Kiedy wysyłasz naje*anego ziomka do domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zapraszamy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2016, 12:11
"Kiedy żegnasz debili klasowych którzy jadą do obozu naukowego w którym za złe uczenie się jest śmierć w męczarniach"
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:16
"Kiedy żegnasz śmieszków jadących do obozu"
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:19
@TheLukasz3210: co za zło nie robi się tak
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:45
@TheLukasz3210: mogę zrobić taki obrazek?
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:48
@ozi12: Nie pytaj się tylko rób :V
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:51
@Komandor_Brytania: a potem zrobi 1246 mulikont i da 1 ;-; ale nie ma już go online, więc może nie zauważy
Odpisz
19 czerwca 2016, 23:52
@ozi12: To chyba trza być psychopatą żeby tak zrobić ;-; No więc wstawiaj wstawiaj :v
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:01
@ozi12: Nie da się dawać więcej niż 1 ocenę z jednego IP
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:03
Informatyczka się znalazła :V A jak pójdzie do biblioteki? A potem do innej?
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:04
@ozi12: Zauważyłem. Widzimy się w sądzie :U
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:04
@Komandor_Brytania: To ile on się nałazi :V Nie opłaca mu się :V
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:05
hmm, pamiętasz o aferze jaka wybuchła po tym jak tam ten (zapomniałem nicku) fejm, okazało się, że ma mulikonta, to jako usprawiedliwienie pisał, że to dlatego, że jakiś śmieszek dawał 1 wszystkim jego obrazkom, więc je założył by wyrównać średnią, czyli tak jakby się dało, albo może teraz już po prostu przed taką opcją się zabezpieczyli i wprowadzili tak, że można głosować tylko 1 z 1 ip
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:07
@TheLukasz3210: to wszystko twoja wina! to ty mnie to tego zmusiłeś, twój komentarz był zbyt wyzywający i śmieszny, gdybyś napisał jakiś słaby komentarz to do tego wszystkiego by nie doszło! to twoja wina!
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2016, 00:07
@ozi12: Założyli blokadę :V Jak był ten spam na zielone świątki to próbowałam poobniżać średnią furry r34 żeby chiciarz znikło :V Ale blokada i cały misterny plan w piździu :V
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:12
@ozi12: To w takim razie popracuję nad byciem nieśmiesznym. Chyba wezmę lekcje od K. Gonciarza
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:12
@ozi12: To w takim razie popracuję nad byciem nieśmiesznym. Chyba wezmę lekcje od K. Gonciarza
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:22
Ale mu się uda :V
Odpisz
20 czerwca 2016, 03:02
@Komandor_Brytania: Jak? :V :P
Odpisz
20 czerwca 2016, 07:37
@Komandor_Brytania: Albo używając proxy
Odpisz
20 czerwca 2016, 10:36
Będzie popi***alał po biblioyekach i domach znajomych :V
Odpisz
27 czerwca 2016, 14:42
@TheLukasz3210: Kilka obrazków w lewo już jest.
Odpisz
26 czerwca 2016, 18:50
deżawi
Odpisz
26 czerwca 2016, 18:26
Adres do obozu :)
Odpisz