Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2016, 16:51
Śmierć szybciej nadejdzie niż koniec lekcji matematyki.
Odpisz
27 maja 2016, 17:47
Fantastyczny Pan Lis?
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 22:39
@Alice_The_Skeleton: Wyglądasz dziwnie znajomo....
Odpisz
28 maja 2016, 06:12
@TUPAQ:
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 17:37
ja ostatnio ustawiam sobie Budzik na 6:50 i budzę się o 8 miałem mnej więcej taka minę
Odpisz
27 maja 2016, 23:15
@panfikk: Miałem na godzinę później tata mi powiedział żebym nastawił budzik (biorę Tel. Do szkoły (budzik na Tel.) więc mam wyciszony bo jeszcze jakieś pouy mi wyskoczą z tym me na lelkcji ) i nie usłyszałem budzika
Odpisz
27 maja 2016, 19:12
Ja bym sfingował
Odpisz
27 maja 2016, 18:30
Gdy spóźniasz się na np.test gimnazjalny...
To taką masz minę
Odpisz
27 maja 2016, 17:34
Ja tam siadam na łóżku, wpatruje się w nicość, nic nie czuję, niczego sobie nie wyobrażam, po prostu siedzę tak jakieś 5 minut, a potem ubieram się i zaje**niam do szkoły.
Odpisz
27 maja 2016, 18:27
@Shannon: Nie tylko ty.
Odpisz
27 maja 2016, 17:59
Najlepiej jest w ogóle nie spać :')
Odpisz
27 maja 2016, 17:57
23 osoby oceniły i wciąż 5. nice
Odpisz
27 maja 2016, 17:24
lepiej zamknąć się w kiblu
Odpisz
27 maja 2016, 17:13
Ja udaje że nie ustawiłem budzika i idę dalej spać
Odpisz
27 maja 2016, 17:12
Gdy budzisz się a faza jeszcze nie zeszła
Odpisz
27 maja 2016, 17:10
Oczywiście że lepiej udawać własną śmierć
Odpisz
27 maja 2016, 17:09
Pierwszy!
/s
Prawda :v
Odpisz
27 maja 2016, 17:38
@lulul: ty to nawet gadać po fińsku nie umiesz
ale go zgasilem
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 17:41
@panfikk: Zawodowy stażak się znalazł....
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 17:46
@Saren13: zawodowy pisarz się znalazł
ale mu powiedzialem
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2016, 17:49
@panfikk: Koleżanko, o co chodzi z tymi hejtami? :/ Napisałem "Racja", czy jejowicze nie wiedzą co to sarkazm ?
Odpisz
27 maja 2016, 20:10
@lulul: że ja kolezanko;-;
Odpisz
27 maja 2016, 20:31
@panfikk: Ręka, Ściana, Kula Tłuszczu, < Wszystko w formie źeńskiej, więc tak, ty koleżanko >:D
Odpisz
27 maja 2016, 20:32
@panfikk: >:D
Odpisz