Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

25 listopada 2022, 02:39

A może coś innego jeszcze zaproponuje?

Avatar yoyokate15

28 sierpnia 2009, 12:58

Zgadzam się z Czesiek1

Avatar kacperski1988

20 lipca 2020, 00:32

@yoyokate15: możesz chyba odpowiedzieć na komentarz idk

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2011, 20:40

Hahah dobre ! 5/5 i do ulu

Avatar adam773n

11 lutego 2012, 22:42

napisaleś że dałeś do ulubionych a nie dałeś a ja daje do ulu

Avatar
Konto usunięte

22 września 2009, 13:43

o kurde fajny automat

Avatar Solaczek

20 września 2009, 21:22

Devil nie kumasz?? "Weź cos CIEPŁEGO W USTA'' *** jest cieply kumasz?

Avatar devil890

7 września 2009, 18:10

nie rozumiem :(

Avatar wertyn

30 sierpnia 2009, 23:42

a za obrazek 5/5

Avatar wertyn

30 sierpnia 2009, 23:41

czesiek1 a ty jesteś również bachorem więc nie wyzywaj innych od siebie(i zobacz co ostatnio dodałeś) a potem pisz ''zboczone bachory'' IDIOTĄ JESTEŚ!!!

Avatar matikov

30 sierpnia 2009, 13:11

4/5 bo troche mi sie nie podoba

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2009, 14:18

labim dobrze mówi tam jest napisane "najpierw tu potem napój"

Avatar labim

29 sierpnia 2009, 11:00

hehe spojrzcie na w i macie kolejny podtekst ;)

Avatar Asasyn

29 sierpnia 2009, 09:20

Zgadzam się z Mikrus20. W końcu ta strona jest po to żeby się śmiać a nie tych co się śmieją od zboczeńców wyzywać. Wkurza mnie takie coś. a za obrazek dam 5 bo go rozumiem i mnie śmieszy.

Avatar Derived

29 sierpnia 2009, 08:46

Obrazek dobry Mikrus20 dobrze mówi: ,"należy patrzeć w drugie dno. W sposób odmienny niż w życiu prawdziwym'', oraz ze należy "wyszukiwać zabawnych rzeczy w życiu codziennym." Uczcie się od niego bo chłopak bardzo mądry...

Avatar WachajKlej

29 sierpnia 2009, 00:23

wiecie prawda jest taka że gdyby ten automat stał w np. waszej szkole to zacieszalibyście dup. z tego napisu
a tutaj..? 1, 1, 1, .

Avatar czikicziki_rabbit

29 sierpnia 2009, 00:21

'a te małe zboczone bachory tylko o jednym myślą' napisał 11- latek(latka?)
a co do obrazka to niezły , hahaha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: zalogowany14

Nieuczciwa ocena

To się nie może nie udać

Znak czasów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka