Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2022, 16:21
ja w tym łączniku siadam
Odpisz
30 maja 2016, 15:52
Ah, warszawskie autobusy. Tyle emocji się pojawia jak się nimi jeździ
Odpisz
11 czerwca 2016, 10:22
@Obi_Wan: Wiecznie zawalone 186 ,bo oczywiście masa ludzi wraca z pracy na cudowną Białołękę ;_;
Odpisz
11 czerwca 2016, 11:19
@yukiyukiyuki: na przykład ja
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:01
@Obi_Wan: To jest białostocki autobus...
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:16
Kolory świadczą o czymś innym
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:19
@Obi_Wan: Co z tego, Mieszkam w Białymstoku I DOKŁADNIE takie są autobusy w środku
Odpisz
12 czerwca 2016, 19:41
Nie chce mi się z tobą kłócić i autobusy, ale w Warszawie takie są, są kolory warszawskie, siedzenia warszawskie....
Odpisz
18 czerwca 2016, 09:25
@Obi_Wan: No nie, nawet ten ekranik taki sam ja w bialym
Odpisz
30 maja 2016, 14:01
kiepski design autobusu, nagłe zahamowanie wywala pasażera do przodu a miejsca są tak rzadko rozstawione że połowa miejsca się marnuje, u mnie jest jedno za drugim że jak dasz plecak na kolana to w razie zahamowania tylko głowę ci rzuca do przodu a miejsc nigdy nie brakuje
Odpisz
4 czerwca 2016, 10:42
@bylejakbylegdzie: Mała ilość siedzeń miała tylko to potwierdzić, że w tłoczne dni trudno jest znaleźć miejsce.
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:03
@bylejakbylegdzie: Przepraszam bardzo lecz to jest zrobione ze środka autobusu...
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:55
tak ale te siedzenia i tak są rzadko rozmieszczone, sporo miejsca się marnuje
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:02
Wydaje mi się że BKM Przy zielonogórskiej :)
Odpisz
11 czerwca 2016, 15:53
Dobrze powiedziane kto niby się nie pcha o siedzenie xD
Odpisz
11 czerwca 2016, 12:13
Prawdziwa gra o tron jest gdy mieszkasz w 6 osób w domu i masz jedną łazienkę
Odpisz
30 maja 2016, 17:31
Najgorsze są 50 latki, które mają w dupie czy ktoś jest w 9 miesiącu ciąży, ma połamane obie nogi czy przewozi ciężki bagaż. Ona jest tu najważniejsza i koniec. Przecież ona jest już stara i nie ma sił! (Ale drzeć ryja na cały autobus już siły ma)
Odpisz
4 czerwca 2016, 11:21
albo kiedy chce byś ustąpił pomimo tego że jesteście sami we dwoje nie licząc kierowcy
Odpisz
30 maja 2016, 17:19
krzyknij "ALLAHU AKBAR!" od razu jest pusto #potwierdzoneinfo
Odpisz
30 maja 2016, 16:28
Zasada nasilniejszy wygrywa zmienia się na najstarszy i z najlepszym beretem wygrywa. :V
Odpisz
30 maja 2016, 14:40
Prawdziwa gra o tron jest w kościele.
Odpisz
30 maja 2016, 15:07
@jasnib: u mnie nie
Odpisz
30 maja 2016, 13:51
A ja i tak zawsze stoję :P
Odpisz
30 maja 2016, 13:31
Jak mieszkasz wduzym miescie pewnie, a jak w malym to tego nieznasz
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 13:49
@rosyn: Ale jak mieszkasz w metropolii to nawet nie ma jak się przepchnąć.
Odpisz