Gdyby dało się przewiercić do jądra Ziemi i coś tam wrzucić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Totalnie
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Drewniany kominek
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2016, 19:43
gdyby był cięższy spadał by szybciej
Odpisz
7 marca 2017, 17:51
@maderfaker123: co brałeś?
Odpisz
7 marca 2017, 20:43
@Ameron: tak
Odpisz
7 marca 2017, 20:47
@maderfaker123: Coś mocne zioło. Dasz numer do dilera?
Odpisz
7 marca 2017, 22:26
@Ameron: 193900109
Odpisz
8 marca 2017, 20:20
@maderfaker123: Gościu sprzedaje tylko truskawki.
Odpisz
8 marca 2017, 21:18
@Ameron: ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
6 lipca 2016, 21:08
Uwzględniłeś że jeśli im głębiej tym mocniejsza grawitacja co wiąże się z jeszcze szybszym spadaniem?
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:06
Gdybym był nieśmiertelny to chciałbym tego doznać
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:07
Dziwny fetysz
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:20
@jacek1s: według mnie normalny :V też bym tak chciał...
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:29
A dałbyś radę się później wspiąć na górę rozpuszczonymi łapami ???
Odpisz
12 czerwca 2016, 14:12
@FullPain: Właściwie to by nawet kilku kilometrów nie przeleciał .Ale to już zależy od wielkości dziury .W skrócie po drodze rozje**ł by się o ścianę
Odpisz
12 czerwca 2016, 23:24
@andi12345: Czy tylko ja uważam, że nieśmiertelność to powinno być coś takiego, że jak umrzesz, to od razu się odradzasz w takiej samej postaci i wszystko pamiętasz? Coś takiego jak w grach.
Odpisz
13 czerwca 2016, 06:55
@yukiyukiyuki: albo z Battlestar Galactica
Odpisz
13 czerwca 2016, 11:22
@yukiyukiyuki: Wyobraź sobie że się odradzasz naokrągło w magmie albo nabity na widły i w kółko umierasz.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 11:22
@yukiyukiyuki: .
Odpisz
13 czerwca 2016, 13:14
@adiqx: Mam na myśli, że odradzasz się w bezpiecznym miejscu. Na świecie są porozstawiane save'y widoczne tylko dla ciebie XD
Odpisz
13 czerwca 2016, 15:08
@yukiyukiyuki: Punkty respawnu w prawdziwym życiu? Szalony. Wyczuwam, że byłaby rzeź na świecie. Wzrost przestępczości o 1000%.
Odpisz
13 czerwca 2016, 15:45
@adiqx: Tak na przyszłość, to jestem dziewczyną :v
Odpisz
13 czerwca 2016, 23:27
@yukiyukiyuki: Kłaniam się nisko Madame.
Odpisz
13 czerwca 2016, 08:52
Nokię 3310
Odpisz
12 czerwca 2016, 20:16
Słyszał ktoś teorie pustej Ziemii?
Odpisz
12 czerwca 2016, 18:46
42 min ? To wystarczy by wrzucić tam atomówkę i spie**olić do swojej rakiety :)
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:54
Taa jasne. Pewnie piórko spadało by tyle samo czasu to 100 kilowy głaz? No i raczej by do jądro nie dotarło tylko spaliło się po drodze.
Odpisz
12 czerwca 2016, 12:46
@MistrzJedi: Mogłoby tak spadać gdyby nie było powietrza ani grawitacji.
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:45
@panther500: >mogłoby spadać
>gdyby nie było grawitacji
wybierz jedno
Odpisz
12 czerwca 2016, 14:17
@EmoKing: Tam jest gdyby ślepa ciemnoto kacapijska. Np. Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem nie napisalbys tak głupiego komentarza.....
Odpisz
12 czerwca 2016, 14:48
@MistrzJedi: jest coś takiego jak opór powietrza oraz to, że przyciąganie ziemskie działa na wszystkie obiekty z taką samą siłą :)
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:28
fejk, wszystko zalezy od masy i ksztaltu przedmiotu
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:29
@mtista: Od masy nie, chyba
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:31
@mtista: Od masy nic nie zależy, udowodnił to Galileusz
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2016, 10:34
czlowiek stojacy na na powierzchni ziemi przed dziura wzglegem jadra posiadlaby energie potencjalna grawitacji a Ep=mgh
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:34
Szczerze nie znam się na tym, ale chyba przy małej wadze przedmiotu ma to znaczenie, przy wrzuceniu piórka trochę by się czekało.
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:35
@Marcin14: czlowiek stojacy na na powierzchni ziemi przed dziura wzglegem jadra posiadlaby energie potencjalna grawitacji a Ep=mgh
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:46
@mtista: przyspieszenie ziemskie...
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:46
@mtista: Tak, Ep=mgh, czyli na energię potencjalną ma wpływ masa. ALE energia potencjalna zamienia się w energię kinetyczną, czyli Ep=Ek, a więc mgh=(mv^2)/2. I w tym momencie masa się skraca i otrzymujemy gh=(v^2)/2, a więc jedynymi czynnikami mającymi wpływ na prędkość końcową obiektu jest wysokość i przyspieszenie ziemskie.
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:57
@Hubix: Niczego nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi.
Odpisz
12 czerwca 2016, 14:07
@StraikerPL: Stary, tutaj jest zlot jejowych geniuszy!
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2016, 10:06
Jakie wiertło by to wytrzymało
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:10
@Elekt2_0: jak bym miał czas to bym szpadlem wykopał
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:21
@Elekt2_0: Z Nokii 3310
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:14
@Elekt2_0: Potrzymaj mi piwo.
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:37
@Elekt2_0: Za**biste.
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2016, 13:34
@panlogin: to było suche jak stopy cejrowskiego
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:03
Ten przekrój ziemi przypomina mi paczałke Saurona.
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:27
właściwie to by w ogóle nie doleciał :p
Odpisz