, w Olsztynie wpuszczają nawet poniżej 5- roku życia (byle z rodzicem).

Avatar amekninja555

Edytowano - 11 czerwca 2016, 14:04

@MiarkowyBanan: Dorośli zwykle chodzą na takie filmy z dziećmi.
Do tego więcej dorosłych woli pójść z dzieckiem na przyjazną Zootopię niż na wulgarnego, brutalnego Deadpoola.

Avatar fufon

11 czerwca 2016, 12:45

Tylko, że deadpool nie jest dla dzieci :v

Avatar kubczakof

11 czerwca 2016, 12:41

Gdybym ja tyle zarabiał, to może w końcu kupiłbym se dobrego kompa :v i 3ds oczywiście

Avatar
BobParowaOfficial

11 czerwca 2016, 08:32

Deadpool powinien zająć 5 pierwszych miejsc

Avatar MDDawid1

Edytowano - 11 czerwca 2016, 10:40

ale ma wysokie ograniczenie wiekowe. Ja pozwoliłbym swojemu 10 letniemu dziecku (gdybym je miał) iść do kina na wszystkie z powyższych filmów oprócz deadpoola

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2016, 08:56

ooo
69
patrz ty sie
jednak chca yiffy

Avatar legend77

11 czerwca 2016, 08:35

To teraz odlicz budżet filmu od zarobku i deadpool będzie 1.

Avatar Isgaroth

11 czerwca 2016, 08:12

Zwieszogrodkeł na 1 miejscu, furfagi się czieszo.

Avatar Krzyniu

Edytowano - 21 maja 2016, 21:16

Jest jakaś nowa księga dżungli?

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2016, 21:19

@Krzyniu: Moja siostra na tym była.
Zasnęła.

Avatar ghostarcher

Edytowano - 11 czerwca 2016, 07:27

To było koszmarne. (Patrz: mój komentarz niżej). To był pierwszy film który mi się nie podobał. A mi się wszystko podoba!

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2016, 23:28

Przynajmniej lepiej niż DC :v

Avatar lorax12

21 maja 2016, 21:29

Hehehehehe... honk HONK honk HONK honk

:o)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar xxxPaterrix03xxx

11 czerwca 2016, 21:03

@lorax12: Zwrotów nie przyjmujemy...

Avatar lorax12

11 czerwca 2016, 21:09

Avatar Zygarde

21 maja 2016, 22:18

Deadpool tak słabo?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kideu
Dodane przez: Kideu

To musiało być męczące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niezniszczalne

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka