Gdy napisze do Ciebie laska 10/10
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2016, 19:58
Laska 10/10
Hej przystojniaku <3
5 min później
Sorry nie to okno
Odpisz
3 lipca 2016, 05:59
heh, gdybym znal uklad klawiszy na kazdej sciance nie bylo by tak ciezko
Odpisz
3 lipca 2016, 01:17
Klawiatura z 95 czy 98?
Odpisz
2 lipca 2016, 13:14
W moim przypadku ta kostka powinna wyglądać tak
Odpisz
2 lipca 2016, 18:05
@AdFli: O ja pie**olę.
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:04
Jak dobrze wiecie, staram się doskonale przestrzegać zasad pisowni, czyli również interpunkcji, zatem stawiam kropkę na końcu zdania.
Dla mnie to coś zwyczajnego, a dla dziewczyny, z którą piszę, oznaka tego, że jestem podłym, zimnym draniem.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2016, 19:10
@figaro19: I odpiszą "ale z ciebie debil xdede ale beka hahahaha, ale dziecko"
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:37
@figaro19: Jak poznałem pewną dziewczynę, to napisała mi, że stawianie kropek na końcu zdania jest żałosne.
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:27
Na twoim miejscu przekazałbym jej że jest żałosna i zakończył naszą znajomość. (w twoim przypadku pewnie chodzi o facebooka)
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:15
@Tomasz95: Nie, gg. A znajomość się zakończyła.
Odpisz
2 lipca 2016, 12:20
@figaro19:
Jeżeli tak ci napisała, to jest to znak dla ciebie, że to zwykła idiotka i nie warto tracić na taką czasu. Współczuję temu, który zechce mieć potem taką żonę.
Odpisz
2 lipca 2016, 15:02
napisz jej to:
.
nasza dalsza konwersacja nie ma żadnego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji, co koliduje z moimi imperatywami
Odpisz
2 lipca 2016, 15:19
@daglasio: Mogłem dodać, że po tym, co napisała nasza konwersacja się skończyła.
Odpisz
2 lipca 2016, 16:09
to sobie zachowaj na przyszłość
Odpisz
2 lipca 2016, 18:01
@daglasio: Spoko.
Odpisz
2 lipca 2016, 17:23
10/10 to ty jesteś
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2016, 20:13
"Studiuje prawo
"
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:02
alt + F4
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:14
kto zauważył na tej kostce klawiaturze napis h*j?
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:32
@benben7: wyjdź
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:47
@RussiaBall: już dawno wyszłem
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:01
@benben7: *wyszedłem;-;
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:02
@benben7: Mój kolega na informatyce tak przestawił klawisze, że H było na miejscu G, a U na miejscu H i wyszedł z tego H*J
Odpisz
30 czerwca 2016, 08:39
@benben7: Nie zauważyłem tego napisu, ale niestety zauważyłem nieinteligentnego człowieka.
Odpisz
2 lipca 2016, 12:21
upolowałeś neo dziecko
Odpisz
2 lipca 2016, 13:15
@BOSS111: łap pokeballa
Odpisz
3 lipca 2016, 09:43
@BOSS111: O to chodzi!
Odpisz