Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2018, 12:23
Jak mam to wykopać?
Odpisz
21 kwietnia 2018, 12:23
@Archeologwinternetach: Spróbuj wyłączyć i włączyć. Mnie pomogło.
Odpisz
21 kwietnia 2018, 12:25
@Archeologwinternetach: Dzięki, działa.
Odpisz
31 grudnia 2019, 12:37
@Archeologwinternetach: kiedy masz internetową schizofremię
Odpisz
24 czerwca 2016, 16:56
Ten podatek jest cholernie niesprawiedliwy. Mnie się dostaje aż 80%. ;__;
Odpisz
21 kwietnia 2018, 12:24
@lovely13: Nie tylko tobie. Akurat ja się z tego cieszę.
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:15
Gdy kupujesz bułkę (Zakładam 0% podatków xD) to jej cena jest w 100% podatkiem na bułkę.
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:30
@Polska_z4smazka: Nie umiesz w liczenie
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 15:57
@Polska_z4smazka: Czyli jak jest to 0 podatków tak jak pisałeś to bułka jest za darmo.
Odpisz
24 czerwca 2016, 16:16
@Tomasz95: Dobra, zapomniałem że siedzę tutaj z takimi jak ty...
Koszt bułki = 40gr
podatki = 0% na bułki
płacąc 40gr uiszczasz 40gr podatku by zyskać bułkę. Tak wynika z obrazka. Bo ktoś tutaj (hehe, ciekawe kto...) nie zna podstaw ekonomii. Lub myli pojęcia.
Odpisz
25 czerwca 2016, 13:19
@Polska_z4smazka: ,,to jej cena jest w 100% podatkiem na bułkę.''
Odpisz
25 czerwca 2016, 14:34
@Tomasz95: Wedle autora obrazka tak właśnie jest.
Śpisz czyli wydajesz czas by żyć (33% podatku na życie o ile rozumiem chodzi o 33% czasu życia więc 33% czasu to podatek)
kupujesz bułkę czyli wydajesz pieniądze by mieć bułkę (100% podatku na bułkę czyli całość kosztu)
Odpisz
25 czerwca 2016, 14:47
@Polska_z4smazka: Wedle autora. Ale nie ciebie. Dlatego się pogubiłam ;)
Odpisz
25 czerwca 2016, 15:12
@xd_ailatan: To jest wyśmiewanie autora poprzez sarkazm.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2016, 15:15
@Polska_z4smazka: Nie chodziło mi o obrazek tylko twój komentarz.
I sam właśnie przyznałeś mi racje.
Odpisz
25 czerwca 2016, 17:26
@Tomasz95: Kiedy i jak? Przecież ty nawet nie uskuteczniałeś tu żadnej tezy poza tym że przy 0 podatkach bułka jest darmowa, co bynajmniej jest prawdą.
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:23
Nie, to życie jest 67% podatkiem na sen
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 19:00
Nie rozumiem.
Odpisz
24 czerwca 2016, 15:04
Ja bym chcial zeby podniesli mi ten podatek
Odpisz