Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2021, 23:53
CSa i BFa zamieniłbym miejscami
Odpisz
27 stycznia 2018, 20:46
kolejne haterskie śmieci 1/5
Odpisz
29 grudnia 2017, 14:57
csgo i battlefield powinno być na odwrót, bo w cs'ie nawet animacje broni są zbugowane
Odpisz
4 marca 2017, 17:34
COD IW jest spoko wszyscy to hejtują że ma COD w nazwie de*le a i tak się lepiej od BF'a sprzedało :) WIDAĆ ILE ZWOLENNIKÓW BF'A JEST XDDDDDDDDD
Odpisz
17 marca 2017, 19:08
@Predator_PL: "IW"?
Odpisz
27 marca 2017, 15:29
IW-INFINITY WARFARE
mówi ci to coś?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 14:41
@Predator_PL: Spójrzmy na recenzje.
B1- gammezilla 9/10, gry-online 9/10, ppe 9/10 metacritic 88/100
Cod IW gammezila 6,5/10, gry-online 7/10 metacritic 73/100
Recenzje mówią same za siebie.
Odpisz
4 lutego 2017, 20:19
A MODERN WARFARE 1? TEGO JUŻ NIKT NIE KOJARZY?
Odpisz
19 listopada 2016, 09:46
A sniper elite ?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:33
A poza tym rządam zamienienia miejscami ceesa i bf dlatego żę ja pamiętam jak byłem w podstawówce to debile o tym ceesie ciągle gadali -___-
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:28
Logika cs go strzel w ziemie=ZABIJ HEADEM
przybliż sniperke przez 0.000000001 sekundy traf heda
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:19
serio? cs:go? To ta gra, co żeby trafiać musisz strzelać w ziemię?
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:42
@CzornyProrok: Od kiedy? Grałeś w to?
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:47
Eee full auto z krowy, kałacha.
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:50
@Pitrekkk: Nie w ziemię, tylko w nogi przeciwnika, a broń wywala ci do góry. Leci na głowę. Jeśli powiesz "TO NJEREALISTYCZNE!!!!!!!!11111" to se odpuść.
Odpisz
14 czerwca 2016, 17:55
No na pewno nie z krowy - często strzelają w ziemię.
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2016, 19:49
@CzornyProrok: Cs to skillowa gra, nie jak COD że biegasz, strzelasz i rozdajesz same headshot'y. Trzeba celować jak to ująłeś, w podłogę bo w tej grze jest coś takiego jak rozrzut broni i każda ma swój unikalny spray którego trzeba się nauczyć aby umieć kogoś zabić. Powiem tak: gra jest za**bista, skillowa i pomysłowa ale community i te całe skiny to jest jakiś dramat ku*wa.
Odpisz
14 czerwca 2016, 21:24
@Pitrekkk: Ak nie ma takiego rozrzutu i nie w ziemie tylko najpierw w głowę a dopiero potem jak pierwszy strzał nie wejdzie delikatnie w dol.
Odpisz
14 czerwca 2016, 22:14
@TypowyPolak: Odrzut to jest w bfie, gdzie ta broń lata, albo na strzelnicy. A cs to przy tym gówno. Broń w miejscu, a Ty masz w nogi strzelać. To jest tak sztucznie zrobione, że szkoda gadać. Ale ból dupy csowców musi być.
Odpisz
14 czerwca 2016, 22:38
@CzornyProrok: Rozrzut broni w BF? Grałem i co najwyżej trząsła się broń ale na strzelanie to to nie wpływało...
Odpisz
15 czerwca 2016, 00:32
@Saren13: Dużo bardziej realistyczny niż w CS'ie. Kto strzelał trochę w życiu zrozumie.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 17:05
@CzornyProrok: Z czego wiem CS to gra, a nie symulator walki z terroryzmem.
Więc o ile realizmu w niej zero to stawia graczowi jakieś wymagania. I te niby nierealistyczne rzeczy są tym co jest właśnie kwintesencją CS'a.
Rozrzut może i jest głupi, ale wymagający, BH może wydawać się nielogiczne, ale też to jest wymagające, kupowanie broni dla niektórych też jest dziwne, ale to dodaje strategi w grze, jeszcze komuś innemu granaty nie pasują, ale też mają swoją rolę, bo odpowiednio użyte dają przewagę - można, by tak pisać o tych rzeczach nielogicznych, ale o to chodzi - to nie ma być realistyczne tylko wymagające - stąd taka gra jest na podium, pomijając oczywiście dziadowskie społeczeństwo to wymagania jakie stawia gra, sprawia, że gracz chce grać, ciągle się czegoś uczy i nawet dobrze zabawić - o to chodziło kiedyś w tych starszych gierkach.
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:27
@Szymon2727: Wszystko pięknie, ale Ty nie rozumiesz, że ja nie mówię o machanice gry, tylko się odnoszę do obrazka, gdzie autor pokazał cs'a jako lepszego pod względem symulacji niż BF, a to jest chore.
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:30
@Szymon2727: ,, gra sprawia że gracz chce grać " ćwiczyłem na botach najwyszszego poziomu używałem tricków i tak dalej . Zagrałem 2 mecze i odeszłem od niego po chwili grywalność ch**owa tak jak i społeczność muszę to przyznać ale nawet unturned ma lepszą mechanikę strzelania . Szczeże tak żałuję kupna tego shitu że szok a mogłem kupić bf 4 albo ark survival evolved a nawet permen golda do unturned bym mniej żałował
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:06
@masterhardkore: "Szczeże" współczuje
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:24
@masterhardkore: Gold do unturned? To jest jakieś gówno. Od kiedy Battlefield 4 kupisz za 15 euro?
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:29
@CzornyProrok: w cs-ie z negieva i m29 nawet jak walisz w ziemie to trafiasz heady
Odpisz
25 czerwca 2016, 04:47
@Berty: Wiem, grałem, nie polecam.
Odpisz
25 czerwca 2016, 11:26
@CzornyProrok: Przepraszam bardzo, ale czy tutaj przypadkiem nie jest pokazana trudność strzelania, a nie jego realizm? Wtedy obrazek faktycznie ma sens.
Odpisz
25 czerwca 2016, 13:35
@CzornyProrok: A no musi :P
Odpisz
26 czerwca 2016, 19:01
jak ktoś lubi to ma a pozatym miałem więcej chajsu
Odpisz
2 lipca 2016, 07:41
@CzornyProrok: To ja powiem że dla mnie Cs i BF są tak samo dobre.
Odpisz
2 lipca 2016, 10:53
@Trevor_Philips_industries: Mój człowiek!
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2016, 10:39
CoD dla dzieci
battlefield dla Dla chołaków
cs go dla 18 latków
arma dla mężczyzn
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:31
@dajboom: e cod już od tego gów*a ceesa lepsze kurde przynajmniej nie trzeba strzelac w ziemie żeby trafić
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:50
@Predator_PL: lub p2w
Odpisz
30 sierpnia 2016, 20:50
@dajboom: co? XDD albo kurde przybliżenie do snajpy w codzie trwa raczej dłużej i bardziej realistycznie i nie kur*a nie celujesz 0.000000000000001 sekundy i nie trafiasz heada
Odpisz
4 lutego 2017, 20:19
@dajboom: a i jeszcze jedno w call of duty nie płacisz 400 zł za zlepek pier**lonych pikseli które nic nie dają nowe cody może są już zje*8ne ale za to wróć do MW 1 :D ZAJEBISTE
Odpisz
14 czerwca 2016, 19:07
Dawno temu kupiłem zajefajną grę
dosyć realistyczną jak na swój wiek i w ogóle
nazywa się Operation Flashpoint; Dragon rising
polecam
Odpisz
14 czerwca 2016, 22:40
Kurde ja tam przejść 1 misji nie mogłem :). Ale potwierdzam.
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:40
Miałem tą gre, niestety nawet raz jej nie zaistalowałem xD
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:50
Wszystkie części Operation Flashpoint i Army są produkowane przez tego samego, czeskiego producenta - Bohemia Interactive.
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:18
Zagrywałem się w to z wujkiem. :')
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:07
będę pierwszą osobą która dała ci lajka gdyż sam uważam żę gry z serii opertion flashpoint są bezbłędnie realistyczne.
Odpisz
25 czerwca 2016, 16:38
@tr_8r: Obłędnie realistyczne i błyszczące gameplay'em.
Odpisz
25 czerwca 2016, 09:40
Choć lubię CS'a tak samo jak BF, to zamieniłbym go miejscami z Battlefield, gdyż na obrazku nie pokazano, która gra jest lepsza, a ich realizm.
Odpisz
25 czerwca 2016, 08:20
zapomniałeś o Planetside 2
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:18
A gdzie red orchestra 2?
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:35
pod cs powinien być paintball...
Odpisz