Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2017, 17:49
wyku*wiaj
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:35
Szkoda tylko, że Liwini NIENAWIDZĄ Polaków.
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:36
@Heksakosjoikontaheksafob: Wtedy jeszcze ,,Liwini" nas lubili.
Odpisz
23 czerwca 2016, 13:38
Oni nas nienawidzili jeszcze w czasach pozytywizmu
Odpisz
23 czerwca 2016, 16:15
@Heksakosjoikontaheksafob: Jest ktoś (oprócz Węgrów) kto nas lubi?
Odpisz
23 czerwca 2016, 17:33
@kenio60: Kenia
Odpisz
2 lipca 2016, 21:18
@kenio60: Kooompleksy!!!
Odpisz
2 lipca 2016, 21:25
@Heksakosjoikontaheksafob: Ale dlaczego wypowiadasz sie za Litwinów? Rozmawiałeś z chociaz jednym Litwinem, że oczerniasz cały naród?
Odpisz
2 lipca 2016, 21:27
Ale to prawda, jesteśmy znienawidzeni przez Litwinów, głównie przez to powstanie w Wilnie.
Odpisz
2 lipca 2016, 21:48
Szczerze, to tak. Jedyne słowo polskie w całym języku litewskim, to hotel. Ale to tylko dlatego, żeby przyciągnąć turystów (wcześniej było to zupełnie inne słowo). Jedyne sklepy to takie niezwiązane z Polską - Iki oraz Maxima. Mają takie miejsce, zwane Dębem Poniatowskiego, nikt o niego nie dba. Polskojęzyczni przewodnicy są kosmicznie drodzy.
Odpisz
2 lipca 2016, 22:01
Przez wszystkich Litwinów, przez większość Litwinów, czy przez część Litwinów?
Narodowość nie definiuje poglądów.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 22:02
Przez Większość Litwinów, sami zresztą uważają Unię Polsko-Litewską, za coś w rodzaju okupacji Polskiej.
Odpisz
2 lipca 2016, 22:08
@Heksakosjoikontaheksafob: Wadas i seimas to rowniez polskie słowa.
W Polsce nie ma sklepów związanych z Węgrami. Czy to znaczy, że Polacy nienawidzą Węgrów?
Jedno zaniedbane miejsce o niczym nie świadczy.
Zreszta jak juz mówiłem narodowość nie definiuje poglądów i nie należy wrzucać wszystkich do tego samego worka. Jeden lubi ten kraj, drugi lubi tamten. Wyzbądźmy sie stereotypów.
Odpisz
2 lipca 2016, 22:10
No ale skąd to wszystko wiesz? Przeprowadzałeś ankietę na wszystkich Litwinach czy nie daj boziu bierzesz te wiadomości z mediów?
Odpisz
2 lipca 2016, 22:23
Kolejne rzeczy: Studiując na polskiej uczelni, automatycznie nie będziesz mógł znaleźć pracy, a na na znakach drogowych nie podadzą ani jednej polskiej nazwy. Co do Węgrów - nie mają niczego, typu Lidl czy Biedronka? Albo Carrefour?
Odpisz
2 lipca 2016, 22:38
@Heksakosjoikontaheksafob: Może mają, a może nie, ale nawet jeśli mają to co ma to do rzeczy, że mają u siebie niemiecki Lidl, portugalską Biedronkę i francuski Carrefour?
Odpisz
2 lipca 2016, 22:47
My też mamy. A Litwini nie wpuszczają do siebie nic polskiego. Oprócz turystów.
Odpisz
2 lipca 2016, 22:55
@Heksakosjoikontaheksafob: Ale te sklepy nie są polskie, wiec niezbyt wiadomo o co ci chodzi .-.
Odpisz
2 lipca 2016, 23:00
Ale są W Polsce
Odpisz
2 lipca 2016, 23:34
@Heksakosjoikontaheksafob: Tak samo jak w większości europejskich krajów. Założę się, że na Litwie również.
Odpisz
2 lipca 2016, 23:46
Lidl otworzyli pod koniec maja, ale to dlatego, że bieda.
Odpisz
2 lipca 2016, 23:57
@Heksakosjoikontaheksafob: Ty mówisz o całym kraju czy jednym mieście?
Bo mam wrażenie, że o tym drugim.
Odpisz
2 lipca 2016, 23:59
Kraj. W całym kraju otworzyli LIDLe w maju. Wcześniej był Iki oraz Maxima.
Odpisz
3 lipca 2016, 00:03
Widać mój Aztecki przyjacielu, że nie byłeś na Litwie, a tym bardziej nie mówiłeś nikomu mieszkającemu tam, z jakiego kraju pochodzisz.
Odpisz
3 lipca 2016, 00:04
@Heksakosjoikontaheksafob: Co ma lidl do lubienia Polski? Toż to niemiecki sklep
Odpisz
3 lipca 2016, 00:08
@kenio60: Zobacz na mapie. Z punktu widzenia Litwy przywędrował ze strony Polski.
Odpisz
3 lipca 2016, 00:30
@Heksakosjoikontaheksafob: Może dlatego że Polska jest pomiędzy Litwą a Niemcami?
Odpisz
3 lipca 2016, 00:34
@kenio60: Właśnie o tym mówię.
Odpisz
3 lipca 2016, 00:42
@Hartio: Nie byłem i dlatego nie mam żadnego zdania o Litwinach, bo żadnego nie znam.
Odpisz
3 lipca 2016, 00:51
@Heksakosjoikontaheksafob: Pomimo tego nie widzę związku. Lidl z Polską nie ma nic wspólnego.
Odpisz
3 lipca 2016, 11:10
@kenio60: Już powiedziałem: Z perspektywy Litwy LIDL przywędrował z Polski.
Odpisz
3 lipca 2016, 13:55
@Heksakosjoikontaheksafob: Ale Litwini nie są takimi debilami. Nie mieli u siebie lidla bo nie potrzebowali zagranicznych firm. Tyle.
Odpisz
3 lipca 2016, 20:24
@kenio60: Właśnie bida przez to była. Uwierz mi, oni jako naród nas nie lubią. Jagiełło uznali za wroga narodu.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 22:53
@Heksakosjoikontaheksafob: Ale ja nie twierdzę że oni nas lubią, nie twierdze też że nas nie lubią. Nie znam się więc się nie wypowiem. Chodziło mi tylko o bezsensowny argument ze sklepami, nic więcej
Odpisz
3 lipca 2016, 23:00
@kenio60: Nie był całkowicie bez sensu, ale czy to w sumie ważne? Chyba możemy zamknąć temat i przestać dawać więcej powiadomień Quietzacoatlowi.
Odpisz
21 lipca 2016, 01:31
@Heksakosjoikontaheksafob: Mój kuzyn był na Litwie, niby sami tam dziwni ludzie.
Odpisz
4 maja 2017, 14:40
@kenio60: CHYBA Czesi. Ale nie jestem pewien.
#komentarz_po_roku
#nekroposting
Odpisz
18 maja 2017, 14:54
@Heksakosjoikontaheksafob: Wiem że to było dawno, ale sam byłem w Wilnie, bardzo dużo osób mówiło po Polsku, a sami ludzie byli przyjaźni.
Odpisz
25 czerwca 2017, 21:50
@kenio60: aktualnie całe międzymorze
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2016, 10:30
to hetalia czy jak to tam?
nie oglądam ale to ''SUCK IT LOSER'' jest piękne
Odpisz
3 lipca 2016, 11:04
KOMUNIZM!!11!!!1!!!!1!!!
Odpisz
3 lipca 2016, 09:11
Litwa była wtedy (po wojnie) częścią ZSRR
Odpisz
2 lipca 2016, 21:54
Chyba pierwszy komiks z Hetalii który jest na głównej :')
Odpisz
2 lipca 2016, 22:21
Chyba czwarty. Dwa prawdopodobnie jestem w stanie znaleźć, ale czy trzeci na pewno był z Hetalia to nie jestem pewna :T
Odpisz
2 lipca 2016, 22:14
Oh, Hetalia! Ubóstwiam wręcz ~
Odpisz
2 lipca 2016, 21:19
I ten stylowy kran;-;
Odpisz
2 lipca 2016, 21:14
O mój boże xD
Odpisz
2 lipca 2016, 21:13
"Ty suczy synu!"
Odpisz
2 lipca 2016, 21:00
Hetalia...
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2016, 13:47
I ten zez Rosji xD
Odpisz