Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar taken1

27 czerwca 2016, 18:37

wie ktoś może skąd to?

Avatar WielkiMoffPoppns

8 września 2020, 08:10

Avatar Windows_10

Edytowano - 28 czerwca 2016, 07:35

myślałam że to ten kosmita z gta v ten w lodzie pod mostem

Avatar gabrysplodowski

25 marca 2017, 22:56

@Windows_10: Niezła rozkmina

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2016, 18:12

Tępe dziecko...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 11:55

@Ameron: Powinien zdjąć czapke bo mokra..?

Avatar Ameron

29 czerwca 2016, 11:59

A może to włosy?.... chociaż nie... hmmm .... to po prostu facet nie dowidzi

Avatar
iqhawe

Edytowano - 27 czerwca 2016, 18:04

co to

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sir_Snoge

27 czerwca 2016, 22:52

@CoolSceleton95: Podgatunek sku*wibąka.

Avatar Kenossa

28 czerwca 2016, 13:31

@Sir_Snoge: Kuzyn Sieczkobrzęka.

Avatar ghostarcher

27 czerwca 2016, 18:42

Czemu to dziecko chociaż nie wypłynęło nieco nad powierzchnię wody skoro tam była dziura?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar ghostarcher

Edytowano - 28 czerwca 2016, 00:09

@ghostarcher: Miałem teraz mały dylemat, bo nie byłem pewien czy dać /s. Zwykle go nie daję, bo byłoby to niezgodne z moimi zasadami, ale zawsze jak tego nie dam to 60% ludzi myśli że ja to mówię na serio. W dodatku tak często używam sarkazmu że w prawie każdej swojej wypowiedzi słyszę sarkazm, nawet jeśli nie powinno go tam być. Boję się już nawet mówić dziękuję

Avatar baarts

30 lipca 2016, 14:21

@ghostarcher: Niektóre rzeczy po prostu musimy zaakceptować, bo nie mamy na nie wpływu.

Avatar PolskiRusek

27 czerwca 2016, 23:37

Kocham szczęśliwe zakończenia :')

Avatar Broski

27 czerwca 2016, 21:41

Mam nadzieję, że ciąg dalszy tej historii nastąpi.

Avatar Ameron

27 czerwca 2016, 20:27

O ku*w.....

Avatar TUPAQ

27 czerwca 2016, 20:07

*gul,gul,gul*

Avatar lorax12

27 czerwca 2016, 19:43

Azog! Ty żyjesz?

Avatar Polaczka

27 czerwca 2016, 19:28

straszne ;_;

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2016, 19:18

Przynajmniej jego drugie ja ma +5 do złych mocy. A i tak był brzydki.

Avatar Delenaa

27 czerwca 2016, 19:15

za**biste

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

27 czerwca 2016, 18:39

Avatar pavlopavo

27 czerwca 2016, 18:13

Nie "Refleksje", tylko "Odbicia". Reflection = odbicie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Co za przypadek

Nie idź!

Jakby trochę nie fair

Zdeklasowani znowu

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka