Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar przemo192

2 lipca 2016, 12:02

-Co robisz?
-Piję.
-Dlaczego pijesz?
-Bo chcę zapomnieć.
-Co chcesz zapomnieć?
-Chcę zapomnieć tego że się wstydzę.
-Czego się wstydzisz?
-Wstydzę się tego że piję.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (308)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (308)
Avatar Miguelp

7 listopada 2020, 17:39

@VentoAssonnato: ok...a ale cringe

Avatar VentoAssonnato

7 listopada 2020, 17:41

@Miguelp: nie cringe, takie długie wątki sa urocze

Avatar ProMoruxBax

9 lutego 2019, 15:32

Przecież wiemy że się uczymy tab. Mnożenia jak mamy 9 lat a nie 12 jak miałem 12 lat to byłem całkowicie już zorientowany.

Avatar pokemon223

17 marca 2018, 13:53

Może zostajajajajjajjajajaja zgw*łcona

Avatar mooped

2 lipca 2016, 12:04

Nie wiem gdzie wy mieszkacie ze macie taką patole

Avatar Sara231

2 lipca 2016, 12:13

@mooped: No jak to gdzie? W Sosnowcu!

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 12:50

@Sara231: A nie ku*wa Warszawa czasem?

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 16:55

@mooped: na FB

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 czerwca 2016, 12:30

Może upija się picolo i chce zapomnieć o czymś co zostawiło trwały ślad w jej psychice, Np. Buka, gwałt, zwierzogród r34...

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 12:57

zamknij sie
zonkpunch ma za**bisty r34 z zootopi

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 14:17

R 34 są zje**ne i psują animacje/filmy/gry.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 14:28

niektore
(to byl zart dla tych 3 strzalek w dol)

Avatar larens

2 lipca 2016, 12:05

Większość osób jestem 16-18 latkiem i mam powody ahh te głupie dzieci w w wieku 12-15

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 12:45

@larens: a poniżej to niemowlaki (?)

Avatar patrykj

1 lipca 2016, 14:35

I tak już zapomniała...

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2016, 23:47

Może chce zapomnieć o tym jaką jest niedoje**ną umysłowo ? Jeszcze bym rozumiał śmierć rodziców, śmierć kogoś kogo bardzo się kochało albo zapomnieć o czymś co mocno zaszkodziło mentalnie. No ale żeby sięgać od razu po alkohol, dla mnie to trochę brzmi jak fake. Choć w zasadzie chyba już nic na tym świecie mnie nie zaskoczy z tym do czego ludzie są zdolni.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2016, 17:20

Pije żeby zapomnieć, że pije...

Avatar RussiaBall

15 czerwca 2016, 11:12

teraz to 12 uprawiają seks więc chce zapomnieć seks z marcinem4007

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2016, 11:32

@RussiaBall: A ja go kiedyś lubiłem ;-;

Avatar RussiaBall

15 czerwca 2016, 11:34

ja się dzisiaj dowiedziałem że nam go w subach

Avatar
lolman533

15 czerwca 2016, 12:19

@RussiaBall: 2-3 lata temu go oglądałem. ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Młodzi gniewni

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Powodzenia

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka