Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie zadzieraj z bobrami
Ch-chesz wyparować...?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2019, 16:14
Ja dzisiaj w CD action dostałem tą grę eięc mnie nie straszcie XD
Odpisz
19 czerwca 2016, 13:05
Ustawienia Graficzne:Spongebob!
Odpisz
5 czerwca 2016, 12:41
przerobiony komentarz obrazkowy
Odpisz
19 czerwca 2016, 09:48
@Agario: I to jeszcze mój...
Odpisz
19 czerwca 2016, 00:12
Primal jest do podtarcia się i to i tak za dużo... Nudne w cholerę i tak mogę się wypowiadać bo jakoś go przeszedłem i na początku z entuzjastycznym podejściem...
Odpisz
18 czerwca 2016, 19:05
niedawno był far cry 4 a teraz primal,nudny był
Odpisz
18 czerwca 2016, 20:50
@ALKATRAZ: Najfajniejsza była czwórka
Odpisz
18 czerwca 2016, 18:54
Patryk jeszcze bardziej zacofany...niemożliwe :p
Odpisz
5 czerwca 2016, 11:27
medium*
Odpisz
5 czerwca 2016, 10:13
Raczej Ultra Low
Odpisz
5 czerwca 2016, 08:54
chyba najmniejsze
Odpisz