Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

20 lutego 2021, 23:09

Taktyczny odkop

Avatar Filipsss

1 stycznia 2018, 18:02

cóż wciąż lepsze niż pier**lone arbuzy moim zdaniem...

Avatar kronim

10 lutego 2016, 07:21

ale zjeb

Avatar Niedozdobycia000

3 czerwca 2013, 17:20

OMG

Avatar
Konto usunięte

17 września 2011, 13:41

lOl D: !

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2011, 15:56

fajna laska :D 5/5

Avatar ksmks

4 czerwca 2011, 14:36


No bardzo fajna ;s

Avatar Pottermanka

13 maja 2011, 20:55

@Tezzi: Nawet jeśli, to co? Masz coś do lesbijek albo bi?

Avatar Mnich1

10 września 2009, 14:32

smoczka raczej używają photoshopa ;]

Avatar walus

10 września 2009, 13:04

Ładna..:)
:P

Avatar smoczka

10 września 2009, 07:21

A czego się spodziewaliście? ;) dziewczyny które robią sobie takie foty po prostu znają swój "lepszy profil" i wiadomo że w rzeczywistości nie jest już tak bajkowo.A co do jej "lepszego profilu" hmmmm,nasuwa mi pewne skojarzenia.

Avatar will2008

9 września 2009, 15:34

A ja mam brązowe ; d natural ; dd i se je myje Pantin xd

Avatar Mnich1

9 września 2009, 14:38

ja nie lubię tylko łyse i rude oraz farbowane włosy po prostu ZAL !!!
to jawne szpecenie włosów naturalne są najlepsze
POZDRO dla naturalnych ;p

Avatar Beza_Cat

8 września 2009, 23:03

XD 5/5 Umawiasz się z seksowną laską a tu na randkę przychodzi jakaś.. nie wiem nawet jak opisać to drugie zdjęcie... Po prostu MASAKRA!

Avatar Aga21

8 września 2009, 22:07

Co do waszych komentarzy: ciekawe... informuję wszem i wobec, że jestem brunetką :D

Avatar mati34

8 września 2009, 21:11

szczerze wole brunetki od blondynek ale jak ja to mowie what will you take the data (nie,że podniecam sie ze umiem angielski nie zrozumcie mnie zle :D) a co do zdjęcia za 2/5 ale jak spojrzałem na 2 to mnie powaliło samochód jom przejechał ze ona taka płaska??!! 1/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

Nie zadzieraj z bobrami

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka