Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

17 września 2016, 21:07

#TeamNoc #TeamZima #TeamChmury #TeamAntySłońce

Avatar KoffamKakalo

3 lipca 2016, 17:17

Admin zmienił tekst słonka!

Avatar Czarny777

25 czerwca 2016, 10:25

Myślałem że na pierwszym obrazku jest dildo .-.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 21:27

@Czarny777: Wszystko może być dildo, jeżeli jesteś na tyle odważny!

Avatar Mr_Kot

2 lipca 2016, 21:37

@Czarny777: Głodnemu chleb na myśli. . .

Avatar Czarny777

2 lipca 2016, 21:52

@Mr_Kot: Głodny głodnemu wypomni

Avatar Mr_Kot

2 lipca 2016, 21:53

@Czarny777: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar login00

2 lipca 2016, 22:45

@Czarny777: Mutant 4 jajowy.

Avatar hehineji

3 lipca 2016, 01:32

@Czarny777: glodny wypomni glodnemu ktory wypomnial glodnemu

Avatar CzornyProrok

3 lipca 2016, 11:09

@hehineji: A ostatni się jeszcze upomni

Avatar NightFury13

2 lipca 2016, 23:46

wyjdziesz na sekunde ok ale od 9 do 14 w słońcu w sadzie robić to dopiero.... w cieniu 33st.

Tak wiem historia życia

Avatar ojciecpolecial

2 lipca 2016, 23:46

Hmm batbylo czy mi się wydaje?

Avatar mrdrwal

2 lipca 2016, 22:18

było

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2016, 22:07

Ja mam tak, że w zimę -17 nie robi PRAWIE żadnego wrażenia, za to w lato +35 jest idealną temperaturą.
Najgorzej jest w maju (bo za gorąco) i w listopadzie (bo za zimno). Wtedy po prostu jeszcze się nie przestawiam.

Avatar xd_ailatan

3 lipca 2016, 00:42

W listopadzie zimno? Wat?

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 13:01

@xd_ailatan: No bo jak jestem przyzwyczajony do ciepła i nagle taka temperatura to zimno jest...

Widać że wszyscy zazdroszczą że w lato nie jest mi gorąco, bo tyle strzałek w dół...

Niewielu ma tak fajnie...

Avatar
Captain_0bvious

2 lipca 2016, 21:47

Ten uczuć kiedy pół dnia czytasz mangę i nie umiesz już czytać normalnych komiksów

Avatar MaTeUsZO_O

2 lipca 2016, 21:04

było, i to nie raz. to sie robi nudne

Avatar Jeraszko

25 czerwca 2016, 10:27

Zobaczcie co jest na pierwszym obrazku obok kołdry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar legend77

25 czerwca 2016, 10:33

@Jeraszko: nic ?

Avatar Fox__

25 czerwca 2016, 10:40

@Jeraszko: To jest rysunkowe wskazanie bardzo nagłego podniesienia kołdry, taki dymek. Czy coś.

Avatar Jeraszko

25 czerwca 2016, 10:41

@Fox__: wiem patrz kom pode mną

Avatar daglasio

25 czerwca 2016, 17:20

@Jeraszko: to po co piszesz jak ktoś już o tym napisał?

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2016, 23:32

@Jeraszko: Głodnemu chleb na myśli

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Lekko nie będzie

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka