Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kartof

5 kwietnia 2021, 02:06

Łoooo holipka

Avatar Darth_Mysz

25 listopada 2017, 18:23

Jeśli mogę zapytać, to czy ktoś wie, gdzie jest to miasteczko?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar PanZiomek

21 grudnia 2020, 10:42

@Darth_Mysz: ×kop kop× chyba na Ukrainie

Avatar Darth_Mysz

21 grudnia 2020, 11:02

@PanZiomek: Podejrzewam, że chodzi Ci o okolice Prypeci? Jeśli tak, to wątpię, iż to tam

Avatar BaDinGa_Boy

9 sierpnia 2016, 22:46

Potrzebuje pieprz*nego terapeuty natychmiast ;-;

Avatar Darth_Mysz

25 listopada 2017, 18:25

@BaDinGa_Boy: Czai się w krzaczorach, skubany

Avatar SUPERLORD1000

26 maja 2017, 20:44

Dodać duchy...mordercę...tajny kod...małą dziewczynkę I creepypasta gotowa...XD

Avatar Memiarz57

14 lutego 2017, 13:27

Dlaczego to zobaczyłem??!

Avatar aresinajki

31 października 2016, 21:00

fajne miejsce na imprezke haloowinową

Avatar
Konto usunięte

4 października 2016, 16:13

przyjemne miejsce co?

Avatar michaolek

21 sierpnia 2016, 21:22

a gdzie? w czrnobylu!!!
ps.: napisałe 100 komentarz

Avatar nata127

16 czerwca 2016, 07:12

chciałabym pojechać na taką kilkudniową wycieczkę do czarnobyla i prypeci... m.in po to żeby zobaczyć to

Avatar Smerfetka2311

6 czerwca 2016, 19:23

W Czarnobylu ;-;

Avatar SynGermanyBall

6 czerwca 2016, 20:07

@Smerfetka2311: *w Prypeci

Avatar Smerfetka2311

7 czerwca 2016, 07:40

@SynGermanyBall: Byłam blisko...

Avatar SynGermanyBall

7 czerwca 2016, 15:08

@Smerfetka2311: Bardzo blisko

Avatar
KacperowyMetalowy

7 czerwca 2016, 01:30

To było creepy. Teraz chcę tam pojechać.

Avatar GooseApocalypsE

6 czerwca 2016, 18:22

Czy to nie przypadkiem Prypeć?

Avatar Oskaras

6 czerwca 2016, 23:16

Avatar Xenon77

6 czerwca 2016, 21:11

gdzie to?

Avatar dominik581

6 czerwca 2016, 21:34

@Xenon77: prawdopodobnie czarnobyl

Avatar Oskaras

6 czerwca 2016, 23:15

@Xenon77: Prypeć, opuszczone miasto liczące w dniu wybuchu Czarnobyla 50k ludzi

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2016, 20:41

Pytanie mnie brzmi czemu to jest trochę creppy
pytanie brzmi czemu chce tam pojechać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Apaczek

6 czerwca 2016, 22:01

@Lacoste: taka wycieczka to także idealny sposób na wychowanie nowej ręki

Avatar Lacoste

6 czerwca 2016, 22:42

@Apaczek: Jedna ręka do kierowania postacią druga do celowania a trzecia do jedzenia czipsów albo picia coli ;V Same pozytywy

Avatar Apaczek

6 czerwca 2016, 22:00

Jak ja kocham takie miejsca, mogę być pewnym że spotkam tam inne duchy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Młodzi gniewni

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Deal życia

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka