Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Archeologwinternetach

21 kwietnia 2018, 12:23

Jak mam to wykopać?

Avatar Archeologwinternetach

21 kwietnia 2018, 12:23

@Archeologwinternetach: Spróbuj wyłączyć i włączyć. Mnie pomogło.

Avatar Archeologwinternetach

21 kwietnia 2018, 12:25

@Archeologwinternetach: Dzięki, działa.

Avatar piorx

31 grudnia 2019, 12:37

@Archeologwinternetach: kiedy masz internetową schizofremię

Avatar lovely13

24 czerwca 2016, 16:56

Ten podatek jest cholernie niesprawiedliwy. Mnie się dostaje aż 80%. ;__;

Avatar Archeologwinternetach

21 kwietnia 2018, 12:24

@lovely13: Nie tylko tobie. Akurat ja się z tego cieszę.

Avatar Polska_z4smazka

24 czerwca 2016, 15:15

Gdy kupujesz bułkę (Zakładam 0% podatków xD) to jej cena jest w 100% podatkiem na bułkę.

Avatar xd_ailatan

24 czerwca 2016, 15:30

@Polska_z4smazka: Nie umiesz w liczenie

Avatar Tomasz95

Edytowano - 24 czerwca 2016, 15:57

@Polska_z4smazka: Czyli jak jest to 0 podatków tak jak pisałeś to bułka jest za darmo.

Avatar Polska_z4smazka

24 czerwca 2016, 16:16

@Tomasz95: Dobra, zapomniałem że siedzę tutaj z takimi jak ty...
Koszt bułki = 40gr
podatki = 0% na bułki
płacąc 40gr uiszczasz 40gr podatku by zyskać bułkę. Tak wynika z obrazka. Bo ktoś tutaj (hehe, ciekawe kto...) nie zna podstaw ekonomii. Lub myli pojęcia.

Avatar Tomasz95

25 czerwca 2016, 13:19

@Polska_z4smazka: ,,to jej cena jest w 100% podatkiem na bułkę.''

Avatar Polska_z4smazka

25 czerwca 2016, 14:34

@Tomasz95: Wedle autora obrazka tak właśnie jest.
Śpisz czyli wydajesz czas by żyć (33% podatku na życie o ile rozumiem chodzi o 33% czasu życia więc 33% czasu to podatek)
kupujesz bułkę czyli wydajesz pieniądze by mieć bułkę (100% podatku na bułkę czyli całość kosztu)

Avatar xd_ailatan

25 czerwca 2016, 14:47

@Polska_z4smazka: Wedle autora. Ale nie ciebie. Dlatego się pogubiłam ;)

Avatar Polska_z4smazka

25 czerwca 2016, 15:12

@xd_ailatan: To jest wyśmiewanie autora poprzez sarkazm.

Avatar Tomasz95

Edytowano - 25 czerwca 2016, 15:15

@Polska_z4smazka: Nie chodziło mi o obrazek tylko twój komentarz.
I sam właśnie przyznałeś mi racje.

Avatar Polska_z4smazka

25 czerwca 2016, 17:26

@Tomasz95: Kiedy i jak? Przecież ty nawet nie uskuteczniałeś tu żadnej tezy poza tym że przy 0 podatkach bułka jest darmowa, co bynajmniej jest prawdą.

Avatar Kejdzej

24 czerwca 2016, 21:23

Nie, to życie jest 67% podatkiem na sen

Avatar Anielka999

Edytowano - 24 czerwca 2016, 19:00

Nie rozumiem.

Avatar bezimienny7

24 czerwca 2016, 15:04

Ja bym chcial zeby podniesli mi ten podatek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Najbardziej realistyczny spośród modów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka