Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar poled

24 czerwca 2016, 19:59

"Szakira". CO KU*WA MAĆ?! Za chwilę pisiont tysięcy będzie dżonów, dżesików, brajanów, wiolettów i innych gównien. A polskich imion już nikt nie daje, tak? Och nie, przepraszam, zapomniałam to zbyt "nie sfit, unkul, i nie hasztagfainistkowsekrekrulekautszyczteryjestegufnianamatgacfeluzuybotakirzyngadoteko"
Żegnam i do widzenia
~Pani poled aka robiedrame.

Avatar MajnkraftAlusiek

24 kwietnia 2020, 12:35

@poled: Ja nazwałbym zwoje dziecko "Pepsi", a gdyby było też drugie, to "Coca-Cola".

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2016, 21:23

Heh, ja nazwę swoje dziecko Łucja, albo Jan, a nie szakirki, brakanka kiti, albo inne

Avatar blackjk

23 czerwca 2016, 17:43

według PIS i kościoła ten płód to fizyczna osoba od pierwszych tygodni od poczęcia, więc...

Avatar Zygarde

28 maja 2016, 21:39

Współczuję mojemu siostrzeńcowi, wszyscy w pierwszej klasie to będą "Brajany" "Dżesiki" a on ma na imię Bronisław.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Zygarde

29 maja 2016, 09:49

@daglasio: Nie.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2016, 14:49

@Zygarde: Mój tata ma na imię Bronisław, i mamy na nazwisko Nowak /•\

Avatar figaro19

28 maja 2016, 21:33

Podejrzewam, że fejk.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar TheBDQJP

23 czerwca 2016, 10:43

@p12345678: Zanim dodałem ten obrazek to byłem na profilu tego wojtka, i serio ma córkę co się nazywa shakira

Avatar p12345678

23 czerwca 2016, 13:05

@TheBDQJP: Można napisać wszystko ;)

Avatar aseto

29 maja 2016, 01:26

nazwę swoje dziecko Czesław. Zwale sobie i pójdę z plemnikiem do komisji 500+ będzie trochę niedorozwiniety, ale w razie czego to homuculusa się zrobi.

Avatar Janusz_Przewodnik

23 czerwca 2016, 12:35

@aseto: plemnik to tylko komórka. Potrzebujesz dziewczyny cwaniaku :/

Avatar Lacoste

23 czerwca 2016, 10:26

Je**ć cesarskie cięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pie**olnijcie samurajskie

Avatar Crobat

23 czerwca 2016, 11:31

@Lacoste: Szoguńskie.

Avatar Lacoste

23 czerwca 2016, 11:45

@Crobat: Podejdź tu szogunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar TUPAQ

23 czerwca 2016, 10:27

Dat ilustracjon giw mi a kenser.

Avatar Myszkapl

29 maja 2016, 10:07

Wsi? No chyba nie.... na wsiach nie ma nawet rozwodów i siedzenia na kocią łapę (które w miastach są czymś "normalnym").

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Myszkapl

23 czerwca 2016, 13:03

@Monster_: "Patologia ze wsi"

Avatar Monster_

23 czerwca 2016, 13:39

@Myszkapl: Dzięki xD

Avatar santi755

Edytowano - 29 maja 2016, 08:26

Tyłka nwm za co ze wsi... jak tak patrzę to większą patologia jest właśnie w mieście

Avatar masterstefcio

28 maja 2016, 23:08

Jak coś to się Brajanka dorobi i będzie.

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2016, 23:05

Shakira Szeremeta xddd

Avatar Kideu

28 maja 2016, 21:37

Shakira?

Avatar bezsens

28 maja 2016, 21:31

Czemu ze wsi?

Avatar lorax12

Edytowano - 28 maja 2016, 21:25

A mazwijcie dziecko Bożydar!

#teamzadupie

Avatar Piotro165

28 maja 2016, 21:29

@lorax12: Nazwijcie

Avatar lorax12

28 maja 2016, 21:30

@Piotro165: zepsuta autokorekta

Ups

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Phi!

Nigdy na to nie wpadną

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka