Gdy wychodzisz z domu, myśląc że odwaliłaś się perfekcyjnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tymi się chodzi
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2016, 16:11
Jeden, jedyny raz tak miałam. Na szczęście.
Odpisz
9 czerwca 2016, 20:01
@XpusheenX: na nieszczęście ja tak mam codziennie...
Odpisz
10 czerwca 2016, 13:30
@reVgor: Współczuję :(
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:50
@XpusheenX: taka prawda '-'
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:01
Napewno ktoś kedyś pomyślał tak słowo w słowo
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:35
@McMocarz: O nie! Moja egzystencja jest jedną wielką pomyłką!
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:39
Chcesz pistolet?
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:51
@McMocarz: Nie już mam
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:52
No to dobrze, powodzenia w zabijaniu się!
Odpisz