Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar shy_Michalek

29 czerwca 2022, 16:21

ja w tym łączniku siadam

Avatar Obi_Wan

30 maja 2016, 15:52

Ah, warszawskie autobusy. Tyle emocji się pojawia jak się nimi jeździ

Avatar yukiyukiyuki

11 czerwca 2016, 10:22

@Obi_Wan: Wiecznie zawalone 186 ,bo oczywiście masa ludzi wraca z pracy na cudowną Białołękę ;_;

Avatar FTodo

11 czerwca 2016, 11:19

@yukiyukiyuki: na przykład ja

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 11:01

@Obi_Wan: To jest białostocki autobus...

Avatar Obi_Wan

12 czerwca 2016, 11:16

Kolory świadczą o czymś innym

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 12:19

@Obi_Wan: Co z tego, Mieszkam w Białymstoku I DOKŁADNIE takie są autobusy w środku

Avatar Obi_Wan

12 czerwca 2016, 19:41

Nie chce mi się z tobą kłócić i autobusy, ale w Warszawie takie są, są kolory warszawskie, siedzenia warszawskie....

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2016, 09:25

@Obi_Wan: No nie, nawet ten ekranik taki sam ja w bialym

Avatar bylejakbylegdzie

30 maja 2016, 14:01

kiepski design autobusu, nagłe zahamowanie wywala pasażera do przodu a miejsca są tak rzadko rozstawione że połowa miejsca się marnuje, u mnie jest jedno za drugim że jak dasz plecak na kolana to w razie zahamowania tylko głowę ci rzuca do przodu a miejsc nigdy nie brakuje

Avatar lolipop10

4 czerwca 2016, 10:42

@bylejakbylegdzie: Mała ilość siedzeń miała tylko to potwierdzić, że w tłoczne dni trudno jest znaleźć miejsce.

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 11:03

@bylejakbylegdzie: Przepraszam bardzo lecz to jest zrobione ze środka autobusu...

Avatar bylejakbylegdzie

12 czerwca 2016, 13:55

tak ale te siedzenia i tak są rzadko rozmieszczone, sporo miejsca się marnuje

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 11:02

Wydaje mi się że BKM Przy zielonogórskiej :)

Avatar cziczkamichael

11 czerwca 2016, 15:53

Dobrze powiedziane kto niby się nie pcha o siedzenie xD

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2016, 12:13

Prawdziwa gra o tron jest gdy mieszkasz w 6 osób w domu i masz jedną łazienkę

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2016, 17:31

Najgorsze są 50 latki, które mają w dupie czy ktoś jest w 9 miesiącu ciąży, ma połamane obie nogi czy przewozi ciężki bagaż. Ona jest tu najważniejsza i koniec. Przecież ona jest już stara i nie ma sił! (Ale drzeć ryja na cały autobus już siły ma)

Avatar bylejakbylegdzie

4 czerwca 2016, 11:21

albo kiedy chce byś ustąpił pomimo tego że jesteście sami we dwoje nie licząc kierowcy

Avatar ozi12

30 maja 2016, 17:19

krzyknij "ALLAHU AKBAR!" od razu jest pusto #potwierdzoneinfo

Avatar TybetianWarrior

30 maja 2016, 16:28

Zasada nasilniejszy wygrywa zmienia się na najstarszy i z najlepszym beretem wygrywa. :V

Avatar jasnib

30 maja 2016, 14:40

Prawdziwa gra o tron jest w kościele.

Avatar Boberek00

30 maja 2016, 15:07

@jasnib: u mnie nie

Avatar Brind

30 maja 2016, 13:51

A ja i tak zawsze stoję :P

Avatar rosyn

30 maja 2016, 13:31

Jak mieszkasz wduzym miescie pewnie, a jak w malym to tego nieznasz

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 maja 2016, 13:49

@rosyn: Ale jak mieszkasz w metropolii to nawet nie ma jak się przepchnąć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To musiało być męczące

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka