Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Rel
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2021, 14:01
No faktycznie wszystko sie zgadza mam depresje
Odpisz
15 lipca 2020, 12:33
10/10...
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2020, 08:24
Mam 8 z 10 tylko dla tego że nie lubię wagarować i nie wiem co to Inedia
Odpisz
18 czerwca 2016, 19:31
Ja mam depresje :p
Odpisz
18 czerwca 2016, 19:34
@Windows_10: *pocieszająca strzałka w górę* :)
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:01
@EWIPS: próba samobójstwa juz za mną
Odpisz
20 czerwca 2016, 19:06
@Windows_10: Przynajmniej nie udana ;)
Odpisz
23 czerwca 2016, 06:50
@EWIPS: niestety :c
Odpisz
27 czerwca 2018, 17:32
@Windows_10: Ty tak na serio? Wiem, że to zabrzmiało złośliwie, ale nie chciałem być złośliwy :3
Odpisz
28 czerwca 2018, 17:30
@Memiarz57: to był troll xD
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:53
@Windows_10: No to ch*j.
Odpisz
15 lipca 2019, 21:13
@Memiarz57: wieeelki
Odpisz
16 lipca 2019, 02:27
@Dcktun: To było dwa lata temu, proszem siem uspokoić
Odpisz
16 lipca 2019, 08:29
@EWIPS: nie
Odpisz
16 lipca 2019, 13:25
@Dcktun: O ty waflu jeden
Odpisz
16 lipca 2019, 13:28
@EWIPS: nie jestem waflem tylko kotletem
Odpisz
7 maja 2018, 14:33
> Spanie całymi dniami
> Brak snu
> Siedzenie pod prysznicem
> Brak higieny
Coś tu chyba nie gra.
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:38
0/10 mam się bać?
Odpisz
26 stycznia 2018, 11:28
o jezu co za gówno .-. to nie ma nic wspólnego z prawidłowym rozpoznawaniem depresji.
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:39
czyli mam mizantropie
Odpisz
27 listopada 2017, 18:24
9/10
tylko nie wagaruje bo jestem gud girl i ogólnie no
Odpisz
2 listopada 2017, 11:04
Mam wszystkie objawy. Powinnam się zacząć obawiać?
Odpisz
9 września 2017, 17:02
5/10
Odpisz
27 kwietnia 2017, 18:46
8\10.. ;-; hehe..
Odpisz
22 czerwca 2016, 14:37
Aha, czyli mam depresję D:
Odpisz
19 czerwca 2016, 18:27
1/10
Odpisz
19 czerwca 2016, 12:28
mam wiekszosc bo jestem leniwcem i zarlokiem
Odpisz
19 czerwca 2016, 12:28
@dawids04: jednk nie wiekszosc
Odpisz