Gdy jesteś na wręczaniu świadectw...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Drewniany kominek
Dwa różne spojrzenia
Wielka przygoda
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2019, 16:17
Ja mam na W
Odpisz
11 kwietnia 2018, 19:47
dokładnie to samo uczucie... i litera
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:36
Znam to, chociaż mam na "s" :v
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:18
@noszkurnawszystkozajete: pjona! ja mam Semla
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:32
@C_O_M_A: ja mam na "r"
Odpisz
4 stycznia 2018, 19:50
ja na z ...
Odpisz
24 czerwca 2016, 19:38
ja dziś musiałam wytrzymać w 43 stopniach na sali gimnastycznej pełnej ludzi
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:36
@Kasiuula: Jak cała Polska geniuszu.
Odpisz
24 czerwca 2016, 22:14
@noszkurnawszystkozajete: Nie, ja musiałam tylko poczekać pół godziny na dworze, odebrać nagrody pożegnalne i odebrać świadectwo w klimatyzowanej klasie. Moja klasa liczy 16stu uczniów, a jestem druga :3 Potem jeszcze na.l deser lodowy z koleżankami :3
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:52
jestem 1 :3
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:13
mój kolega ma na nazwisko żurkowski ;-;
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:16
@DziwnyPan: I?
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:08
był oatatni
Odpisz
24 czerwca 2016, 19:28
Dla mnie to bez różnicy ;-; U mnie w klasie jest 19 osób.
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:38
@OrangeCherry: u mnie 17 :)
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:46
@OrangeCherry: U mnie jest 14
2 mają kibla
2 piszą komisa
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:49
Ja mam na K #NikogoToNieobchodzi
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:27
Ja mam na B i w podstawówce zawsze byłam pierwsza, teraz teoretycznie też powinnam być, ale było w kolejności od najwyższej średniej do najniższej. Więc byłam chociaż kawałek dalej.
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:53
A u mnie idą klasami, a potem alfabetycznie.
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:21
I jesteś w 3/6 i masz nazwisko na z
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:18
ja mam na ż
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:30
Ja mam na A, jestem pierwszaw. dzienniku xD Z drugiej strony jeśli pytanie jest po kolei numerkami to idę pierwsza...
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:16
I know dat feel,pozdrowienia,Zielinski
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:04
Średnia 1.66...
Auć.
Odpisz