Taka tam książeczka dla dzieci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Równi i równiejsi
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2023, 19:15
gówniane feministyczne gówno.
Odpisz
2 października 2021, 10:28
Odpisz
24 czerwca 2016, 07:13
Ej, to o marchewce chcę wiedzieć ;-;
Odpisz
24 czerwca 2016, 10:01
@noszkurnawszystkozajete: nie chcesz wiedzieć ;-;
Odpisz
24 czerwca 2016, 11:27
@EnderKaktusTNT: CHCĘ
Odpisz
24 czerwca 2016, 11:42
@noszkurnawszystkozajete: kolejny wie za dużo
Odpisz
24 czerwca 2016, 12:22
@noszkurnawszystkozajete: te ,,marchewki'' to kawałki żołądka ;-;
Odpisz
24 czerwca 2016, 14:42
@EnderKaktusTNT: co
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:31
@noszkurnawszystkozajete: wiem to jest chore ;-;
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:29
@EnderKaktusTNT: Jak mogłeś?!?!?! Będę miał obrzydzenie aż nie zapomne :/ Dziękuję Ci bardzi jeszcze raz ;_;
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:17
@Turbek213: :)
Odpisz
13 stycznia 2017, 08:42
@EnderKaktusTNT: ;_;
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:22
@Turbek213: *przypomina*
Odpisz
13 sierpnia 2018, 22:04
@PAtrycjaX: Niestety zapamiętałem to sobie na zawsze...
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:35
@Turbek213: Tego się tak łatwo nie zapomni
Odpisz
23 kwietnia 2019, 12:45
@Turbek213: siema siema
Odpisz
23 kwietnia 2019, 13:51
hej hej
Odpisz
5 maja 2019, 15:05
ah witaj zbawco
Odpisz
21 marca 2021, 12:20
@Turbek213: to dlaczego jest ta marchewka?
Odpisz
21 marca 2021, 13:12
to kawałki żołądka
Odpisz
21 marca 2021, 13:17
jakim cudem?
Odpisz
21 marca 2021, 16:59
i tak mi to utknęło w pamięci już na zawsze XD
Odpisz
24 kwietnia 2020, 12:13
Zonzo lepsze.
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:06
Jest nawet taka książka dla dzieci "wielka księga siusiaków"
Odpisz
29 maja 2016, 15:46
Ciekawostka - technicznie rzecz biorąc, da się wymiotować kącikami oczu i uszami.
(JEZUS MARIA PANIE KU*WA BOŻE).
Odpisz
29 maja 2016, 15:49
@figaro19: Dzięki, teraz przez całe życie będę się bał że tak zrobię.
Odpisz
29 maja 2016, 15:50
@figaro19:
Odpisz
24 czerwca 2016, 06:02
@Fox__: Nie spamuj
Odpisz
21 marca 2018, 23:54
@figaro19: USZAMI?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 13:28
ja rzygałem nosem jak zmieszałem jabłko wiśnie z 2 frugo i pepsi ;_;
Odpisz
15 lipca 2016, 00:46
Rada jest taka: nie śmiej się, pijąc, bo rzygniesz
Odpisz
30 maja 2016, 16:25
Tak, można rzygać nosem. Wiem z doświadczenia.
Odpisz
24 czerwca 2016, 08:50
Ja kiedyś napiłam się nagazowanej Pepsi i zamknęłam usta i mi nosem wyszła ;-;
Odpisz
24 czerwca 2016, 10:30
@xd_ailatan: A ja ostatnio piłam sobie mountain dew. Nagle koleżanka mnie rozśmieszyła, i całe picie mi wyleciało nosem. Nie polecam, dziwne uczucie a potem cały dzień miałam dziwny smak w ustach .-.
Odpisz
12 lipca 2016, 04:37
Potwierdzam. ._.
Odpisz
12 lipca 2016, 04:37
Gdzie to można kupić? ;-;
Odpisz
28 czerwca 2016, 16:50
O FUJ! Jak można robić takie książki? Z tego, co wiem, czytałem o tym w NORMALNIEJSZYCH książkach.
Odpisz
15 marca 2017, 19:33
@Choi_Seunghyun: [odkop] Ja widziałam książeczkę dla dzieci o emoji...
Odpisz
21 marca 2018, 22:46
@FirankaMipinska: RĄK ALERT!
Odpisz
21 marca 2018, 22:52
Rąk? O, nie, nie spodziewałam się kończyn górnych!
Odpisz
21 marca 2018, 23:55
@FirankaMipinska: RAK
Odpisz
24 czerwca 2016, 12:10
chce...tą...KSIĄŻKĘ !!!!!!!
Odpisz
24 czerwca 2016, 07:31
Lektura idealna do jedzenia.
Odpisz
24 czerwca 2016, 08:11
widzę, że zrobiłeś sobie avka z obrazka z duchem
Odpisz
24 czerwca 2016, 08:25
@daglasio: *zrobiłaś
Odpisz
24 czerwca 2016, 10:19
@daglasio: Tak, a co?
Odpisz
24 czerwca 2016, 10:34
a ja chciałem nawet o obrazek prosiłem zawsze tak jest
Odpisz
24 czerwca 2016, 11:39
@marek20004: Chyba właśnie ukradłam spod twojego komentarza >:]
Odpisz
24 czerwca 2016, 11:27
Da się rzygać nosem... ;-;
Odpisz
29 maja 2016, 18:31
Dobrze, że nie ma tam o wydzielaniu pewnego białego płynu.
Odpisz
29 maja 2016, 19:41
@meryp30: chodzi ci o mleko prawda???
Odpisz
24 czerwca 2016, 07:08
@Mr_Manster: Tak (lenny)
Odpisz
24 czerwca 2016, 07:13
@meryp30: Mleczny deszcz (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 czerwca 2016, 07:30
@noszkurnawszystkozajete: ty go zjesz
Odpisz
24 czerwca 2016, 10:36
@meryp30: mój kolega ma książkę ,,o dojrzewaniu u chłopców"
Odpisz
24 czerwca 2016, 10:49
@meryp30: Czemu dobrze? Dzieci powinny znać swoje ciało. W takiej wiedzy nie ma nic złego.
Odpisz