Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Malveroyy

4 listopada 2017, 22:30

Czy to ptak ? Czy to samolot ? Nie! To Człowiek Depresja!

Avatar Pan_Maslo

30 czerwca 2016, 12:37

Avatar DAVJD

28 czerwca 2016, 19:28

Unosi się w powietrzu! On unosi się w powietrzu! Dwa razy ten sam tekst.

Avatar THECystof

28 czerwca 2016, 22:39

@DAVJD: Wyciał bym ten tekst w paintcie, ale mi się nie chcę... ;-;

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 06:57

@DAVJD: To dla pewności żeby zapewnić czytelnika, że się nie mylą i on NA PEWNO unosi się w powietrzu.

Avatar THECystof

29 czerwca 2016, 18:31

W sumie racja....

Avatar TUPAQ

29 czerwca 2016, 11:41

Pozytywnie!

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 06:57

Jakie te dzieciaki mają chore uśmiechy. Chyba mali psychopaci sami stworzyli superbohatera. (Czas teorii spiskowych)

Avatar kotosuni

28 czerwca 2016, 22:05

Depresman!

Avatar Lujis

28 czerwca 2016, 21:03

Brutal.

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2016, 19:56

Kiedyś miałem depresję, a teraz nie żyje

Avatar Slenderowiec2012

28 czerwca 2016, 19:41

Podrabianiec. Nie unosi się tylko wisi na sznurze.

Avatar Szczyt_jeja

28 czerwca 2016, 19:03

Dwa razy unosi się w powietrzu i admin nie poprawił.

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2016, 22:52

Kiedyś miałem depresję, a teraz nadal mam, żeby inni mi współczuli /s

Avatar MCAssassin

14 czerwca 2016, 21:04

Kiedyś byłem człowiekiem z depresją, teraz mam na wszystko wyje**ne.

Avatar Arzt_Krieg

14 czerwca 2016, 20:52

kiedyś byłem człowiekiem z depresją dzisiaj jestem człowiekiem szczęśliwy

Avatar Mycha2001

14 czerwca 2016, 20:36

Było.

Avatar Alexandro

28 czerwca 2016, 20:42

@Mycha2001: Czemu prawie pod każdym obrazkiem piszesz "było" ? Tylko idioci tak robią ;-;

Avatar Mycha2001

28 czerwca 2016, 21:41

@Alexandro: Tylko idioci dają stare obrazki które pojawiły się na jeja.

Avatar Alexandro

29 czerwca 2016, 09:28

@Mycha2001: Gdyby to było to Admin nie dodał tego samego obrazku , który już był.

Avatar ArturPL

14 czerwca 2016, 20:11

Ciekawe jak zwalcza przestępczość

Avatar Elekt2_0

14 czerwca 2016, 20:16

@ArturPL: Wywołując depresję.

Avatar ArturPL

14 czerwca 2016, 20:19

@Elekt2_0: Najlepsza super moc ever

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie znoszę kleszczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka