Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Znak czasów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 02:39
A może coś innego jeszcze zaproponuje?
Odpisz
28 sierpnia 2009, 12:58
Zgadzam się z Czesiek1
Odpisz
20 lipca 2020, 00:32
@yoyokate15: możesz chyba odpowiedzieć na komentarz idk
Odpisz
4 lutego 2011, 20:40
Hahah dobre ! 5/5 i do ulu
Odpisz
11 lutego 2012, 22:42
napisaleś że dałeś do ulubionych a nie dałeś a ja daje do ulu
Odpisz
22 września 2009, 13:43
o kurde fajny automat
Odpisz
20 września 2009, 21:22
Devil nie kumasz?? "Weź cos CIEPŁEGO W USTA'' *** jest cieply kumasz?
Odpisz
7 września 2009, 18:10
nie rozumiem :(
Odpisz
30 sierpnia 2009, 23:42
a za obrazek 5/5
Odpisz
30 sierpnia 2009, 23:41
czesiek1 a ty jesteś również bachorem więc nie wyzywaj innych od siebie(i zobacz co ostatnio dodałeś) a potem pisz ''zboczone bachory'' IDIOTĄ JESTEŚ!!!
Odpisz
30 sierpnia 2009, 13:11
4/5 bo troche mi sie nie podoba
Odpisz
29 sierpnia 2009, 14:18
labim dobrze mówi tam jest napisane "najpierw tu potem napój"
Odpisz
29 sierpnia 2009, 11:00
hehe spojrzcie na w i macie kolejny podtekst ;)
Odpisz
29 sierpnia 2009, 09:20
Zgadzam się z Mikrus20. W końcu ta strona jest po to żeby się śmiać a nie tych co się śmieją od zboczeńców wyzywać. Wkurza mnie takie coś. a za obrazek dam 5 bo go rozumiem i mnie śmieszy.
Odpisz
29 sierpnia 2009, 08:46
Obrazek dobry Mikrus20 dobrze mówi: ,"należy patrzeć w drugie dno. W sposób odmienny niż w życiu prawdziwym'', oraz ze należy "wyszukiwać zabawnych rzeczy w życiu codziennym." Uczcie się od niego bo chłopak bardzo mądry...
Odpisz
29 sierpnia 2009, 00:23
wiecie prawda jest taka że gdyby ten automat stał w np. waszej szkole to zacieszalibyście dup. z tego napisu
a tutaj..? 1, 1, 1, .
Odpisz
29 sierpnia 2009, 00:21
'a te małe zboczone bachory tylko o jednym myślą' napisał 11- latek(latka?)
a co do obrazka to niezły , hahaha
Odpisz