Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar przemo192

28 maja 2016, 15:28

a tu nagle przychodzi jakiś gimbus, łobuz i wyrywa wam ją kilkoma głupimi słowami

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2016, 15:45

@przemo192: Cześć mała r*chamy się?

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2016, 15:47

@przemo192: np. r*chasz się czy trzeba z tobą chodzić?

Avatar drzewiec

28 maja 2016, 15:49

@przemo192: Ej młoda,robisz Mi loda?

Avatar KapitanKokosel

29 maja 2016, 10:32

@przemo192: Lubisz lody czy rule?

Avatar TUPAQ

12 czerwca 2016, 11:35

@przemo192: ZŁOOOOOO!

Avatar FreakZ

12 czerwca 2016, 11:45

Nice shoes
Wanna Fu*k?

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 14:03

@przemo192: i cant tie my shoes but i can fuck your bitch

Avatar Pstrong_Maciej

12 czerwca 2016, 11:05

Na górze róże,
Na dole fiołki,
Chodź się r*chać.

Avatar xxxPaterrix03xxx

12 czerwca 2016, 13:40

@Pstrong_Maciej: Jak dwa aniołki.

Avatar NightmareStory

12 czerwca 2016, 11:29

Kiedy faceci w koszulach piszą na wielkiej tablicy po kosmicku, to wygląda to inteligentnie.

Avatar Layzeeno

12 czerwca 2016, 11:27

Zaraz mój kutangens znajdzie się w twoim pusinusie

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 11:24

*laską

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 11:13

Wyiskasz mi fistaszka?

Avatar baarts

Edytowano - 12 czerwca 2016, 11:22

Sory , ale nie.

Avatar Elekt2_0

12 czerwca 2016, 11:01

Spadłaś z nieba?

Avatar drzewiec

28 maja 2016, 15:33

-Jesteśmy podobni do Zygmunta 3 Wazy i Władysława 4 Wazy.
-Czemu?
-Bo stawiasz mi kolumnę

Avatar mako13

28 maja 2016, 15:34

@drzewiec: klavier pozdrawia

Avatar drzewiec

28 maja 2016, 15:35

@mako13: #apolloxemamasterrace

Avatar drzewiec

Edytowano - 28 maja 2016, 15:39

@mako13: Ale poważniej:nie traktuję shipowania na poważnie. To może być fajna zabawa ale jak się pomyśli że ludzie się o to kłócą i wyzywają....

Avatar mako13

28 maja 2016, 15:44

@drzewiec: wiadomo, ja się trzymam tylko kanonów

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2016, 15:44

Jakbyś była ziemniakiem to z pewnością byłyby z ciebie za**biste frytki B)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To by wystarczyło

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka