12-latka pisze, że pije, by zapomnieć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2016, 12:02
-Co robisz?
-Piję.
-Dlaczego pijesz?
-Bo chcę zapomnieć.
-Co chcesz zapomnieć?
-Chcę zapomnieć tego że się wstydzę.
-Czego się wstydzisz?
-Wstydzę się tego że piję.
Odpisz
2 lipca 2016, 12:10
@przemo192: Mały książę?
Odpisz
2 lipca 2016, 12:12
(Tak.)
Odpisz
2 lipca 2016, 12:17
@przemo192: Mały księciunio.
Odpisz
2 lipca 2016, 12:18
@TUPAQ: Akurat mi się ten błąd co kiedyś powiedziałem przypomniał..... zamiast Mały książę powiedziałem.... Mały ksiądz...
Odpisz
2 lipca 2016, 12:28
@przemo192: Zastanawiałem się czy tego właśnie zamiast książe wpisać.
Odpisz
2 lipca 2016, 13:11
Mały książe
Dupę ci zwiąże
Odpisz
2 lipca 2016, 13:33
@Miguelp: Chciałoby się co?
Odpisz
2 lipca 2016, 13:37
@przemo192: ćśśśśśś to będzie nasz mała tajemnica
zanieś ją do tej ciemnej piwnicy
tej z klamką tylko na zewnątrz
Odpisz
2 lipca 2016, 13:38
@Miguelp: Em... ale że kogo?
Odpisz
2 lipca 2016, 13:39
@przemo192: tajemnice
Odpisz
2 lipca 2016, 13:41
@Miguelp: *Na mordzie pokazuje się zez rozbieżny.*
Odpisz
2 lipca 2016, 13:42
@przemo192: *wrzuca do piwnicy i zamyka drzwi*
Odpisz
2 lipca 2016, 13:45
@Miguelp: Ku*wa moje schody!
Odpisz
2 lipca 2016, 14:09
@przemo192: to moje schody
zamknąłem cię lol
jak będziesz grzeczny wrzucę ci kurczoka
Odpisz
2 lipca 2016, 14:11
@Miguelp: *Wytwarza se portal za pomocą magii aby się wydostać.*
Odpisz
2 lipca 2016, 14:47
@przemo192: *rzuca zaklecie rozpraszania magii*
Odpisz
2 lipca 2016, 14:49
@Miguelp: Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało! Nic się nie staaaaało! Polacy nic się nie staaaałooo!!!
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 14:54
@przemo192: *rozpi***ala drzwi mackami*O!MAŁE KOTKI W PIWNICY!!
Odpisz
2 lipca 2016, 14:55
@TUPAQ: Ale przecie ja już w piwnicy nie jestem, co ty zrobiłeś?!
Odpisz
2 lipca 2016, 15:01
@przemo192: Nawdychałem się mefedronu.
Odpisz
2 lipca 2016, 15:21
@przemo192: jesteś
Odpisz
2 lipca 2016, 15:22
@TUPAQ: *obcina macki skleja drzwi taśmą i wrzuca do piwnicy i zamyka drzwi*
Odpisz
2 lipca 2016, 15:28
@Miguelp: Co ja jestem?
Odpisz
2 lipca 2016, 15:58
@Miguelp: Ale jestem symbiontem,macki mi się nawet teraz zregenerowałem*niszczy drzwi ponownie*
Odpisz
2 lipca 2016, 15:59
@przemo192: w piwnicy
Odpisz
2 lipca 2016, 16:00
@TUPAQ: przestań niszczyć moje drzwi to zrobimy fuzje jak agent venom
bedziesz miał żarcie a ja symbionta
Odpisz
2 lipca 2016, 16:01
@Miguelp: Ej ale mieliśmy przecież tajemnicę zamknąć w piwnicy a nie mnie i TUPAQa!
Odpisz
2 lipca 2016, 16:10
@Miguelp: Wolę szkielet 2000 od loloja niż opiekować się kimś,trzeba go wyprowadzać na spacer,wyjść z nim do kibla użerać się z nim o kontrolę,i patrzeć na jego masturbacje.Mam już ksenomorfa,i widziałem to WSZYSTKO kiedy się nim opiekuje,więc nie będę się jeszcze tobą zajmował,spytaj się staszka,ale ostrzegam,to gej.
Odpisz
2 lipca 2016, 16:11
@przemo192: Wmieszałem się niepotrzebnie...i luj :D.
Odpisz
2 lipca 2016, 18:46
@przemo192: cb też
Odpisz
2 lipca 2016, 18:48
@Miguelp: Zróbmy tak: ty wejdziesz do piwnicy a ja, tajemnica i TUPAQ zostaniemy na zewnątrz i wcale ciebie nie zamkniemy.
Odpisz
2 lipca 2016, 18:57
@TUPAQ: fuzja agent venom nie działa tak
Odpisz
2 lipca 2016, 18:57
@przemo192: nie
jesteś zamknięty
Odpisz
2 lipca 2016, 18:58
@Miguelp: ale i tak mam to w dupie
robimy fuzje czy chcesz czy nie
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 19:03
@Miguelp: Nie.*spi***ala z przemem i tajemnicą*
Odpisz
2 lipca 2016, 19:09
@Miguelp: Em..... Dobra to skoro TUPAQ idzie to ja wychodzę z tej piwnicy przez ścianę... (Na szczęście zmieniłem ciało przed wejściem do piwnicy) zostawię tobie to ciało chińczyka, możesz się z nim do woli zabawiać.... A ja se wezmę moje stare dobre ower powered ciało które dostałem wczoraj od dziadka.
Odpisz
2 lipca 2016, 19:31
@TUPAQ: *nie pozwala używając działek dźwiękowych*
patrz na avek za późno
Odpisz
2 lipca 2016, 19:32
@przemo192: *wysyła pocztówke*
Odpisz
2 lipca 2016, 19:35
@Miguelp: *Nie umie czytać z bazgrołów.*
Odpisz
2 lipca 2016, 19:40
@przemo192: wysyła pizze
zgoda?
Odpisz
2 lipca 2016, 19:42
@Miguelp: Nie. Oddaj TUPAQa albo będę zmuszony ciebie unicestwić najbrutalniejszym sposobem na który mi pozwala moja nowa magia.
Odpisz
2 lipca 2016, 19:44
@Miguelp: IDEM!!!*Schodzi z ciebie*
Odpisz
2 lipca 2016, 19:46
@TUPAQ: Ano tak ty przecież sam możesz zejść z człowieka...
Odpisz
2 lipca 2016, 19:46
@przemo192: ale chce symbiota
Odpisz
2 lipca 2016, 19:48
@Miguelp: Ty ku*wa wiesz ile jest symbiontów na tym świecie? Pff..... Wszechświecie! A i nawet we wszystkich wszechświatach!!!
Odpisz
2 lipca 2016, 19:48
@TUPAQ: nie pozwala używając działek dźwiękowych
może się dogadamy
będziesz miał co jeść i... specjalny pokój do rozmnażania i... r34 z atomami i internet
poza tym klyntarzy nie mogą być poza żywicuelem dłużej niż ziemnskie 24h bo śmierć
Odpisz
2 lipca 2016, 19:50
@Miguelp: Śmierć jest jego kolegą więc wiesz...... on nie umrze....
Odpisz
2 lipca 2016, 19:54
@przemo192: nie jest
śmierć to dziewczyna deadpoola
źródło komiks Deadpool and Death
Odpisz
2 lipca 2016, 19:54
@Miguelp: Słuchaj,mam znajomego,a on chciał właśnie żywiciela,mogę was dogadać,ale musimy polecieć na moją planetę.I mogę być poza ciałem żywiciela(co z tego że nie mam żywiciela)dzięki wódce i zapiekance makaronowej z mięsem(lub lazani).
Odpisz
2 lipca 2016, 19:57
@TUPAQ: to tak nie działa a ja chce cb
Odpisz
2 lipca 2016, 19:59
@Miguelp: Waiiiiiii!!!
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 20:00
@Miguelp: (Co ty pedał jesteś?) Już zostaw tego TUPAQa tylko weź jakiegoś innego symbionta a ta śmierć dziewczyna to jest z innego wymiaru... Z naszego wymiaru jest śmierć kolega TUPAQa a mój dziadek to były arcy-śmierć... Jeśli nie przyjmiesz oferty TUPAQa to użyję na tobie mojej mocy...
Odpisz
2 lipca 2016, 20:02
@TUPAQ: żeby się dziwnie zrobiło
Odpisz
2 lipca 2016, 20:02
@przemo192: pizza była zatruta lol
Odpisz
2 lipca 2016, 20:04
@Miguelp: To poco ją zjadłeś? Ja jej nawet nie tknąłem...
Odpisz
2 lipca 2016, 20:04
@przemo192: wysłałem ja tb ja jej nie jadłem
Odpisz
2 lipca 2016, 20:04
@Miguelp: Mogłeś mnie stracić,gdyby nie to,że toksyny na mnie nie działają.
Odpisz
2 lipca 2016, 20:06
@Miguelp: No... ale przecież ja jej nie jadłem.... pierwsze co zrobiłem to ją wywaliłem bo składniki mi nie pasowały...
Odpisz
2 lipca 2016, 20:07
@przemo192: Ja zjadłem całą XD.
Odpisz
2 lipca 2016, 20:08
@TUPAQ: Ja nie wiedziałem że ty w moich śmieciach grzebiesz...
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 20:09
@TUPAQ: a ta pizza zjadła wcześniej przema
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 20:12
@Miguelp: Jak śmiesz mówić do mnie w żeńskiej formie? Przecież mówię że tą pizzę wywaliłem...
Odpisz
2 lipca 2016, 20:27
@przemo192: ale ona wróciła zjadła cb i wróciła na śmietnik
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 20:28
@Miguelp: No ale jak to ducha zjadła.... A właśnie takie pytanie: genetycznie jesteś człowiekiem?
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 20:31
@przemo192: to była magiczna pizza
to zależy. ..jesteś z nasa?
Odpisz
2 lipca 2016, 20:32
@Miguelp: Tak.
Odpisz
2 lipca 2016, 20:34
@przemo192: to jestem człowiekiem a ty zdezintegrowany
Odpisz
2 lipca 2016, 20:37
@Miguelp: Skoro jesteś człowiekiem to oznacza że masz duszę, wspaniale, możemy zaczynać teraz tak na poważnie *Od-dezintegruje się *
Odpisz
2 lipca 2016, 21:58
@przemo192: nie możesz
Odpisz
3 lipca 2016, 10:36
@przemo192: Jeśli pizza to jem,nie narzekam,poza tym musiałem coś zjeść bo podróż po Zbyszka jest długa.
Odpisz
3 lipca 2016, 10:41
@przemo192: Nie trafiłeś do śmietnika bo przechodziłem przed nim.
Odpisz
3 lipca 2016, 11:27
@TUPAQ: ale ty się zywisz hormonami
Odpisz
3 lipca 2016, 11:38
@Miguelp: Co?
Odpisz
3 lipca 2016, 11:39
@TUPAQ: symbioty żywią się hormonami głównie testosteronem i adrenalina
Odpisz
3 lipca 2016, 11:48
@Miguelp: To tylko bajeczki wciskane od marwela,wierzysz prawdziwemu symbiontowi?Czy komuś kto tylko spotkał przedstawiciela gatunku przez 10 minut patrząc się na niego.
Odpisz
3 lipca 2016, 13:04
@TUPAQ: wierze marvelowi bo on prawidłowo pisze symbiot i go stworzył
Odpisz
3 lipca 2016, 13:30
@Miguelp: NO.
Odpisz
3 lipca 2016, 13:41
@TUPAQ: hahahahaha
Odpisz
3 lipca 2016, 13:53
@Miguelp: HE HEHE*ŚMIECH VOLDEMORTA*
Odpisz
3 lipca 2016, 13:57
@TUPAQ: hohoho * śmiech Świętego Mikołaja *
Odpisz
3 lipca 2016, 19:42
@Miguelp: Nieh heh he!
Odpisz
3 lipca 2016, 20:32
@przemo192: Wróciłem... ekhm..... nie wiem jak ale ja żyję...
Odpisz
3 lipca 2016, 21:52
@przemo192: Great Papyrus!!!
Odpisz
3 lipca 2016, 21:55
@TUPAQ: Ekhm... wydostałeś się od tego wariata?
Odpisz
3 lipca 2016, 22:03
@przemo192: YES,poinformował mnie o tym,ale poje**ł se rozmowy...
Odpisz
3 lipca 2016, 22:05
@TUPAQ: Ku*wa to jednak swojej nowej formy nie wypróbuję...
Odpisz
3 lipca 2016, 22:09
@przemo192: Masz idiotki ze snapa,polecam te z mojej okolicy,słopnice podmogielicą,dzielnice królewskie i szlacheckie.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 22:10
@TUPAQ: Eeeee..... za słabe.... poza tym po mojego brata nie będę wołał aby fuzję zrobić tylko na kilka minut...
Odpisz
3 lipca 2016, 22:20
@przemo192: Taniec fuzyjny umiesz!?
Odpisz
3 lipca 2016, 22:23
@TUPAQ: ej bawicie sie beze mnie
a tak btw tupaq zjadl cie przemo
Odpisz
3 lipca 2016, 22:26
@Miguelp: Kiedy,a nawet jeśli to co?On jest duchem,a do tego nie wziął swojego ciała.
Odpisz
3 lipca 2016, 22:32
@TUPAQ: pizza zjadla jego a ty (jak?) pizze
to prosta logika
Odpisz
3 lipca 2016, 22:33
@Miguelp: O,ale wyleciał z pizzy pewnie.
Odpisz
3 lipca 2016, 22:37
@TUPAQ: nie
ona była magiczna
Odpisz
3 lipca 2016, 22:41
@Miguelp: A ile kosztowała?Papryczki i kurczak były za**biste!
Odpisz
3 lipca 2016, 22:46
@TUPAQ: to nie był kurczak tylko przemo
Odpisz
3 lipca 2016, 22:50
@Miguelp: ............D: O KU*WA!!!
Odpisz
3 lipca 2016, 22:55
@TUPAQ: przykro mi
nie zaraz nie jest mi przykro!
Odpisz
3 lipca 2016, 22:57
@Miguelp: Nie chodzi o to że go zjadłem,tylko o to że był za**biście dobry.
Odpisz
3 lipca 2016, 22:59
@TUPAQ: jego cialo to stary vhińczyk damn
Odpisz
3 lipca 2016, 23:00
@Miguelp: ...no właśnie...
Odpisz
3 lipca 2016, 23:01
@TUPAQ: ewwww
Odpisz
3 lipca 2016, 23:02
@Miguelp: Dziwne...
Odpisz
3 lipca 2016, 23:06
@TUPAQ: tak
nawet bardzo
Odpisz
3 lipca 2016, 23:29
@Miguelp: Ale ma przynajmniej swoje nowe ciało!
Odpisz
4 lipca 2016, 08:40
@TUPAQ: nie ma
dusze trawi sie innym zoladkiem niz cialo
:}
Odpisz
4 lipca 2016, 09:27
@Miguelp: Ale jak strawić coś niematerialnego?
Odpisz
4 lipca 2016, 13:29
@TUPAQ: spytaj przema on pewnie wie jak go strawiłeś
Odpisz
4 lipca 2016, 14:28
@Miguelp: Ale kto powiedział że ja jestem tylko duszą?
Odpisz
4 lipca 2016, 14:31
@TUPAQ: Strawiłeś tylko moje ciało... Tak, to był chińczyk aby tego lepszego nie stracić...
Odpisz
4 lipca 2016, 14:36
@przemo192: duszę też
pizza zjadła twoja duszę a ciało dodałem dla smaczku
Odpisz
4 lipca 2016, 14:38
@Miguelp: No to powiedz jakim cudem do was piszę?
Odpisz
4 lipca 2016, 14:44
@przemo192: nigdy ci nie powiem ololololololololololo
Odpisz
4 lipca 2016, 14:47
@Miguelp: Ale ja powiem: Magiczna tarcza odporna na magię i urazy fizyczne.
Odpisz
4 lipca 2016, 14:51
@przemo192: tak pizza ją też zjadła wiec ma twarde brzegi
Odpisz
4 lipca 2016, 15:15
@Miguelp: NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!
Odpisz
4 lipca 2016, 15:17
@TUPAQ: przykro mi
a tak btw siedzisz koło brata na kanapie?
Odpisz
4 lipca 2016, 15:19
@Miguelp: Akurat serio jesteśmy na kanapie.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 15:30
@Miguelp: Em...... brat... on jest teraz w innym wymiarze... A tak przy okazji to...... co on robił w tej pizzy? Chyba jego też zjadła ale powiem że on bardzo lubi pizzę z magią i trucizną..... zjadł jej wnętrze, a TUPAQ zjadł jąod zewnątrz... razem z ciałem...
Odpisz
4 lipca 2016, 15:41
@przemo192: Nie,zynkfryt to mój brat.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 15:43
@TUPAQ: Obaj mamy braci jak widzę..... mi się już wszystko tutaj myli, jakiś kwas albo z twojego żołądka, albo z tej pizzy musiał mi spalić mózg i świadomość myślenia... mój dziadek będzie musiał mnie naprawić... Albo sam to zrobię. *Cofa się w czasie*
Odpisz
4 lipca 2016, 16:42
@przemo192: czyli że tupaq zjadł też swojego brata*
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 16:43
@Miguelp: Mojego. Jego brat chyba żyję, ale nie wiem.
Odpisz
4 lipca 2016, 16:45
@przemo192: ta rozmowa wymnkela się spod kontroli i zaczęła zabijac :O
Odpisz
4 lipca 2016, 16:46
@Miguelp: Dlatego właśnie się cofnąłem w czasie.
Odpisz
4 lipca 2016, 17:08
@przemo192: nie bo byłeś martwy
Odpisz
4 lipca 2016, 17:10
@Miguelp: *Ten uczuć gdy tłumaczysz komuś że trup nie może umrzeć...*
Odpisz
4 lipca 2016, 17:12
@przemo192: :}
Odpisz
4 lipca 2016, 17:14
@Miguelp: Mój dziadek włada czasem rozumiesz?! Dał mi zegarek do cofania się w czasie rozumiesz?! Cofnąłem się w czasie, Nie przyjąłem pizzy, zabiłem ją, powstrzymałem ciebie. Przegrałeś, wróć do poprzedniego avatara.
Odpisz
4 lipca 2016, 17:22
@przemo192: hahahaha mój plan zadziałał
*zabiera sierp czasu
cofa się do średniowiecza
zostaje inkwizytorem
zdobywa pozwolenie na założenie jejowego oddziału inkwizycji*
teraz Jejowiczowe Święte Oficium Inkwizycyjne (grupa dyskusyjna ;-) ) jest legalne
Odpisz
4 lipca 2016, 17:25
@Miguelp: *Cofa się do średniowiecza, daje ci plaskacza w ryj, przychodzi mój dziadek, ze względu na to że on jest niezniszczalną istotą czasu która nie może umrzeć zabiera ci sierp bo ma takie prawo, przyśpiesza twój proces starzenia się*
Ja-Dziadek co ty tu robisz?
Dziadek-Wypełniam to co powinno się zdarzyć, a co?
Ja-A nic.
Odpisz
4 lipca 2016, 17:32
@przemo192: ej przestań
dam ci placek
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 17:35
@Miguelp: Ja-Komu?
Dziadek-Tak czy siak, ani mój wnuk ani ja nie lubimy placków...
*Dziadek nie przestaje czynić tego co powinno się czynić, przywraca Miquelpa w czasie do jego naturalnych czasów, odbiera mu każdy możliwy sposób na podróżowanie w czasie, naznacza go znakiem wyklętego.*
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 17:40
@przemo192: *zjada placka i dzieli się nim ze swoim bratem, nordyckim wojownikiem, zynkfrydem*
Odpisz
4 lipca 2016, 17:40
@przemo192: usuń znak to dam ci ciastko i tak nie chce już podróżować w czasie
Odpisz
4 lipca 2016, 17:42
@Miguelp:
Dziadek-Ten znak właśnie oznacza to że nie chcesz podróżować w czasie, i nie możesz...
Odpisz
4 lipca 2016, 17:44
@Miguelp: A WIĘC ZGODA ZAPANOWAŁA POMIĘDZY NAMI,TU POSTAWIĘ ZŁOTEGO POMIDORA NA ZNAK POKOJU!!!
Odpisz
4 lipca 2016, 17:46
@przemo192:
Dziadek-Nie lubię pomidorów, daj ketchup lub musztardę albo schabowego i będziemy kwita....
Ja-Te gusty musimy mieć w genach...
Odpisz
4 lipca 2016, 17:47
@przemo192: ale jest brzydki
Odpisz
4 lipca 2016, 17:48
@TUPAQ: dzięki
przy okazji nie chcecie dołączyć do Inkwizycji to nie boli
chyba że w czwartek :}
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 17:48
@Miguelp: Dziadek-Zawsze mogę ci dać inny, jaki byś wolał?
Ja-Ja tam nie potrzebuję inkwizycji, jestem kimś na rodzaj samotnika....
Odpisz
4 lipca 2016, 17:53
@przemo192: ale to licencja na palenie na stosie
Odpisz
4 lipca 2016, 17:54
@Miguelp: Ja i dziadek jednocześnie-Palenie na stosie jest zbyt delikatne jak na tortury.
Odpisz
4 lipca 2016, 17:56
@przemo192: a jakie tortury lubisz
mamy prawie wszystkie w pakiecie
Odpisz
4 lipca 2016, 17:56
@Miguelp: Ja i dziadek jednocześnie-Takie tortury jakich w pakiecie nie macie.
Odpisz
4 lipca 2016, 17:57
@przemo192: czyli jakie?
Odpisz
4 lipca 2016, 17:59
@Miguelp: Ja i dziadek jednocześnie- Takie jakie tylko my dwaj i jeszcze taki jeden skó*wiel z rodziny mamy prawo używać.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:03
@przemo192: inkwizycja może wszystkich używać
mamy dziwice ... przez chwile bo potem się inaczej nazywają
Odpisz
4 lipca 2016, 18:05
@Miguelp: JA-W schowku mam miliardy dusz dziewic więc nie zaskoczyłeś...
Dziadek-Czy ja o czymś wnuku nie wiem?
Ja-To nie moja wina że pracuję w czyśćcu a dziewice tam trafiają... A ja muszę przetrzymywać ich dusze... oczywiście ich nie wykorzystuje no.... to są dla klientów..... Dziwi mnie to w sumie że żywi kupują dziewicze duchy...
Dziadek-Ci ludzie to burdel robią z twojego biznesu...
Ja-Zgadzam się.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:07
@przemo192: Dobra to co chcecie bo mogę zrobić coś jeszcze i postawić z Pomidorem.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:08
@Miguelp: GRUSZKE ;}
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 18:09
@TUPAQ: Dziadek-Dawaj schabowego i nie marudź!
Ja-Jeny dziadku..... Jadłeś obiad albo chociaż śniadanie?
Dziadek-Od 200 000 miliardów lat nie jadłem.
Ja-(0-0)
Odpisz
4 lipca 2016, 18:09
@przemo192: NO NIE ŹLE.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:10
@TUPAQ: JA-Co?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:10
@przemo192: jeśli się nie zgodzisz aresztuje cie
Odpisz
4 lipca 2016, 18:11
@TUPAQ: dołącz do inkwizycji
Odpisz
4 lipca 2016, 18:11
@przemo192: \(•-•)/ no nieźle.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:12
@TUPAQ: dołączysz?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:12
@TUPAQ: Ja i dziadek jednocześnie-Co?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:13
@przemo192: dziadek nie ale cb będę musiał
nue chce wiec proponuje ci dołączenie
używałes czarów
Odpisz
4 lipca 2016, 18:13
@Miguelp: Zastanawiałem się nad tym,ale nie jestem zdecydowany...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:14
@Miguelp: Bo dziadek dał mi moce. ja nie dołączę.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:16
@TUPAQ: będą tortury i dziewice i ministranci
a nawet torturowane dziewice i ministranci
dziewice ministranci
ministranci dziewice
i torturowane dziewice ministranci i torturowani ministranci dziewice
Odpisz
4 lipca 2016, 18:17
@przemo192: dołącz to jako Ojciec Generał Inkwizytor zezwole ci na magię ... nieoficjalnie
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 18:18
@Miguelp: Ja i dziadek jednocześnie-Torturujecie ludzi? Musicie być tacy twardzi i potężni...
Ja-Nie dołączę, ja nie muszę mieć pozwoleń, przestań nalegać albo zakłuję twoją duszę swoimi specjalnymi igłami magicznymi...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:19
@przemo192: tylko jak twierdza że to nie oni a my wiemy że to oni
Odpisz
4 lipca 2016, 18:20
@Miguelp: Dziewice powiadasz?...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:21
@Miguelp: Ja-Eh... dziadek wzywamy szaleńca?
Dziadek-Jeszcze chwilę poczekaj...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:23
@przemo192: Więc masz zamiar go wezwać...a tak w ogóle jak ma na imię?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:24
@TUPAQ: Ja-Jego imię jest wyklęte, ja go nazywam ''bratem'' jak już wiesz.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 18:30
@przemo192: O......*daje schabowego dziadkowi*
Odpisz
4 lipca 2016, 18:31
@TUPAQ: Ja-Lepiej nie wiedzieć dlaczego on jest wyklętym.... (Ale jeśli się pojawi to dam taką numerację: ja:1, brat:2, dziadek:3)
Odpisz
4 lipca 2016, 18:34
@przemo192: a po co? inkwizycja dopiero jest założona i jak na razie nie ma nawet żelaznej dziewicy
mamy tylko to co potrzebne
piwo dziewice itp
aresztowanie na razie będzie wyglądać tak dam ci kartkę z numerkiem i jak się ogarniemy przyjdziesz i wtedy aresztujemy cie tak jak należy
Odpisz
4 lipca 2016, 18:37
@TUPAQ: ej to chcesz?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:37
@Miguelp: Ja-Nie możesz aresztować ducha, ja ci mówię że nie dołączę.
Dziadek-Dobra.... jeszcze raz on nalegnie i możemy wzywać szaleńca.
Odpisz
4 lipca 2016, 18:38
@przemo192: czemu nie chcesz? nie nalegniam
Odpisz
4 lipca 2016, 18:39
@Miguelp: Ja-Bo ja ci mówię że ja nie mam zamiaru torturować niewinnych. Poza tym jak już mówiłem jestem samotnikiem.
Dziadek-Ehehehe....... Dobra jeszcze chwilę, mam z tym kolesiem niezły ubaw...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:42
@przemo192: to będziesz mógł samotnie wyszukiwać winnych i podawać ich nam a my będziemy usiłowac udowodnić im że zjedli cały ser z księżyca
Odpisz
4 lipca 2016, 18:43
@Miguelp: Ja-Świr z sekty!
Dziadek-Dobra robi się poważnie, wzywamy wyklętego szaleńca...
Odpisz
4 lipca 2016, 18:45
@przemo192: eh jestem wyszkolonym inkwizycjonista mg cie zabić duchu nie rób nic głupiego ok?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:52
@Miguelp: 1-Ducha możesz jeszcze zabić, ale ja jak mówiłem to nie jestem tylko duchem... Dziadek miał zegar czasu wiesz? A ja jak se chodziłem po przestrzeniach, czasach i wszechświatach to natknąłem się na kamień przestrzeni który pozwala na władzę przestrzenią, atomami i wszystkim co stałe, ciekłe i gazowe. Mogę go między innymi
użyć aby połączyć się z moim szalonym bratem i utworzyć Black&white'a, władcę dobra i zła. Z taką mocą już nie mógłbyś ani mnie, ani jego pokonać, mimo tego że nawet teraz nie możesz, a poza tym dziadek by ci nie pozwolił, rozumiesz?
Odpisz
4 lipca 2016, 18:58
@przemo192: znam deadpoola
deadpool może
a tak btw mam na strychu włócznie Odyna
zarekwirowałem jedbemu idiocie wiec podstawowa wiedza o mitologii i masz przeje**ne
Odpisz
4 lipca 2016, 19:00
@Miguelp: Ja-Dziadek..... wołaj po szaleńca...
Dziadek-Ok, *Dzwoni* Wnuku mój wyklęty posłuchaj ku*wiu mamy taką sprawę.... jesteś potrzebny... Odpowiedź negatywna nie będzie przyjmowana czyli że musisz przyjść prędko, będzie fuzja z twoim bratem.
Odpisz
4 lipca 2016, 19:02
@przemo192: *wygrywam automatycznie*
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 19:05
@Miguelp: *Patrzy jak koleś bije się z nie tym co powinien..... Z ministrantem i wygrał.....''
Ja-O dobra brat jest już blisko.
Odpisz
4 lipca 2016, 19:07
@przemo192: *wygrywam automatycznie *
Odpisz
4 lipca 2016, 19:08
@Miguelp: Brat-Ł0ł.... t3n k0l3ś mu51 m13ć c0ś n13 t3g0 d0 m1n15tr4ntów...
Ja-Zgadzam się...
Odpisz
4 lipca 2016, 19:12
@przemo192: ?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:16
@Miguelp: Ja-Jakbyś nie wiedział to mój brat mówi innym językiem.... nie będę tłumaczył.
Brat-M13l1śmy r0b1ć fuzję n0 n13?
Ja-Tak.
Brat-N0 t0 d0 r0b0ty
Dziadek-Skoro mnie nie potrzebujecie to sobie pójdę ok?
Ja-Ok.
*Fuzja przy użyciu kamienia przestrzeni, zmieniają się w jednego czarno-białego ducho-cosia.*
Black&white-No i co teraz mi zrobisz tą swoją łyżką którą nazywasz jakąś tam włócznią?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:19
@przemo192: *wygrywam automatycznie *
Odpisz
4 lipca 2016, 19:21
@Miguelp: *Kłuje cię w duszę mega magiczną igłą*
Możesz przestać męczyć tych ministrantów?! Tutaj jestem!
Odpisz
4 lipca 2016, 19:31
@przemo192: B&W w skrucie...można tak na ciebie mówić?Teraz jesteś silniejszy od Deatha to nie chcę cię denerwować...a tak w ogóle,to wy możecie się rozłączyć?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:36
@TUPAQ: 1.Możesz tak mówić
2.Możemy się rozłączyć
3.Wiesz może co ten baran wymach*jący łyżką pokolorowaną na żółto brał?
Odpisz
4 lipca 2016, 19:39
@przemo192: Nie wiem co brał...ale zgaduję że zjadł muchomora.
Odpisz
4 lipca 2016, 19:41
@przemo192: * wygrywam automatycznie z przemem*
Odpisz
4 lipca 2016, 19:41
@TUPAQ: Pewno borowika szatańskiego gdzieś znalazł...
Odpisz
4 lipca 2016, 19:42
@Miguelp: W jaki sposób?Serio chciałbym wiedzieć :T
Odpisz
4 lipca 2016, 19:43
@TUPAQ: ej chcesz do tej inkwizycji? formalności załatwie jak trochę pobije się z przemem bo w centrali będą płakać pupom jak sb odpuszczę wiec pomacham włócznia a potem pójdziemy się we troje napić
Odpisz
4 lipca 2016, 19:43
@przemo192: Może i?
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 19:43
@Miguelp: *Łapie cię, zmusza siłą do siedzenia na krześle, w końcu przywiązuje cię do krzesła, patrzy ci w mordę uśmiechając się jak psychol.* Powiedz mi co widzisz. *Zabiera twoją łyżkę.*
Odpisz
4 lipca 2016, 19:45
@Miguelp: W ,,troje"...ale to walka na śmierć i życie,zawsze oni tak się biją...
Odpisz
4 lipca 2016, 19:47
@przemo192: ale nie mogłeś tego zrobić bo wygrałem
ty sb robisz przeje**na postać to ja też
włócznia Odyna to przedmiot z mitologi nordyckiej który powodował zwycięstwo
Odpisz
4 lipca 2016, 19:48
@przemo192: Mroczny chyba zaczyna działać...chyba że staliście się jedną istotą w 100%.
Odpisz
4 lipca 2016, 19:48
@TUPAQ: jak chcesz do inkwizycji znajdź grupę na jeja
Jejowiczowe Święte Oficium Inkwizycyjne
Odpisz
4 lipca 2016, 19:50
@Miguelp: Apka,a strony mi wywala po 5sekundach :T
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 19:52
@Miguelp: Hmmm..... Przecież jesteś naznaczony.... Nie masz siły aby mi tu mówić co robię... Eheheheh..... *Naznacza cię drugi raz na wszystko.... Nie możesz nic zrobić... Nic..... jesteś bez nadziei..... w sumie jest nadzieja... Ale musisz przeprosić ministrantów, naznaczenie jest tak czy siak na wieczność.* JA se nie zrobiłem przeje*anej postaci..... ona jest mną..... A teraz...spójrz mi w oczy, i co widzisz? Co ku*wa widzisz?!
Odpisz
4 lipca 2016, 19:55
@TUPAQ: aha
to przez kompa
Odpisz
4 lipca 2016, 19:57
@przemo192: źrenice
stary ogar wygrałem ale nie o to chodzi to nie rpg tu chodzi żeby było śmieszne
Odpisz
4 lipca 2016, 20:01
@Miguelp: Stworzyłeś potwora. Teraz śmieszność przeradza się w.... szaleństwo... *Wsadza ci do r*ja borowika szatańskiego*.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:10
@przemo192: Smaczny!!??!Serio się pytam też chcę!!!
Odpisz
4 lipca 2016, 21:28
@TUPAQ: Em... borowik szatański to trucizna.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:31
@przemo192: Jestem odporny na truciznę,a jak nie to oddam 3 lub 4 kolejki w sobotę Deathowi.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:34
@TUPAQ: Tak czy siak to ten grzyb nie jest dobry, a poza tym bardzo rzadki w Polsce.... W sumie..... dobra masz se spróbuj.
Odpisz
4 lipca 2016, 21:37
@przemo192: *zjada* nawet nawet...hmmmmm...coś z...wieprzowiny i drzemem truskawkowym...I MIODEM!!!
Odpisz
4 lipca 2016, 21:38
@TUPAQ: Już się zaczyna...
Odpisz
4 lipca 2016, 21:38
@przemo192: Co?
Odpisz
4 lipca 2016, 21:39
@TUPAQ: eee... nie nic nic..... chyba majaczę coś...
Odpisz
4 lipca 2016, 22:42
@przemo192: ej stary za**bisty odpał
mam pomysł przrstajmy się napi**dalać i naćpajmy się mam mandragore
Odpisz
4 lipca 2016, 22:43
@przemo192: aha borowik szatansku tzw szatan to gatunek muchomora a muchomoru w odpowiednio małej dawce nie sa szkodliwe tylko halucynogenne
Odpisz
4 lipca 2016, 23:30
@Miguelp: Hmmmmmmmmmmmm...a co ty na to przemo?
Odpisz
4 lipca 2016, 23:37
@TUPAQ: będzie fajnie a on śpi
pssssst zrobimy mu coś śmiesznego mazakiem po ryju
Odpisz
4 lipca 2016, 23:42
@Miguelp: Chcesz zginąć?No ja bym przeżył,ale Death robi tylko mi wyjątek.
Odpisz
4 lipca 2016, 23:51
@TUPAQ: e nie zginę będę na to zbyt naćpany
a tak btw w każdy czwartek dostarczam mu dostawę martwych skazancow
Odpisz
4 lipca 2016, 23:55
@Miguelp: Deathowi?Hmmmmm...A ja pije z nim piwo co sobotę.
Odpisz
4 lipca 2016, 23:58
@TUPAQ: dziwne że się nie spotkaliśmy
Odpisz
5 lipca 2016, 10:23
@Miguelp: *Ziew* Co się tu wyda.......dobra..... gadać który mi tu ch*ja na ryju narysował...
Odpisz
5 lipca 2016, 10:32
@przemo192: Co?Ja nic nie rysowałem,to znak pedałów,a Miglup gadał przez ten czas ze mną.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2016, 10:34
@TUPAQ: 1-Czyli że już wiem kto...Brat ty ku*wiu choć no tu!
Odpisz
5 lipca 2016, 10:51
@przemo192: Łohoho!
Odpisz
5 lipca 2016, 10:55
@TUPAQ: 1-Wiesz może ku*wiu kto mi to narysował?!
2-Na pewno nie ja.
1-A kto?!
2-Na pewno jakiś pedał którym ja nie jestem....
1-Ano tak... ty przecież takich palisz...
Odpisz
5 lipca 2016, 11:15
@przemo192: No to kto...
Odpisz
5 lipca 2016, 11:16
@TUPAQ: 1 i 2 naraz-Pedał.
Odpisz
5 lipca 2016, 11:31
@przemo192: Ale gdzie?*Patrzy za siebie *od tyłu próbujesz mnie zajść!!?!*kopie z pół obrotu*
Odpisz
5 lipca 2016, 11:33
@TUPAQ: 1-Dobra po pierwsze to muszę sobie tego ch*ja wymazać jakoś...
2-Mogę go wypalić..... ale skóra też spłonie...
1-Nie, nie, nie, nie!!!!
Odpisz
5 lipca 2016, 11:39
@przemo192: Masz wodę *daje wodę*Albo ewentualnie colą.
Odpisz
5 lipca 2016, 11:41
@TUPAQ: 1-Woda powinna wystarczyć.
*Wypija wodę i zdrapuje sobie cały kawał skóry na której był narysowany ch*j.*
1-I po sprawie.
Odpisz
5 lipca 2016, 13:17
@przemo192: No!I za**biście!
Odpisz
5 lipca 2016, 13:58
@TUPAQ: *aresztuje tego podała ppd zarzutem sodomii*
Odpisz
5 lipca 2016, 17:33
@Miguelp: Słusznie.
Odpisz
5 lipca 2016, 17:35
@TUPAQ: Co tu się znów beze mnie odpie*dala?
Odpisz
5 lipca 2016, 17:39
@przemo192: Miglup może damy przemowi go zdezintegrować.
Odpisz
5 lipca 2016, 17:43
@TUPAQ: Mojemu bratu dajcie jeśli już. On lubi takie zabawy jak dezintegrowanie.
Odpisz
5 lipca 2016, 17:47
@przemo192: przykro mi ale sodomici musza usłyszeć zarzuty i zostać skazani tymbardziej jeśli tego nie zrobili
jakby nie zrobili to by nie mówili że nie zrobili nie?
Odpisz
5 lipca 2016, 17:48
@Miguelp: Nie.
Odpisz
5 lipca 2016, 17:48
@Miguelp: A co się stało tak w ogóle?
Odpisz
5 lipca 2016, 17:52
@przemo192: -aresztowałem sodomite który ci ch*ja na twarzy namalował
-ale ja tego nie zrobiłem i nie jestem sodomita
-a gdybyś był powiedziałbys mi
-tak
-czyli się przyznajesz
-nie
-ha nie przyznalbys się czyli mam rację
-co
*bije pięścią z taka ilością pierscieni że to w sumie kastet w pysk*
Odpisz
5 lipca 2016, 17:53
@TUPAQ: ale tak jest zabawnie
Odpisz
5 lipca 2016, 17:56
@Miguelp: Ale to nie sodomita tylko pedał mi namalował na twarzy ch*ja... No chyba że to to samo.
Odpisz
5 lipca 2016, 17:58
@przemo192: kiedyś to nie było to samo ale potem papież zaczął używać tego określenia do homo
ogólnie kiedyś to były wszystkie grzechy związane z seksem
Odpisz
5 lipca 2016, 18:00
@Miguelp: Czyli że to samo.
Odpisz
5 lipca 2016, 18:01
@przemo192: teraz tak
nazwa wzięła się od sławnej Sodomy
Odpisz
5 lipca 2016, 18:03
@Miguelp: Ano tak bo w sodomie takie grzechy popełniano...
Odpisz
5 lipca 2016, 21:55
@przemo192: nie tylko takie
Odpisz
5 lipca 2016, 21:56
@Miguelp: Wiem wiem.... Niektórych rzeczy lepiej sobie nie przypominać.
Odpisz
5 lipca 2016, 22:00
@przemo192: możesz tu podpisać
Odpisz
5 lipca 2016, 22:01
@Miguelp: Rym?
Odpisz
5 lipca 2016, 22:02
@przemo192: jaki rym
Odpisz
5 lipca 2016, 22:03
@Miguelp: No bo tak to napisałeś że się chyba zrymowało.... niektórych rzeczy lepiej sobie nie przypominać,
możesz tu podpisać.
Odpisz
5 lipca 2016, 22:08
@przemo192: Dzikie bity w głowie przez to usłyszałem,może jednak mam coś z 2paca?
Odpisz
5 lipca 2016, 22:22
@przemo192: aha to podpisz ok?
Odpisz
6 lipca 2016, 00:00
@Miguelp: Teraz dzikie bity słyszę,no nie mogę,skąd te rapy,no czemu przestać nieeeeee mogę!
Odpisz
6 lipca 2016, 10:14
@TUPAQ: hahahaha
Odpisz
6 lipca 2016, 11:36
@Miguelp: Nie.
Odpisz
6 lipca 2016, 13:04
@Miguelp: Ej ale co mam tak w ogóle podpisać?
Odpisz
6 lipca 2016, 13:21
@TUPAQ: smuteg
Odpisz
6 lipca 2016, 13:24
@przemo192: dokument że Cię aresztowałem przesłuchałem i wypuściłem
Odpisz
6 lipca 2016, 14:17
@Miguelp: To ty mnie w ogóle aresztowałeś kiedyś? Tak bez mojej wiedzy i pozwolenia?!
Odpisz
6 lipca 2016, 15:45
@przemo192: nie ale będą się mnie czepiać
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 11:42
@Miguelp: Z jakiego powodu i kto?
Odpisz
7 lipca 2016, 11:45
@przemo192: no ja jestem generałem jejowego oddziału inkwizycji ale są jeszcze ziomki wyżej
Odpisz
7 lipca 2016, 11:50
@Miguelp: Wyższa inkwizycja?
Odpisz
7 lipca 2016, 12:01
@przemo192: aha
Odpisz
7 lipca 2016, 12:04
@Miguelp: Dobra ale zanim podpiszę to będziesz musiał mi wytłumaczyć kilka rzeczy...
1.Nie można tego pe*ała spalić?
2.Niby czemu ja mam podpisać?
Odpisz
7 lipca 2016, 12:07
@przemo192: 1 nie
2 bo ładnie Proszę
Odpisz
7 lipca 2016, 12:11
@Miguelp: Dobra, ale daj mi to przeczytać.
Odpisz
7 lipca 2016, 12:23
@przemo192: * daje*
Odpisz
7 lipca 2016, 13:22
@Miguelp: ...
Coś ci się czasem dokumenty nie pomieszały? To jest jakaś ulotka: ''Szukamy dawcy na przeszczep zadka...''
Odpisz
7 lipca 2016, 13:51
@przemo192: ups sry czymaj tą
Odpisz
7 lipca 2016, 13:54
@Miguelp: ... *Podpisuje*
Odpisz
7 lipca 2016, 13:58
@przemo192: i jeszcze ty to kopia
Odpisz
7 lipca 2016, 14:02
@Miguelp: A po co ci kopia?
Odpisz
7 lipca 2016, 14:03
@przemo192: potrzebna
Odpisz
7 lipca 2016, 14:04
@Miguelp: Eh... No dobra *Podpisuje.*
Odpisz
7 lipca 2016, 14:13
@przemo192: dzięki za nerke
Odpisz
7 lipca 2016, 14:19
@Miguelp: Nie ma za co, jeszcze tam dopisałem taki wątek że ''zgadzam się jeśli miquelp odda mi swoją duszę, lub załatwi 5 innych dusz.''
Odpisz
7 lipca 2016, 14:21
@przemo192: U,CHUCHU!!!
Odpisz
7 lipca 2016, 14:50
@przemo192: ok masz duszę tupaqa jako pierwsza rate
Odpisz
7 lipca 2016, 14:52
@Miguelp: Ekhm..... ja tylko ludzkie dusze przyjmuję.
Odpisz
7 lipca 2016, 14:53
@przemo192: on jest człowiekiem tylko udaje symbiota
Odpisz
7 lipca 2016, 14:54
@przemo192: on jest człowiekiem tylko udaje symbiota
Odpisz
7 lipca 2016, 14:55
@Miguelp: Nie,serio jestem symbiontem,*schodzi z szkieleta 2000 od loloja* widzisz?*wchodzi spowrotem*
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 14:55
@Miguelp: Ekhm... (Proszę się do prawdziwego świata nie odnosić)
Nie mów mi jak jest, daj 5 dusz swoich ministrantów albo swoją lub nie oddam nerki.
Odpisz
7 lipca 2016, 14:59
@przemo192: a mg dać skazancow?
Odpisz
7 lipca 2016, 15:01
@Miguelp: Tak, tylko nie pedałów...
Odpisz
7 lipca 2016, 15:11
@przemo192: ok
Odpisz
7 lipca 2016, 15:12
@Miguelp: *Daje nerkę.*
Odpisz
7 lipca 2016, 15:15
@przemo192: kiedyś dam ci te dusze
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 15:22
@Miguelp: Mam nadzieje że prędko, nie mam zamiaru wołać po Józka aby rozwiązał problem długu.
Odpisz
7 lipca 2016, 15:22
@przemo192: ja też
Odpisz
7 lipca 2016, 15:25
@Miguelp: Ja już ci dałem tę nerkę więc raczej to ty masz dług.
Odpisz
7 lipca 2016, 15:29
@przemo192: tak ale ty nie masz już nerek
Odpisz
7 lipca 2016, 15:31
@Miguelp: No a poco mi nerki? Przecież mogę zmienić ciało...
Odpisz
7 lipca 2016, 15:35
@przemo192: a no tak
Odpisz
7 lipca 2016, 22:19
@Miguelp: Ma to sens.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 23:15
@TUPAQ: chyba tak
i pięć dusz poszło w pi**iet
Odpisz
19 lipca 2016, 09:17
@Miguelp: Nope. Śmierć to taki ziomek z długimi włosami maską i za**bistymi kosami.
Odpisz
19 lipca 2016, 21:02
@przemo192: Z tych komentarzy wyszła fabuła na za**bisty film akcji.
Odpisz
3 października 2020, 19:08
@Miguelp: Kocham ten wątek
Odpisz
7 listopada 2020, 17:39
@VentoAssonnato: ok...a ale cringe
Odpisz
7 listopada 2020, 17:41
@Miguelp: nie cringe, takie długie wątki sa urocze
Odpisz
9 lutego 2019, 15:32
Przecież wiemy że się uczymy tab. Mnożenia jak mamy 9 lat a nie 12 jak miałem 12 lat to byłem całkowicie już zorientowany.
Odpisz
17 marca 2018, 13:53
Może zostajajajajjajjajajaja zgw*łcona
Odpisz
2 lipca 2016, 12:04
Nie wiem gdzie wy mieszkacie ze macie taką patole
Odpisz
2 lipca 2016, 12:13
@mooped: No jak to gdzie? W Sosnowcu!
Odpisz
2 lipca 2016, 12:50
@Sara231: A nie ku*wa Warszawa czasem?
Odpisz
2 lipca 2016, 16:55
@mooped: na FB
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2016, 12:30
Może upija się picolo i chce zapomnieć o czymś co zostawiło trwały ślad w jej psychice, Np. Buka, gwałt, zwierzogród r34...
Odpisz
2 lipca 2016, 12:57
zamknij sie
zonkpunch ma za**bisty r34 z zootopi
Odpisz
2 lipca 2016, 14:17
R 34 są zje**ne i psują animacje/filmy/gry.
Odpisz
2 lipca 2016, 14:28
niektore
(to byl zart dla tych 3 strzalek w dol)
Odpisz
2 lipca 2016, 12:05
Większość osób jestem 16-18 latkiem i mam powody ahh te głupie dzieci w w wieku 12-15
Odpisz
2 lipca 2016, 12:45
@larens: a poniżej to niemowlaki (?)
Odpisz
1 lipca 2016, 14:35
I tak już zapomniała...
Odpisz
15 czerwca 2016, 23:47
Może chce zapomnieć o tym jaką jest niedoje**ną umysłowo ? Jeszcze bym rozumiał śmierć rodziców, śmierć kogoś kogo bardzo się kochało albo zapomnieć o czymś co mocno zaszkodziło mentalnie. No ale żeby sięgać od razu po alkohol, dla mnie to trochę brzmi jak fake. Choć w zasadzie chyba już nic na tym świecie mnie nie zaskoczy z tym do czego ludzie są zdolni.
Odpisz
15 czerwca 2016, 17:20
Pije żeby zapomnieć, że pije...
Odpisz
15 czerwca 2016, 11:12
teraz to 12 uprawiają seks więc chce zapomnieć seks z marcinem4007
Odpisz
15 czerwca 2016, 11:32
@RussiaBall: A ja go kiedyś lubiłem ;-;
Odpisz
15 czerwca 2016, 11:34
ja się dzisiaj dowiedziałem że nam go w subach
Odpisz
15 czerwca 2016, 12:19
@RussiaBall: 2-3 lata temu go oglądałem. ;-;
Odpisz