Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2019, 13:00
Brałbym to
Odpisz
23 czerwca 2016, 00:49
Ja bym kliknął :P
Odpisz
22 czerwca 2016, 23:32
Czy wiecie że Windowsa można zaktualizować do końca lipca?
Odpisz
22 czerwca 2016, 19:53
Może i bym zaktualizował Windowsa 7 do 10 ale niestety "dziesiątka" nie posiada funkcji "beton zbrojony". 7 też niby nie ma ale przynajmniej czasu na uaktualnienie nie zmarnuje :P
Odpisz
22 czerwca 2016, 19:32
w tym przypadku ta zmiana wyjdzie na dobre :V
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:59
mi się to wyświetliło jak grałem w mario i mi zlagowało .-.
Odpisz
22 czerwca 2016, 17:57
Czarna Magia...
Odpisz
22 czerwca 2016, 17:32
Ja w tym
wypadku bym przeszedł.
Odpisz
22 czerwca 2016, 17:32
To jest wszędzie.
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:51
Zainstalowałem sobie Windowsa na Macu, najlepsza decyzja ever!
Odpisz
10 czerwca 2016, 18:47
pozdro z podłogi
Odpisz
22 czerwca 2016, 18:45
@lucky20: Pozdro z kanapy!
Odpisz
22 czerwca 2016, 21:17
@TUPAQ: Pozdro z krzesła!
Odpisz