Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2016, 21:07
#TeamNoc #TeamZima #TeamChmury #TeamAntySłońce
Odpisz
3 lipca 2016, 17:17
Admin zmienił tekst słonka!
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:25
Myślałem że na pierwszym obrazku jest dildo .-.
Odpisz
2 lipca 2016, 21:27
@Czarny777: Wszystko może być dildo, jeżeli jesteś na tyle odważny!
Odpisz
2 lipca 2016, 21:37
@Czarny777: Głodnemu chleb na myśli. . .
Odpisz
2 lipca 2016, 21:52
@Mr_Kot: Głodny głodnemu wypomni
Odpisz
2 lipca 2016, 21:53
@Czarny777: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 lipca 2016, 22:45
@Czarny777: Mutant 4 jajowy.
Odpisz
3 lipca 2016, 01:32
@Czarny777: glodny wypomni glodnemu ktory wypomnial glodnemu
Odpisz
3 lipca 2016, 11:09
@hehineji: A ostatni się jeszcze upomni
Odpisz
2 lipca 2016, 23:46
wyjdziesz na sekunde ok ale od 9 do 14 w słońcu w sadzie robić to dopiero.... w cieniu 33st.
Tak wiem historia życia
Odpisz
2 lipca 2016, 23:46
Hmm batbylo czy mi się wydaje?
Odpisz
2 lipca 2016, 22:18
było
Odpisz
2 lipca 2016, 22:07
Ja mam tak, że w zimę -17 nie robi PRAWIE żadnego wrażenia, za to w lato +35 jest idealną temperaturą.
Najgorzej jest w maju (bo za gorąco) i w listopadzie (bo za zimno). Wtedy po prostu jeszcze się nie przestawiam.
Odpisz
3 lipca 2016, 00:42
W listopadzie zimno? Wat?
Odpisz
3 lipca 2016, 13:01
@xd_ailatan: No bo jak jestem przyzwyczajony do ciepła i nagle taka temperatura to zimno jest...
Widać że wszyscy zazdroszczą że w lato nie jest mi gorąco, bo tyle strzałek w dół...
Niewielu ma tak fajnie...
Odpisz
2 lipca 2016, 21:47
Ten uczuć kiedy pół dnia czytasz mangę i nie umiesz już czytać normalnych komiksów
Odpisz
2 lipca 2016, 21:04
było, i to nie raz. to sie robi nudne
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:27
Zobaczcie co jest na pierwszym obrazku obok kołdry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:33
@Jeraszko: nic ?
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:40
@Jeraszko: To jest rysunkowe wskazanie bardzo nagłego podniesienia kołdry, taki dymek. Czy coś.
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:41
@Fox__: wiem patrz kom pode mną
Odpisz
25 czerwca 2016, 17:20
@Jeraszko: to po co piszesz jak ktoś już o tym napisał?
Odpisz
25 czerwca 2016, 23:32
@Jeraszko: Głodnemu chleb na myśli
Odpisz