Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2016, 22:28
To co oni mu zrobili w DB super to porażka. Tak samo w przed ostatniej kinówce. Ostatnio nawet smoczka ssał ;-;
Odpisz
15 czerwca 2016, 00:03
@heraklio2:
Odpisz
15 czerwca 2016, 07:14
@Piotro165: Nie lubie animu.
Odpisz
15 czerwca 2016, 14:48
@LotewskiChlop: super ale nie musisz się tym chwalić pod obrazkiem z animu tylko może na profilu
Odpisz
15 czerwca 2016, 20:07
@Piotro165: Jak ja kocham hejty za hejt na animu.
Odpisz
15 czerwca 2016, 20:14
@LotewskiChlop: ale to nie hejt ty żułta Bambaryło
Odpisz
15 czerwca 2016, 20:34
@Piotro165: Nie mówie o twoim komie.
Odpisz
5 lipca 2016, 10:19
@LotewskiChlop: to nie są hejty za anime a "hejty" za niepotrzebny komentarz tam gdzie nie powinno go być
Odpisz
5 lipca 2016, 13:04
@heraklio2: ale nie wiedział, że to smoczek, więc to znaczy, że nieużywał go wcześniej jako dziecko, to jest troche męskie.. może?..
Odpisz
5 lipca 2016, 13:44
@popek9001: Chyba na głowe upadłeś że na planecie wojowników czyli na vegecie dzieciom dawali smoczki do ssania :D
Odpisz
5 lipca 2016, 13:47
@heraklio2: tam to odrazu dawali im do zabawy kości i czaszki pokonanych wrogów jako zabawki przed karmieniem ich mlekiem wielorakich bestii
Odpisz
28 lipca 2017, 07:54
@Piotro165: Nie lubię anime.
Odpisz
28 lipca 2017, 11:17
@TheHunterMikiPL: Łopata dla tego pana
Odpisz
2 lutego 2018, 16:01
@LotewskiChlop: za odkop komentarza sprzed roku? I już łopata?
Odpisz
2 lutego 2018, 18:19
@Grzechoooo: Tak, dla cb też.
Odpisz
2 lutego 2018, 18:22
@LotewskiChlop: toż to żaden odkop...
Odpisz
2 lutego 2018, 20:40
@Grzechoooo: a tam
Odpisz
5 lipca 2016, 21:25
da sie to logo przesunąć
Odpisz
8 września 2016, 19:08
poszukaj se dragon ball bez cenzury.
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:12
I co? szukałeś?
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 16:01
@Ameron: zobacze za kilka miesięcy
Odpisz
2 lipca 2017, 17:49
Polecam, warto zobaczyć.
Odpisz
7 maja 2017, 13:58
Taaaaaaa,Hentaije też coś mają do powiedzenia
Odpisz
5 lipca 2016, 10:39
"Anime nie jest zboczone" Mówili, "Anime to przede wszystkim fabuła" Mówili ;-;
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 10:06
Cenzura idealna...
Odpisz