Czego się nie robi dla pieniędzy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Phi!
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2016, 19:59
"Szakira". CO KU*WA MAĆ?! Za chwilę pisiont tysięcy będzie dżonów, dżesików, brajanów, wiolettów i innych gównien. A polskich imion już nikt nie daje, tak? Och nie, przepraszam, zapomniałam to zbyt "nie sfit, unkul, i nie hasztagfainistkowsekrekrulekautszyczteryjestegufnianamatgacfeluzuybotakirzyngadoteko"
Żegnam i do widzenia
~Pani poled aka robiedrame.
Odpisz
24 kwietnia 2020, 12:35
@poled: Ja nazwałbym zwoje dziecko "Pepsi", a gdyby było też drugie, to "Coca-Cola".
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:23
Heh, ja nazwę swoje dziecko Łucja, albo Jan, a nie szakirki, brakanka kiti, albo inne
Odpisz
23 czerwca 2016, 17:43
według PIS i kościoła ten płód to fizyczna osoba od pierwszych tygodni od poczęcia, więc...
Odpisz
28 maja 2016, 21:39
Współczuję mojemu siostrzeńcowi, wszyscy w pierwszej klasie to będą "Brajany" "Dżesiki" a on ma na imię Bronisław.
Odpisz
28 maja 2016, 21:44
@Zygarde: Komorowski?
Odpisz
28 maja 2016, 21:46
@polandball1: Nie. Nowak.
Odpisz
29 maja 2016, 09:39
@Zygarde: znajde go na fejsbuku?
Odpisz
29 maja 2016, 09:49
@daglasio: Nie.
Odpisz
23 czerwca 2016, 14:49
@Zygarde: Mój tata ma na imię Bronisław, i mamy na nazwisko Nowak /•\
Odpisz
28 maja 2016, 21:33
Podejrzewam, że fejk.
Odpisz
28 maja 2016, 21:35
@figaro19: Nie, sprawdzałem
Odpisz
28 maja 2016, 22:27
@figaro19: Ponieważ to jest fejk... ludzie piszą takie głupoty dla śmieszkowania a naiwniacy w to wierzą.
Odpisz
29 maja 2016, 08:40
@p12345678: Nie zawsze to są głupoty, niektórzy autentycznie tak robią...
Odpisz
29 maja 2016, 11:14
@the_endrju: Baaaaaardzo nieliczne wyjątki ;) w sumie jeżeli ktoś jest tak głupi to można powiedzieć że jest on jednym wielkim fejkiem ;D
Odpisz
29 maja 2016, 11:34
@p12345678: W sumie racja
Odpisz
23 czerwca 2016, 10:33
@p12345678: jeden ze słabszych trolli jaki widziałem.. że też ludzie się nabierają.
Odpisz
23 czerwca 2016, 10:43
@p12345678: Zanim dodałem ten obrazek to byłem na profilu tego wojtka, i serio ma córkę co się nazywa shakira
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:05
@TheBDQJP: Można napisać wszystko ;)
Odpisz
29 maja 2016, 01:26
nazwę swoje dziecko Czesław. Zwale sobie i pójdę z plemnikiem do komisji 500+ będzie trochę niedorozwiniety, ale w razie czego to homuculusa się zrobi.
Odpisz
23 czerwca 2016, 12:35
@aseto: plemnik to tylko komórka. Potrzebujesz dziewczyny cwaniaku :/
Odpisz
23 czerwca 2016, 10:26
Je**ć cesarskie cięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pie**olnijcie samurajskie
Odpisz
23 czerwca 2016, 11:31
@Lacoste: Szoguńskie.
Odpisz
23 czerwca 2016, 11:45
@Crobat: Podejdź tu szogunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 czerwca 2016, 10:27
Dat ilustracjon giw mi a kenser.
Odpisz
29 maja 2016, 10:07
Wsi? No chyba nie.... na wsiach nie ma nawet rozwodów i siedzenia na kocią łapę (które w miastach są czymś "normalnym").
Odpisz
23 czerwca 2016, 10:15
@Myszkapl: To że na twojej ich nie ma nie znaczy, że na innych jest tak samo.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2016, 12:30
Nie ma tak w prawie całej mojej gminie... znaczy znam tylko 1 przypadek rozwodu (dlatego, że mąż zabił kobiecie jej ojca siekierą, więc rozwód był chyba czymś oczywistym...).
Swoją drogą tytuł zmieniony, więc hejty zbieram podwójne...
Odpisz
23 czerwca 2016, 12:52
@Myszkapl: A jaki był oryginalny?
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:03
@Monster_: "Patologia ze wsi"
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:39
@Myszkapl: Dzięki xD
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2016, 08:26
Tyłka nwm za co ze wsi... jak tak patrzę to większą patologia jest właśnie w mieście
Odpisz
28 maja 2016, 23:08
Jak coś to się Brajanka dorobi i będzie.
Odpisz
28 maja 2016, 23:05
Shakira Szeremeta xddd
Odpisz
28 maja 2016, 21:37
Shakira?
Odpisz
28 maja 2016, 21:31
Czemu ze wsi?
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2016, 21:25
A mazwijcie dziecko Bożydar!
#teamzadupie
Odpisz
28 maja 2016, 21:29
@lorax12: Nazwijcie
Odpisz
28 maja 2016, 21:30
@Piotro165: zepsuta autokorekta
Ups
Odpisz