Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

8 marca 2022, 20:58

Handel w Falloucie 3 taki jest

Avatar Michalol222

22 lipca 2016, 12:56

ach, ten % ludzkości który to zakapuje...

1% osób oglądających gwiazdy lombardu × 1% osób grających w fallouta =0,0001% szans że ktoś to zakapuje

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2016, 16:48

@Michalol222: Jestem już aż tak boski, że to rozumiem!

Avatar Grzechoooo

24 października 2017, 17:14

@Michalol222: nie oglądam, nie gram, rozumiem, odkopuję.

Avatar TrueStoryGuy

4 lipca 2018, 11:37

@Michalol222: Ja oglądałem to i grałem w Fallout'a. Da się.

Avatar kicius23

22 czerwca 2016, 08:46

To ten gościu z tego programu o lombardach? W Fallouta nie grałam, a go kojarzę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
musztardan

22 czerwca 2016, 14:29

Raz mieli Dildo mleczne

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2017, 01:28

Ja to oglądam na Pulsie.

Avatar terminator5

22 czerwca 2016, 09:34

37 kapsli ro mało? Nie gram w fallout-a.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Menek

22 czerwca 2016, 18:29

X-01 jest najlepszy w czwórce,pancerz z operacji Anchorage jest w Falloucie 3...

Avatar AJStyles

7 lipca 2016, 14:29

@terminator5: Stimpaka za to nie kupisz.

Avatar zx2001

6 lipca 2016, 18:31

Mam coś lepszego ze S.T.A.L.K.E.R.a Może być z tym samym zdaniem:
Co tam masz? Czy to najprawdziwsza wersja mobilna Obiektu 61 Niebieski Karabin Gaussa? Dostaniesz za niego 28750 rubli. Nie obchodzi mnie to że można nim zniszczyć każdy kraj i że badania nad podstawową wersją kosztowały 15 mln a nad mobilną 27 mln to nie ma znaczenia 28750 rubli i koniec kropka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar GooseApocalypsE

6 lipca 2016, 22:38

@zx2001: Pomylić się można. Poczytałem o karabinie gaussa i jest to najbardziej zbugowany item jeśli chodzi o handel nim.

Avatar zx2001

7 lipca 2016, 01:13

@GooseApocalypsE: Ja sam się kiedyś nim zabiłem on jest niebezpieczny bo jak się go zużyje to kolejny strzał powoduje wybuch.

Avatar SirPomarancza

7 lipca 2016, 00:21

To takie tru... Rick plz, stahp it.

Avatar Mijak

6 lipca 2016, 20:42

Nie zamawiał tego, a wie, że ty - skoro sprzedajesz - i tak nie chcesz tego taszczyć ze sobą.

Avatar FreezyPop

Edytowano - 22 czerwca 2016, 08:25

Co tam masz? Czy to autentyczny w 100% sprawny Liberty Prime, ten Liberty Prime co niszczy komunistów i posiaga go Brotherhood of Steel? Mogę ci za niego dać 100 kapsli

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar fixo12

6 lipca 2016, 19:18

@FreezyPop: To ja znajdę od tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar FreezyPop

6 lipca 2016, 20:10

@fixo12: I dobrze ԅ( ͒ ͜ʖ ͒ )ᕤ

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 lipca 2016, 19:26

I w Skyrim

Avatar AJStyles

6 lipca 2016, 19:20

Sam bym tego lepiej nie ujął.

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2016, 11:19

"Wow, czy to srebrny, oglifowany miecz wiedźmińskiego cechu wilka? Wiedźminów już prawie nie ma! Mogę ci dać za niego 200 koron"

Avatar TrevorMan

6 lipca 2016, 18:51

Ups! Widze ze go przypadkowo mi sprzedales! Spokojnie. Mozesz go odkupic za 10000 koron.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 czerwca 2016, 15:22

Potem sam sell'a za 370k

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ostry ten sędzia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Mało znany szczegół

Chciał tylko pomóc

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka