Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Żartownisie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 sierpnia 2018, 03:56
Jeden z moich ulubionych przedmiotów w Isaacu, zawsze udaje mi się złapać pożądany cel
edit. czemu w tagach jest "bajka"? Admin proszę cię, akurat pokemon to ja jeszcze rozumiem bo item jest nawiązaniem do nich, ale bajka?!
Odpisz
10 maja 2018, 23:05
W sumie na moim runie przydałby się, łazarz, lil brim, roidy, bobby i maggy, cośtam chyba jeszcze...
Odpisz
12 czerwca 2016, 08:54
Nie lubię tego przedmiotu.
Odpisz
12 czerwca 2016, 09:04
@jasnib: Mi się nawet nie trafił nigdy XD
Ale jest mod na łapanie Bossów
#teamhush
Odpisz
2 lipca 2016, 12:06
@lorax12: tak ten mod jest epicki..
złapałem mega szatana xD.
Odpisz
2 lipca 2016, 16:23
Ale to kończy grę :/
Odpisz
5 lipca 2016, 18:47
@lorax12: wiem ):
Odpisz
12 czerwca 2016, 06:54
Czy to jest masterball \__/
Odpisz
12 czerwca 2016, 08:53
@Masellko: Nie
To Friendball
Odpisz
12 czerwca 2016, 09:03
@lorax12: Dziękować + daję sobie większe pudło.bo jak widać fani pokemonów przyatakowali czerwonymi nie zważając iż nie każdy musi się na tym znać
\__________/
Odpisz
12 czerwca 2016, 09:08
@Masellko: Tu nie chodzi o Pokemony, a Isaaca
Bo jest tam taki przedmiot jak Friendball, który pozwala Ci łapać przeciwników. Jest on oczywistym nawiązaniem do Pokemonów (tak jak chyba jeden z przeciwników jest nawiązaniem do Digleta czy cuś)
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:45
@lorax12: Mówiłem że się nie znam
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:25
@Masellko: ok
Odpisz
12 czerwca 2016, 17:30
@lorax12: A friendball nie był przypadkiem zielony?
Odpisz
12 czerwca 2016, 19:29
@OwieczkaDawid: On był chyba niebieski
Odpisz
12 czerwca 2016, 20:02
@lorax12: Nie, nie był niebieski.
Odpisz
12 czerwca 2016, 21:15
@OwieczkaDawid: W Isaacu jest :v
A na Pokach się nie znam
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:53
@Masellko: to netball
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:23
muchy nawet w takich sytuacjach... są wredne...
Odpisz
12 czerwca 2016, 13:25
Pająki w tej grze bywają gorsze
Odpisz
31 maja 2016, 04:00
Isaac?
Odpisz
31 maja 2016, 07:00
Tak TwT
Odpisz
31 maja 2016, 12:45
@lorax12: te długonogie dziady i muchy zabiły mnie więcej razy niż ??? i the lamb
Odpisz
31 maja 2016, 14:57
takie tru
Odpisz
12 czerwca 2016, 08:52
@lorax12: AJZAK!!!
Odpisz
12 czerwca 2016, 09:25
@TUPAQ: AJZEK!
Odpisz
12 czerwca 2016, 09:33
@lorax12: A nie dziwi cię to że wchodzi jej do macicy?
Odpisz
12 czerwca 2016, 09:59
@lorax12: isek
Odpisz
12 czerwca 2016, 10:57
@TUPAQ: Powrót do źródła
Odpisz
12 czerwca 2016, 11:30
@lorax12: *lennyface*
Odpisz
30 maja 2016, 21:11
no to nie muchy wina że została złapana no to powinien sam siebie nienawidzić
Odpisz
30 maja 2016, 21:12
@przemo192: :v
Odpisz
30 maja 2016, 22:11
@przemo192: to jest wina muchy bo podleciała
przecież to oczywiste :v
Odpisz